Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Egy teszt... :) Kicsit azért javitami kellene mert "...lassított felvétel is, előbbire itt, utóbbira emitt egy példa"... nem aktív pedig kiváncsi lennék alakult e valami féle fejlődés... :R

[ Szerkesztve ]

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Egész jó, simán vállalható a készülék.
Az akksi meg külön öröm, szeretem az ilyen batár nagy teleppel ellátott telefonokat.😃

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) natë


natë
nagyúr

Nem is rossz a kamera...

(#4) NeBeLa


NeBeLa
csendes tag

Amíg el nem jutottam az első kijelző méretet eláruló mondatig nagyon tetszett..... Aztán......( Nálam ez már tepsi kategória)

(#5) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Bog!

LG X Mach telefont terveztek mostanában tesztelni?
Szerintem jelenleg az egyik legjobb ár-érték arányú telefonok között van. :K

(#6) jUUh


jUUh
addikt

Egészen használhatónak tűnik így a teszt alapján. Mondjuk így 2017 nyár végén legalább egy Nougat jöhetett volna... :U

Samsung Galaxy S23+

(#7) Carbonado11 válasza NeBeLa (#4) üzenetére


Carbonado11
tag

Szintén! Csak nálam ez a mütyűr kategória... :DD

Redmi Note 8

(#8) djtörök


djtörök
senior tag

60.000-ért van redmi note 4 4/64-es verzió, kicsivel jobb snapi625
soc-al, hasonlóan jó üzemidővel.

(#9) Szabcsizz válasza djtörök (#8) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ezerszer inkább egy Snap 625, mint egy Helio P10. :)

Maga a telefon egész jó lett,bár ezt a szoftvert első dolgom lenne kukázni.

[ Szerkesztve ]

(#10) Elementh


Elementh
aktív tag

Nem értem a gyártót, mit is akar régi hw-vel ennyiért.. Ha p20, azt mondom, oké.. De így..

(#11) speedy87


speedy87
csendes tag

Gyenge hardver, régi Android, de szerintem az az 5000-es akksi sokakat kárpótól.

(#12) Szabcsizz válasza speedy87 (#11) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ne felejtsük el,hogy tavalyi készülék.

(#13) dime27


dime27
őstag

Ennyiért van Lenovo P2-es is snapi 625-el ill a fényerő 419 nit...nah azt maxra húzva se lehet majd látni napfényben...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#14) Soleco válasza Elementh (#10) üzenetére


Soleco
tag

Egy régi készülékben hogy tudna új hardware lenni? :D. A teszt érkezett későn :).

1 éves késéssel amennyire esnek a telefon árak könnyű plecsnit kapni. Pl. Sony XA, vagy Mi 5c vagy az Iphone SE tuti ajánlott lenne.

(#15) Zsolt73


Zsolt73
csendes tag

419 nitnél én se olvastam tovább.
Szeretem nappal is használni a telefonomat. :)

(#16) bastya2100


bastya2100
tag

Már vártam az "ennyiért van xy redmi" hozzászólást. :) bár nem túl jó vétel tény :$ de kinek mire van igénye :)

(#17) Elementh válasza Soleco (#14) üzenetére


Elementh
aktív tag

Tök egyszerűen, ahogy más egy éves telefonokban. Persze ilyen árazás mellett biztos nem 73ért adnák..

(#18) khalid98


khalid98
tag

Szerintem is tökre vállalható telefon. Olyanok ezek, mint anno a Xiaomi itthon. Szépen lassan beindul majd ez is :)) Kifejezetten tetszik az akku mérete ;) :K

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#19) #84490496 válasza khalid98 (#18) üzenetére


#84490496
törölt tag

Százszor inkább ilyet vennék,mint egy sáomit..de ez egyénfüggő :D
Ami nekünk vásárlóknak jó: elfogadható proci/ram mellé végre nagy akku is társul és bővül a választék...
Már "csak" a kijelző( amoled a fogyasztás miatt..) és a méret ( legyen 4,7- 5,5-ig több méretben IS) kéne.

(#20) khalid98


khalid98
tag

Nem tudom, nekem tokre mindegy milyen telefonom van :D lehet csak en vagyok ilyen igenytelen?

Most mondjuk egy iPhone-t hasznalok (5s), de elotte volt mar HTC-m is, Xiaomi is, Nokia is (az erintosokre gondolok, valami Lumia).

