Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Sajnos a ZTE által küldött ultramenő dobozban egy kínai szabványnak megfelelő 18 wattos töltőfej volt, így a töltési időt nem sikerült megállapítani."

Nem volt kéznél egy adapter? :DDD Múltkor kidobtam párat, de a Mobilarenánál is járt már szerintem pár kínai csoda, azokból nem maradt ott?

Maga a készülék nekem tetszik, a Nubia UI-t anno még a ZTE V5-nél megkedveltem. A nyelv hiánya viszont fájó pont, nem nagyon akarunk célközönség lenni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) AliceWake válasza Graphics (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Homeoffice :))

Non omnis moriar.

(#3) batai15


batai15
félisten

Ha a realme ui miui másolat,akkor ez ?
Bocs graphics ezt már az előtt írni akartam hogy láttam volna hogy írsz ide. :DDD

(#4) Graphics válasza AliceWake (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaaa :D.

@batai15: Nekem mindegy, a Nubia UI hamarabb létezett, minthogy a Realme gondolata megszületett volna. Időrendiség fontos.

A Realme név, és felület is azért olyan, amilyen :) a Nubia UI viszont már létezik, idestova 6-7 éve

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) batai15 válasza Graphics (#4) üzenetére


batai15
félisten

Akkor a miui másolta a nubiat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Graphics válasza batai15 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem. MIUI 10 éves

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) jUUh


jUUh
addikt

Ez a vas mit mehet egy stock droidon... :DDD egyébként tetszik a telefon, bár a gaming telefonon nekem mindig is egy fura világ lesz.

Samsung Galaxy S23+

(#8) Noukoum


Noukoum
veterán

Ha már gamer akkor lehetne nagyobb fényerő.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) #41360896 válasza Noukoum (#8) üzenetére


#41360896
törölt tag

+1

A fényerő nem tűnik acélosnak!

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Vasban erős, de fotóban szoftverben tényleg elég harmatos. Tech2 Laci is kb erre jutott

[link]

B.Cs.

(#11) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Jól néz ki az biztos, de lehetne belőle átlátszó hátlapú verzió is. Azt viszont nem értem, hogy a nocs lemaradt, de a kijelző széle még így is le van kerekítve. Ennyire ciki lenne ma már szögletes kijelzőt használni?

"Lesz-e vajon részünk még abban a feledhetetlen érzésben, hogy klasszikus Sony téglát tarthatunk a kezünkben?"

Paulo Coelho

(#12) AliceWake válasza KISDUCK (#11) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Elvileg van :K

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#13) joey04


joey04
titán

Hát van baja szoftveresen...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) rdt89


rdt89
addikt

köszönöm a tesztet, szeretem mikor olyan készülékek vannak terítéken, amik kis országunkba csak szürke importtal teszi be lábát. :R

A készülékhez meg annyit, hogy a 144HZ az elég komoly fegyvertény, pláne, hogy ezt a 2szeres árakkal operáló nagyok se tudják. Kicsit rendbeszednék a rendszerüket azaz a felületüket nagyon jó alternatíva lenne.

(#15) Doki42


Doki42
őstag

Köszi a tesztet. :K kár, hogy már nem játszom...
Nekem bejön.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#16) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Red goes faster? A sarga meg tobber er? Warhammer 40k orks? :D

(#17) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Arban a hasonlo specifikacioju telefonokhoz kepest nem rossz. Sot. Kifejezetten jo arban van. Kar, hogy nem 16:9-es. Ez lenne a kovetkezo telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#18) Warpig


Warpig
aktív tag

Egy S10-hez képest milyen? Árban kb. egy szint, viszont én nem haboznék, ha választani kéne.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#19) KISDUCK válasza AliceWake (#12) üzenetére


KISDUCK
addikt

Bakker, most hogy így belinkelted a hírt már rémlik hogy olvastam és még kommenteltem is alá. Tiszta 10 másodperces Tom vagyok csak nálam 2 hónap után fut a memória ürítés. ;]

(#20) kymera


kymera
senior tag

" FAN Cooling 15000 RPM MAX"
Azért ez egy kicsit erős :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#21) AliceWake válasza Cattle_Decap (#16) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:K :K :K

Non omnis moriar.

(#22) dutrás


dutrás
őstag

Kár a fotós képességek gyengeségeiért. Ha ezt megoldották volna jobban kifejezetten remek ajánlat lett volna.

