Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

ZTE V5 óta kedvelem az újkori ZTE-ket, ami igaz küllemben hasonló jegyeket vonultatott fel, és a rendszer is Nubia-szerű volt, mégsem tartozott szorosan ehhez a "brandhez"

Z11 felülete erősen MIUI-szerű, habár elég hasonlóak szoktak lenni.
A pulzáló LED nagyon jól mutat. Értesítési LED-ként funkcionál szerintem :)

Kíváncsi vagyok lesz-e normális forgalmazás.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nem rossz telefon, de a Z11 Minis S sokkal érdekesebb a kínálatban. Ez kicsit "felejthetőbb" kategória. Főleg a SoC miatt.

A Nubia UI nem egyenlő az Axon-féle ZUI-val, bár ugyanúgy hiányzik az alkalmazásmenü, azaz minden ikon és widget a főoldalakra kerül.
Axon-on MiFavor UI van.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#3) nyisziati


nyisziati
veterán

Azért is "decens hardver".
:))

(#4) BALEK2010


BALEK2010
újonc

Valóban a nibio Z11mini s sokkal űtősebb arról szívesebben olvastam volna.
Az sem derült ki,hogy mikortól és ki fogja végr Magyarországon a márkát

(#5) Franklin


Franklin
addikt

Nem semmi az a nagyondizájnos Nubia felirat... mikor majd egyszeri vásárló bemegy a boltba és mondja, hogy "egy Nuoio telefont szeretnék venni" :D

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

A kor home gomb eleg kiraly, de amugy nem gyozott meg. :)

(#7) atee_13


atee_13
őstag

Bár ízlések és pofonok, de szerintem egyáltalán nem rossz ez a "tucat forma", a kis élénk színű kör kifejezetten pofás, legalább is szerintem.

A 80 ezres ár nem tudom mire vonatkozik hazai garanciára tartalom vagy sem, de ha nem akkor azért a 3/64 eshez hozzá lehet jutni már 60 ezerért is minden egyéb költség nélkül ami azért nagyon más ársáv mint a 3/32 80 ezerért.

Mindenesetre remélem lesz még Nubia teszt több is, csatlakozva az előttem szólókhoz a miniS elég érdekes.

(#8) tibcsi0407 válasza atee_13 (#7) üzenetére


tibcsi0407
félisten

80-ért már a Mini S is meg van. Nem egy súlycsoport a kettő. :)
A Mini S fekete-arany változata szerintem a tavalyi év 5 legszebb telefonja közé nyugodtan sorolható.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#9) Bone123 válasza tibcsi0407 (#2) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Valóban! Köszönöm.

(#10) szami777


szami777
addikt

Szigorúan a külsőt nézve feketében nekem nagyon bejön ez a telefon, a színes home gomb izlés kérdése, nekem nagyon tetszik.
Itthoni forgalmazás esetén egy nagyon hasonló külsővel rendelkező nubia (kicsit jobb tudással, mint pl a mini s) nálam simán számításba jöhet, mint leendő telefon.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#11) aytukabozs válasza tibcsi0407 (#8) üzenetére


aytukabozs
addikt

+1,
bár nekem a khaki is kifejezetten tetszett, kis felüdülés a fehér, arany, ezüst telefonok dömpingje után...
ha még egy böszmébb akksit is beleszuszakolnak valahogy, az isten se mentett volna meg tőle :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#12) tibcsi0407 válasza aytukabozs (#11) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem is fenn van a radaromon a Nubia a ZTE mellett. :) (bár elég sok márka van most a radaromon. :) )

https://utdetailing.hu/

(#13) ZolkoW


ZolkoW
őstag

ja, bár ennyire tucat kinézetű lenne a telefonok többsége :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#14) atee_13 válasza tibcsi0407 (#8) üzenetére


atee_13
őstag

:Y :Y :Y :Y eddig csak a gold és a keki színeket láttam de ez a fekete arany tényleg elképesztően jól néz ki.

Kíváncsi vagyok a MAX ból vagy a sima 11 ből csinálnak e ilyen S változatot ebből a miniS-ből kiindulva lehet nem sülne el rosszul.

(#15) tibcsi0407 válasza atee_13 (#14) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Z11-ből is van black-gold. [link]

https://utdetailing.hu/

(#16) atee_13 válasza tibcsi0407 (#15) üzenetére


atee_13
őstag

Állati jó, nagyon bejön ez a fekete gold vonal.

