Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

(#1) Tyrel

Tyrel
(őstag)

Ah, mióta ilyesmire vágyom, vééégre ébredeznek a gyártók. :C

Hangszóró nem jó mert zavarja a környezetem, fej/fül-hallgató nem jó mert ráfülled a fejemre egésznapos használat közben, "csont-rezgetéses" ill. halántékra illeszkedő fülhallgatókat pedig nem is igazán találni, max. horror áron... vagy AliExpressen olyat ami rettenet kényelmetlen és folyamat lemerül.

Nem mintha ez a JVC cucc olcsó lenne, de végre befoltozzák ezt a piaci rést.

[ Szerkesztve ]

(#2) Puma K

Puma K
(veterán)

Nyakdaganat!

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) twollah1976 válasza Puma K (#2) üzenetére

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Pajzsmiriggyel mutottek, szoval ez a poen nekem nem jott at.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Puma K válasza twollah1976 (#3) üzenetére

Puma K
(veterán)

Mi a különbség a fekete humor és a morbid humor között?

Fekete: Egy szemeteseben tíz csecsemő...
Morbid: Tíz szemetesben egy csecsemő...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5) Viktor0610 válasza Puma K (#2) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nem értem. Miért lenne ettől nyakdaganata bárkinek is? :U
Vagy félreértettelek?

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#6) Geller72

Geller72
(veterán)

Látok benne fantáziát. Kérdés, hogy milyen a hangminőség, hangerősség, mély hangok terén, valamint nem bánnám, ha az árat mondjuk megfeleznék. :D.

Eachine Micro Skyhunter PNP, Gemfan Hulkie 2040-3, Gemfan 3035BN prop szettek eladóak. Érd: PM

(#7) b.

b.
(nagyúr)

nem igazán értem. Ezt akkor nem hallja a külvilág? vagy igen?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#8) Geller72 válasza b. (#7) üzenetére

Geller72
(veterán)

De hallja. Ez azért van, ha nem szereted a fej/fülhallgatót, mertt mondjuk irritál egy idő után, de nem akarsz bömböltetni egy 7.1-es rendszert sem, a tv hangszórója meg messze nem olyan jó és térhatású, mint kellene, és a vezetékeket sem szereted. Nem rossz dolog, csak egy kicsit drága. Nekem is van olyan fejhallgatóm, ami igazából hangszóró. (Bowers & Wilkins..)

Eachine Micro Skyhunter PNP, Gemfan Hulkie 2040-3, Gemfan 3035BN prop szettek eladóak. Érd: PM

(#9) SunMount3r

SunMount3r
(veterán)

Sorry, de erről ránézésre el lehet dönteni, hogy semmi köze a minőségi hangzáshoz. Max a TV híradó nézéshez lehetne elképzelni. Meg, pl. ha valakinek azért kell, hogy otthon szombat délelőtt körbe járja a lakást virág locsolgatás közben és nem akarja felébreszteni az anyucit/apucit/kisbabát.

[ Szerkesztve ]

(#10) twollah1976 válasza SunMount3r (#9) üzenetére

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

En egyelore nem tudom elhinni, hogy ezt a nyakhallgatot csak a viseloje hallja, hallgassa.

(#11) SunMount3r válasza twollah1976 (#10) üzenetére

SunMount3r
(veterán)

Olyan szinten, mint egy fej/fülhallgató nyilván fizikai képtelenség (bár cáfoljatok meg, ha tévednék). De nem baj, ha érthető/élvezhető dolog nem is, de helyette valami zajos katyvasz más számára is hallható marad. Mondjuk legföljebb bizony hangerő alatt és bizonyos távolságba már nem annyira hallatszik el.

(#12) secretgarden

secretgarden
(tag)

Kérdés hogy milyen mély hangokat tud majd produkálni. Ha csak 100Hz felett, akkor nem fog bejönni. Ha 30Hz-et már tud, akkor akár sikeres is lehet.

(#13) Tyrel válasza secretgarden (#12) üzenetére

Tyrel
(őstag)

Hát ennyi pénzért tudjon...

(#14) mepet

mepet
(addikt)

No, végre innováció! Ráadásul JVC. Ezt ki kell próbálni!

(#15) Andras.Imre

Andras.Imre
(csendes tag)

JBL Soundgear

(#16) lalakov válasza SunMount3r (#9) üzenetére

lalakov
(senior tag)

Én biciklizésnél használnám, ha nem ennyibe kerülne. :(

(#17) Skynet258 válasza lalakov (#16) üzenetére

Skynet258
(veterán)

Volt nyakpantos BT fulhallgatom és a nyakpant hajlamos azért csuszkalni kicsit ide oda... Szóval nem tudom a gondosan pozícionált hangszórók meddig lesznek gondosan pozícionálva. :U Meg telefonokhoz is ajánlják. Max a külvilág fogja hallgatni a zenéket Spotify-rol meg hogy épp kivel beszélsz.
Én szeretem a technikai ujdonsagokat de ezt valahogy nem tudom elképzelni...

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#18) Szemétláda válasza twollah1976 (#3) üzenetére

Szemétláda
(junior tag)

Bezzeg ha téged nem műtöttek volna pajzsmiriggyel, mehetne a poénkodás a daganatokon, az úgy már nem személyes.

Nekem meg közeli rokonom halt meg benne, de átjött a poén, mert ilyen ez a morbid/fekete humor.

[ Szerkesztve ]

Ferrari, és Arsenal-drukker vagyok. Ugyanitt a bolti ár százszorosáért átvennék akár több kiló benzodiazepin-t.

(#19) MeszesKPT

MeszesKPT
(aktív tag)

Tévézéshez ajánlják, de valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ez a pár centis pánt jobban szólna mint akár a leghitványabb integrált tévés megoldás.

Nem látom a piaci rést, amit ez céloz. Talán az utcán sétáló tinik, hogy a telefon helyett ezt recsegtessék.

(#20) mepet válasza MeszesKPT (#19) üzenetére

mepet
(addikt)

Ajjajj, ez gyanús!
Ami nem gamer és szar hangja van a zenéhez, az lehet a "tévézéshez ajánlott". :)

(#21) twollah1976 válasza Szemétláda (#18) üzenetére

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Anyamat dagnat vitte el a sztrok utan, apam feleseget atteteles mehrak, nekem a pajzsmirigy jutott.

Ezek utan valahogy nem jon at ez a poen.

Aztan lehet, hogy en vagyok erzekeny kis pocs.

(#22) vicze1 válasza mepet (#14) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

Maszületett báránynak minden innováció. :P
Neck speekerre tessék rákeresni átalában 10$-tól vannak ezek.
Aki nem érti, hogy mire jó.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.