P50 pro/P40 Lite

(#23) Medocsabi válasza Warpig (#18) üzenetére


Medocsabi
addikt

Erre a kérdésre kérdéssel válaszolnék: Mi az, amire nem elég az s10 :F
Pont ezért nem látom soha relevanciáját egy "gamer" mobilnak. Semmivel nem ad többet egy ingyenes android game-hez egy ilyen telefon, mint egy középkategóriás Samsung, Huawei. Cserébe viszont a kamera gyenge.Vagy az, hogy a 7-es buszont vagizzon valaki a világító RBG-vel, már megéri a "gamer" felárat? :U
Szerk.: ráadásul ennél a telefonnál ha esőben telefonálsz, akkor rácsesztél.

[ Szerkesztve ]

(#24) K0vasz


K0vasz
aktív tag

na végre egy készülék, ami se nem átlagosan semmilyen, se nem bumfordian csúnya, és még a kijelzőt se rontották el mindenféle noccsokkal meg lyukakkal

(#26) dutrás válasza Medocsabi (#23) üzenetére


dutrás
őstag

Az emberek szinesek egész más szempontok szerint választanak termékeket.

P50 pro/P40 Lite

(#27) Medocsabi válasza dutrás (#26) üzenetére


Medocsabi
addikt

Mondjuk ez igaz. :K Feleségem is aszerint választ kaptopot milyen a színe . Kit érdekel ha egy celeron van benne egy i3/i5 árában, csak piros legyen. :DDD

(#28) dutrás válasza Medocsabi (#27) üzenetére


dutrás
őstag

Tipikus hölgy választás :K

P50 pro/P40 Lite

(#29) Mezcal válasza Medocsabi (#23) üzenetére


Mezcal
addikt

Pont ezért nem látom soha relevanciáját egy "gamer" mobilnak. Semmivel nem ad többet egy ingyenes android game-hez egy ilyen telefon, mint egy középkategóriás Samsung,

Még mindig belefuttok néhányan ebbe a tévhitbe. Az Asphalt 9 (ami esport játék) néhány telefonon engedélyezi a 60 FPS-t, a gamer telefonokon unlockolja is. Hogy mennyivel frankóbb 60 FPS-sel, azt inkább nem részletezem, és hogy mekkora előny...

Példa: Nekem Mi9T Pro van snapi 855-tel, és csak 30 FPS van. A Black Sharkon 60 FPS és elsőre érezni a különbséget.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#30) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Kár hogy csak most jött ki a teszt, én meg már megrendeltem egy 12/256-osat dokkolóval együtt. :W

[ Szerkesztve ]

(#31) Noukoum válasza Mezcal (#29) üzenetére


Noukoum
veterán

Attól még hogy esport még nem lesz jó játék..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#32) Mezcal válasza Noukoum (#31) üzenetére


Mezcal
addikt

Az, hogy kinek mi a jó játék, az egy másik történet, most nem arról volt szó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#33) kymera válasza Cynicelectro (#30) üzenetére


kymera
senior tag

Ha neten rendelted , akkor lemondhatod vagy visszaküldheted.

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#34) Cynicelectro válasza kymera (#33) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Így van. Még lemondhatnám de mit tudnék venni helyette? Jelenleg egy Huawei Mate 10 Pro-t használok, lassan két éve. Hosszú távra tervezek(2év), így az elvárásaim a következőek voltak:
Csúcsproci: Snapdragon 865 pipa :C
Nagyobb mint 6" Amoled/Oled kijelző notch, bevágás, lyuk nélkül: pipa :C
Vízállóság: nope :(
Memória 6GB fölötti: Pipa :C
Tárhely nagyobb mint 128GB: Pipa :C
Kiss Jack aljzat, 32-bit/384kHz audio, Bluetooth 5.1: pipa :C :C :C
Dokkoló / vezeték nélküli töltés: pipa/nope :C :(
Használható kamera, fényképezni (optikai képstabi, max 2x Zoom): nope :O
Legalább 4500mAh akksi: pipa :C
Ezeknek e feltételeknek "nagyjából" megfelel.
Ennyi pénzért max használt tavalyi S10-et kapok.

[ Szerkesztve ]

(#35) Graphics válasza Medocsabi (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én mondjuk ilyenkor egy rövid gyorstalpaló keretén belül elmondom mi merre...