Bár arra gondoltam csinálnak e MAX-S vagy Z11S variánst, de ez a színvilág ... nem is értem, hogy nem lopta el eddig a csócsált alma

(#17) tibcsi0407 válasza atee_13 (#16) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem véletlenül van a tavalyi legszebb telefonok listámon. :)
Gondolom majd az új Nubia is hasonlóan szép lesz.
Idei radar alatt lévő telefonok:
- Mi6
- Axon 8
- Nubia Z12(?)
- ZUK Z3

A Mi Note 2 unalmas, nincs közösség körülötte.

https://utdetailing.hu/

(#18) Bog válasza tibcsi0407 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Z11 mini S is jön tesztre majd hozzánk és ha minden igaz, akkor itthon hivatalosan is kapható lesz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) atee_13 válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


atee_13
őstag

Egész hálás kis lista, nem is nagyon jut eszembe hirtelen más vonal aminek annyira jó lenne a dizájna.

Nekem a Z9 is nagyon tetszett az oldalsó kávák minimalizálásával meg a Z11 is. Gyanítom a Z12 sem lesz rosszabb.

(#20) tibcsi0407 válasza Bog (#18) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt a tesztet kíváncsian várom. :R
Szerintem egy nagyon jól eltalált telefon. :K

(#19) atee_13

Nekem még a Galaxy Edge vonal tetszik, valamint a Honor 8, de ezeket már nem a kínai kívánságlistámra teszem. Honort most is megkapnám olcsón a Telekomnál, de abban hol az izgalom? :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#21) ZolkoW válasza Bog (#18) üzenetére


ZolkoW
őstag

ezek szerint ezek béhússzal érkeznek majd? eddig is nézegettem a Nubiákat, de tudtommal egyiknek sem volt ez sajátja.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#22) atee_13 válasza tibcsi0407 (#20) üzenetére


atee_13
őstag

Nem rossz a Edge vonal meg a Honor 8 sem de annyira nem jönnek be mint a többi a listádon, talán még a Find 7 formavilága volt ami eszembe jutott, hasonló keskenyebb kávákkal ma is jó lehetne (nekem).

Tényleg azt hiszem nemrégiben te linkelted valahol, hogy a kínaiak is ráállnak a B20 as hálózatra. Azt hittem így majd már csak B20 masinák jönnek onnan, de egyenlőre nem potyognak még. Ezekről nincs valami infód, hogy a 2017 ben megjelenők már B20 ok lesznek e?

Bár nem annyira szükségből inkább csak kíváncsiságból kérdezem én jól megvagyok nélküle is.

(#23) tibcsi0407 válasza atee_13 (#22) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sajnos konkrét info nincs. Xiaomi már elkezdett gyártani ilyen telefonokat, de eléggé random. A Meizu M5-ből is lesz majd B20-as változat. ZUK Edge is B20-as volt, valamint néhány LeEco is (Max 2, Le Pro 3. Most szigorúan a kínai piacot nézzük)
A többi a jövő zenéje, meglátjuk mi lesz belőle.
Lehet lesz külön China Telecom változat is, ki tudja.

https://utdetailing.hu/

(#24) szetib


szetib
tag

A telefon már nem a 3.9.6.2 verzión van, hanem Nubia UI 4.0-án, amiben volt egy kis kozmetika. Frissült a kamera verzió is, Neo Vision 6.1-re.
Az android verzió maradt 5.1.1-en, továbbra sem tud magyarul (csak félig-meddig), kicsit átrajzolták az edge-funkciókat, illetve a képernyőosztást (jobb lett).
6-os androidon is ugyanennyit tudna, ugyanennyi ideig, de megkockáztatom, hogy 7-esen is, ha a képernyőosztás a fő feature, mivel ez már a kezdettől benne volt. Az appokat bezárogatja, ha nincs engedélyezve, Huaweihez hasonlóan. Bőven kibír egy napot.
A piros kör home gomb a telefon leginkább eye-catcher eleme, főleg, ha kikapcsolt kijelzőnél pulzál. Ezt eddig mindenki dicsérte. Töltéskor, ill. használat közben folyamatosan világít. Van megvilágított vissza gomb ill. opciók gomb, mint pl a OnePlusnál (piros pötty), de ez kikapcsolható. Van dupplakoppos ébresztés, home gomb hosszan zseblámpa indítása, home gomb 2x zenelejátszó indítása, és a jobb-baloldali alsó gombok le is kicsinyíthetik a képernyőméretet hosszan nyomva. A hangerő gomb lezárt kijelzőnél 2x nyomva csinál egy snapshotot (szintén Huaweiben láttam ilyet).
Van micro SD slot az egyik sim kártya helyett, max 200GB-ig.
Van európai verzió hivatalosan, azok B20-szal, de csak 32GB belsővel jönnek. Sajnos későn tudtam meg, augusztusban már meg volt a telefon. De azokban sincs magyar nyelv.

