Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Jöhet.
Csak jó drága legyen mert,hogy finoman fogalmazzak nem vagyok kiváncsi a villamoson "dizsiző"kissebségre.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) hero01


hero01
csendes tag

majd biztos 1-2 saját telefonban lesz csak. :K de azért jó lenne xloud+ez.{meg drága is lesz}.

(#3) Beri78 válasza Brutális eb (#1) üzenetére


Beri78
őstag

+1

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#4) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Igen, egy apró cirip biztos kiemelkedő hangminőséget nyújt majd. De legalább jól rá lehet írni a marketing maszlagot, sőt emiatt drágábban is adni a készüléket.

(#5) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Videón de csúnya az a csaj... Nem tudom minek kellett oda

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6) Brutális eb válasza Oppenheimer (#5) üzenetére


Brutális eb
addikt

Csúnya?
Kinek a pap kinek a pap fia. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7) sixpak


sixpak
nagyúr

Hangszórót is fejleszthetne valaki hozzá. Mert anélkül mindegy milyen erősítőt raknak bele. Legfeljebb halk cincogás helyett hangos lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8) dlaj


dlaj
őstag

Ha fele ennyire jó lesz, már érdekel a dolog.
A hangminőség még így sem lesz jónak mondható, de az utóbbi fél évben kettő olyan munkahelyem volt, ahol a munkámat nem zavarta ha a mobilomat kihangosítva használtam zenehallgatásra. A headsettes zenehallgatás nem jöhetett egyik helyen sem szóba.

(#9) Bici


Bici
félisten

Inkább egy olyan hangchip kellene mobilokba, aminek nem esik le 50dB környékére az áthallása, ha bedugom a fülest, illetve nem megy fel 0,1%-ra az intermodulációs torzítása.
Ennek több értelme lenne.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) DemonDani


DemonDani
addikt

Itt érdekesebb lenne más szemszögből megközelíteni a dolgot...

Baromi idegesítő, mikor hazaérek és akkor látom h van 2 nemfogadottam, holot max hangerőn szól a csengőhangom... :Y Ezzel végre nem lenne ilyen probléma és egy építkezésen is meghallanám ha keresnek...

Hihetetlen hogy azzal adják el h milyen ügyesen lehet filmetnézni rajta -.- :Y

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélem, hogy egyik gyártó se használja majd ezt, vagy csak a nagyon drága telefonokban. Kinek hiányzik, hogy a barmok az utcán nyekeregtessék a telefonjaikat?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) DemonDani


DemonDani
addikt

Meg amúgy se arra való ez, hogy zenét hallgass vele, hiszen mint irja a hir is folyamatosan figyeli a hangszorot h mindig a maxon teljesítsen, de ez a max változó.

Rendes techvideó kicsit hasznosabb mint ez a marketing szar.
Például ha sok a magas hang akkor hamar felmelegszik a hangszóró, ezért csökkenti a teljesítményét az NXP chipje.

Na most filmnézés közben ez érdekesen venné ki magát...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13) Oppenheimer válasza Brutális eb (#6) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Képen jól néz ki, de mozgásban nekem fura volt

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én szkeptikus vagyok, nem csak a hangchiptől múlik. Hiába, ha egy vacak hangszórócska, vagy kettő van a készülékbe, de lehet majd ...hifizni. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Maresz00 válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Maresz00
csendes tag

Így is van jópár olyan, nem kell a még hangosabb teló nekik....:D

(#16) Brutális eb válasza Oppenheimer (#13) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mozgásban valami elcseszett efekt van rajta.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) Ati3120 válasza Oppenheimer (#5) üzenetére


Ati3120
tag

Csak nem ittál eleget :DDD Egyébként nem tudom elképzelni hogy az 0.5cm-es hangszórók komoly teljesítményt adnak le akármi is kötnek eléjük .

(#18) palesz53 válasza Oppenheimer (#5) üzenetére


palesz53
senior tag

ha felbukkanna Nálad - téged ezek szerint nem érdekel -, bátran küldd át hozzám!

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#19) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

"NFC moduljairól ismert NXP" úristen a hozzáértés.... Az Nxp a Philips félvezetőgyártó leányválallata, leginkább mikrovezérlőket gyárt, meg ami még eszébe jut neki... :W

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#20) decoati


decoati
aktív tag

A dc/dc konvertert nem kellene körbemagyarázni, pláne nem rosszul. Aki tudja mi az annak ennyi is elég, aki meg nem, annak tökmindegy.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#21) banhammer válasza Brutális eb (#1) üzenetére


banhammer
veterán

A cigányhifi engem is nagyon zavar.

És az is zavar, hogy az új mobilom (Nokia C2-01) olyan halk (még maximális hangerő mellett is), hogy alig lehet meghallani a másik helységben.
Nem egy elmulasztott hívás köszönhetek ennek a halkságnak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.