Neked is ezt kellene...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) _flamer


_flamer
aktív tag

Nagyon jók a specifikációk, de szoftveresen van még mit fejleszteni.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#37) Medocsabi válasza Graphics (#35) üzenetére


Medocsabi
addikt

Áh, nehogy azt hidd :D

(#38) #12535040


#12535040
törölt tag

Nagyon szép telefon meg kell hagyni.ahogy olvastam a hozzászólásokat,mindenki hasonlitja valamihez,nekem a kijelző full Meizu 16 TH :D
Amúgy tetszik nagyon

[ Szerkesztve ]

(#39) hmb válasza Medocsabi (#23) üzenetére


hmb
aktív tag

tul kene nezni kiocsakisztan hatarain.....a piac kina es india az embereknek nincs otthon pc,tablet stb ez az egy okoseszkizuk van ezen csinalnak mindent.ha jatekbaz elsodleges cel akkor ketsegtelen jobb eszkoz egy atlag telonal.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#40) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Marques-nak tetszett: https://youtu.be/wUhf0sWhtKw
Azt mondja a leggyorsabb telefon amit fogott a kezében....

(#41) Medocsabi válasza hmb (#39) üzenetére


Medocsabi
addikt

Miért kéne érdekeljen a kínai/indiai piac Magyarországon? :U Illetve te sem gondolod komolyan , hogy Kínában a legtöbb háztartásban csak 1 okostelefon van, mint elsődleges játék platform? :F

(#42) KISDUCK válasza Medocsabi (#41) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mivel valószínűleg az igényeik meghatározóak. Ki fontosabb a gyártónak szerinted ilyen téren, a több milliárdos piac (India + Kína) vagy néhány millió kolbász evő?

(#43) AliceWake válasza Medocsabi (#23) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A dedikált játékvezérlők (és a magas képfrissítés) azért szignifikánsan jobb játékélményt nyújtanak bármelyik prémium specifikációval rendelkező, szintén csúcshardverrel szerelt modellnél.

Non omnis moriar.

(#44) batai15


batai15
félisten

Én próbáltam ezt a mobil kockulast .ideig óráig elmegy,de sok idő kell még hogy a pc konzol közelébe érjen. Főleg ez az undorító p2w , és lusták vagyunk rendesen meg csinálni. Lásd cod mobile.

(#45) Medocsabi válasza KISDUCK (#42) üzenetére


Medocsabi
addikt

Itt egy konkrét (Magyarországon is kapható) termékről volt szó. Ennek vonatkozásában továbbra is abszolút irreleváns a keleti piac. Illetve amire reflektáltam, az az volt, hogy a kolléga szerint Kínában és Indiában "csak" 1 db okostelefon/háztartás az összes okoseszköz, amit játékra, stb használnak. Erre írtam a komment második felét :)

(#46) Medocsabi válasza AliceWake (#43) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nyilván, ez így oké. De ugyanakkor a mobilon való játéknál hiába van 1000000 fícsör a telefonon, ha van 3 db játék ami támogatja. Persze ez si egyéni preferencia kérdése, ki mivel játszik. Én pl elvagyok a régi startlap, meg hotdog szintű Tower defense-ekkel :D

(#47) KISDUCK válasza Medocsabi (#45) üzenetére


KISDUCK
addikt

Amire reflektáltál az tényleg kicsit túlzás, de azon sajnos nem változtat, hogy nem mi határozzuk meg a piacot. Hiába forgalmaznak nálunk is egy eszközt attól még nem a mi igényeinkre szabják. Volt már róla szó korábban is több topikban, hogy az ázsiai elvárások miatt nőttek ekkorára a telefonok kijelzői is, mert sok mindent a telefonjaikon intéznek. A Nubia is egy kínai cég ami a kínaiknak fejleszt eszközt, de azt Kínán kívül is árusítja. A mi eseteinkben az igényeinkre annyit fordítanak, hogy kiveszik az esetleges belpiacra szánt szoftvereket, kapunk magyar nyelvet és eu-s hálózati töltőt.

(#48) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Hmm ez nagyon tetszett mikor bejelentették. Főleg mivel voltak páran YTon akik azt állították a sok hiba javítva lesz mire boltokba ér a cucc, de úgy látszik még mindig elég van belőlük.
A 3s hogy néz(ett) ki frissítéseket illetően?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.