(#25) Švejk válasza Bog (#18) üzenetére


Švejk
őstag

Érdekesnek hangzik. Milyen árakra lehet számítani (ha publikus) ? :)

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

ZUI a ZUK-okon van nem? Mit keresne ezen?

(#27) citkar válasza ZolkoW (#21) üzenetére


citkar
addikt

Attól, hogy árulják itthon, nem jelenti azt, hogy lesz benne B20.
Figyelem egy ideje a Nubia Z11 sorozatot, de sem ebben, sem a többi Z11 tagnak nincs B20-t kezelő tagja (még csak pletykát sem olvastam ilyesmiről, szóval nem is várható).

(#24) szetib

Tényleg létezik B20-s (persze ki a Z11 miniről, más a mini S-ről beszél). Igaz elsősorban a mini S-t kerestem, de még soha, sehol sem láttam belőle B20-as változatot.

[ Szerkesztve ]

(#28) citkar válasza citkar (#27) üzenetére


citkar
addikt

Kérdezni szerettem volna:
Tényleg létezik B20-s (persze ki a Z11 miniről, más a mini S-ről beszél)?

(#29) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Decens a design, de nagyobb akku meg szerényebb ár kívánatos lett volna.

(#30) fateless válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


fateless
veterán

A kínai babonás népség, akik készek mindenki más babonáját is átvenni, így nem csak a 4-est szokták alkalmanként kerülni, hanem a 13-ast is.
Feltételezem, emiatt történt a váltás a számozást illetően.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#31) tibcsi0407 válasza fateless (#30) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kivéve a Xiaomi, ők bátrak. :)

https://utdetailing.hu/

(#32) Juhaszatti válasza fateless (#30) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Kicsit kevésnek tűnik a kijelzőidő a 2800-as
akkuhoz képest. Ennyit kb a régebbi 5 colos, akksizabáló MTK 6595-el szerelt telefonom is hozhatott, jóval karcsúbb (2200mAh) teleppel.

Nem válasz akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

(#33) tibcsi0407 válasza Juhaszatti (#32) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igazából felhasználófüggő. Nincs is pontosan leírva semmi erre vonatkozóan.
A Mobilarena cikkek nagyon jók, sokmindenre kitérnek mindig, de az akkura vonatkozó adatok ritkán vannak részletezve sajnos.

https://utdetailing.hu/

(#34) citkar


citkar
addikt

Próbáltam információim frissíteni B20-szal kapcsolatban.
A hivatalos oldalon a Miniből és a Mini S-ből is említik, hogy létezik B20-as verzió. Persze a hivatalos oldalon a Mini S-ből nincs black/gold verzió, csak miniből.

Arra kíváncsi lennék, hogy ez csak elméleti dolog, hogy létezik B20-as (főleg a Mini S érdekelne), mert gyakorlatban még sehol sem láttam, hogy árulnának ilyet, vagy netalán a jövőben valóban elérhető lesz-e.

(#35) szetib válasza citkar (#34) üzenetére


szetib
tag

Z11 mini létezik B20-szal (az a 32GB-os verzió), mini S-ből még nincs EU piacos.
Hiába találsz is tesztet mini S-ről, azok még a legelső kínai piacosok. (notebookcheck.de, curved.de...stb)
De ahogy a teszt első mondatában is írják, talán ffelbukkanak majd itthon is, B20-szal persze.

(#36) citkar válasza szetib (#35) üzenetére


citkar
addikt

Nem a teszt miatt kérdezem, hanem hogy olyan webshopot merre találok, amelyik egyáltalán árul B20-as Z11 minit. Nem ismerek ilyet, de megnézném, hátha még jól jön később, hátha felbukkan a Z11 mini S is. Persze attól tartok jóval többe kerülne, mint egy kínai webshopból megrendelve a B20 nélkülit. Eddig elvoltam B20 nélkül, de ha mégse lenne jelentős árkülönbség, megfontolandó.

[ Szerkesztve ]

(#37) Torony 1.


Torony 1.
tag

Most jött 10 perce a NUBIA ITALIA Valentin napi hírlevele promociós vásárlásról,mely szerint két termékükbe is van B20.A két szélsőbe a kép szerint.:

(#38) Torony 1. válasza Torony 1. (#37) üzenetére


Torony 1.
tag

(#39) szetib válasza citkar (#36) üzenetére


szetib
tag

Ja, olyan is van. Azt hittem te mindenképp mini S-t keresel.
[link]
[link]

Egyikben sincs magyar nyelv.

(#40) szetib válasza Torony 1. (#37) üzenetére


szetib
tag

Ezt én is néztem, de ez egyenlőre csak akció, 2 db telefont kapsz feb 13-15 között ennyi pénzért. Viszont előrevetíti, hogy érkezik a B20-as mini S!

(#41) Matada2.3 válasza Bog (#18) üzenetére


Matada2.3
veterán

Hivatalosan? Ez hogyan történt?

Mas: Kicsit kevésnek és megcsúszottnak érzem a telefont. De utána nézek a többinek is ebbéli a szériából. :)

Finn the human

(#42) pirosmajom válasza Matada2.3 (#41) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

nézem ezt a z11 miniS-t, szerintem csúnya is, drága is. A best buy nálam most dzsunkaphoneban a ZUK Z2, szebb is, jobb is, 30-al olcsóbb is (56) EU warehouseból.

Sony Z3C

[ Szerkesztve ]

(#43) citkar válasza szetib (#39) üzenetére


citkar
addikt

Ezeknél sem találom, hogy kezelné a B20-t. Én vagyok vaksi, vagy ezek sem támogatják?

Az Amazonnál nem láttam hol írja le milyen frekvenciát kezel, az Idealo-nál pedig: LTE-Frequenzband 3 (1800 MHz), 7 (2600 MHz), 1 (2100 MHz), 38 (2600 MHz), 39 (1900 MHz), 40 (2300 MHz), 41 (2600 MHz).

Valaki rendelt innen, vagy miből gondolod, hogy ezek kezelik a 800 Mhz-s 4G sávot?

[ Szerkesztve ]

(#44) szetib válasza citkar (#43) üzenetére


szetib
tag

Azért írtam, hogy ami 32gigás modell, az mindegyik támogatja a b20-at, nincs b20 nélküli 32gigás modell. Van hivatalos nubia.com oldal, lent kiválasztod az országot (németo.), rámész a Z11minire, ráböksz a vásárlás ikonra, kidobja az amazont, ebayt..stb.
Ezeken keresztül kapsz hivatalos, b20-as, 32gigás z11 minit. Az idealo összeszedi a többi boltot is, ahonnan még lehet ilyet rendelni, szintén 32gigás, b20-ast. Ha 64gigást látsz, az kínai piacos.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#45) citkar válasza szetib (#44) üzenetére


citkar
addikt

Aham, hát elég zavaró (sőt, továbbra is bizonytalanságban maradtam, de lehet túl kétkedő vagyok), hogy pl az Amazon nem részletezi a kezelt frekvencia sávokat, míg az idealónál a 32GB-os változat esetében (amit linkeltél) ott felsorolja a kezelt frekvenciákat, de ki is hagyja B20-t.
Ezek után, ha rendelek egyet és mégsem kezeli a B20-t, akkor még panaszt sem emelhetek, hisz részletezték és a leírásban nem szerepel.

Rendelt innen már fórumtag, hogy biztos kezeli a B20-t valamelyik idealoról rendelt készülék?

[ Szerkesztve ]

(#46) citkar válasza citkar (#45) üzenetére


citkar
addikt

Azt hozzátenném, hogy Nubias Ebay-es üzletmél valóban találni olyan 32 GB-os változatot, aminél feltüntetik a B20-t, de elég katyvasz van a legtöbb leírásnál (ha részletezik egyáltalán).

(#47) Matada2.3 válasza pirosmajom (#42) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem olyan rossz azért az S. Viszont kétségtelenül a Z2 és A ZUK Edge mindent visz. :)

Finn the human

(#48) citkar válasza Matada2.3 (#47) üzenetére


citkar
addikt

A ZUK Edge nagyon jó vétel, ez vitathatatlan, de más kategória (300 USD alatt vagy akorul találni black/gold mini S-t, a ZUK Edge meg jó 400 USD). A Z2 közeli (sőt olcsóbb) , de amiben a mini S jobb számomra az a külső, a fekete arany színű nagyon ütős lett. Persze ez szubjektív.
Amire még kíváncsi lennék az a kamerák összehasonlítása. Különösen a Z2 frissebb drivere-vel. Vajon ahhoz képest tud-e többet a mini S, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#49) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Azért még mindig jobb ez, mint az előzőleg tesztelt HTC a Snapi 400-zal, kábé ugyanennyiért.

(#50) sityupityu


sityupityu
veterán

Láttam már jobb és szebb telefont, de nem olyan rossz ez.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.