Jo van ami jobban tetszik persze, de nekem a fő lényeg, hogy működik :))

Egy ilyen Nubia is teljesen vallalhato lenne szamomra egyebkent.

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#21) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Nagyon korrekt!

(#22) NeBeLa válasza Carbonado11 (#7) üzenetére


NeBeLa
csendes tag

Ahhoz képest SE-d van ami 4" ez meg 5,5" és mütyűr :DD :R

(#23) Prien


Prien
addikt

Egész jónak tűnik. Dual sim készüléket keresgélek, eddig a J5- J7 volt a favorit, de ezzel a bika akkuval nagyon elgondolkoztató. :)

A kevés is több a semminél.

(#25) sharkypeti válasza jeni (#24) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Csak olcsóbb de nem jobb. Szerintem. Paraszt 4G van benne?

OnePlus 12

(#26) atikom válasza sharkypeti (#25) üzenetére


atikom
csendes tag

EU Stockban még olcsóbb,a 3/32-es pedig "csak 49.900" ,nekem ilyen van május óta,rosszat nem tudok róla mondani,és van benne B20,mert "Global Version" azokban már van 800Mhz.
Ja,és pár napja frissült 7.0 -ra. ;)

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27) axioma


axioma
veterán

Azert Bog felismerheto vagy... sose szoktam megnezni, ki jegyzi a cikket, de az elso oldal vegerol fellapoztam, hogy hat ez nem a ket uj cikkiro muve, az biztos... nem is csalodtam. Tudom, az oregek szovege, de most en is azt mondom, hogy regen meg a mobilarena is jobb volt:)

(#28) axioma válasza atikom (#26) üzenetére


axioma
veterán

Ne keverd a redmi note 4 es note 4x keszulekeket, a sima 4-es global tudja csak a B20-at, azt meg egy-masfel honapra vallal a xiaomi webshop hozni (4+64-ben), legalabbis masfel hete ezt mondtak. Akkor me'g volt sufnigsm-ben arany par darab, es annyi, elfogyott.

(#29) zeg


zeg
senior tag

Nem hiszem el hogy ennyi pénzért az MTK-féle pump express(gyorstöltés) ne fért volna bele, ez már a sokkal olcsóbb blackview/oukitel stb. alsó kategóriás MTK-s telóknál is az átlagos szint, vagy ez valami ZTE-féle legagyult/olcsósított darab? :((

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#30) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Nem kellene a tesztben a videó résznél a linkeket javitani?

(#31) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Pont most kaptam meg a készüléket, az Edigitálnál épp akciós (62e). Hát a fordítás az tényleg elég vicces, kb a menüpontok 20% simán angolul maradt. A dobozban egyébként egy QC3-as töltőfej van, ami elég érdekes :F .

Laci

(#32) Prien


Prien
addikt

Sziasztok! Aki már vásárolt ilyen készüléket, megoszthatná a tapasztalatait a hétköznapi felhasználás során...:)

A kevés is több a semminél.

(#33) klepto válasza Prien (#32) üzenetére


klepto
addikt

Jó. Tudok vele játszani, nem nyavajog, hogy kevés a belső tárhely, napfényben is látható a kijelző, a kamera nekem megfelel, és árban messze a legolcsóbb volt, amit venni tudtam (48.000.-Ft).
Persze én is eredetileg a Xiaomi Note 4 4/64-et akartam, de ez annál is olcsóbb volt akcióban, és az még mindig nem kapható :(
Szóval bár a színével barátkozni kellett (fehér/ezüst), nem bántam meg a döntésemet :N
Ellenben van pár hátránya is a készüléknek, ami a tesztben is meg van említve. A legfeltűnőbb, és legidegesítőbb, hogy a beállítások fele angol; ami viszont magyar, az meg fura fordítású, és nem mindenben egyértelmű.
Persze ez a tiniknek nem okozhat gondot, csak az olyan vén trógereknek mint én, akiknek az idegen nyelv az Orosz volt az iskolában, na azoknak már igen :DDD
Más, és mindenkihez szóló kérdés:
Hol lehet beállítani a csengőhangoknál, hogy híváskor azonnal teljes hangerőn szóljon, és ne majdnem némán, és közel fél perc alatt erősödő hangon csörögjön?
Emiatt már több hívást is elmulasztottam :(((

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#34) Prien válasza klepto (#33) üzenetére


Prien
addikt

Köszönöm a választ! :R
Nehéz a döntés,mert ebben az ársávban és specifikációban (5.5" + dual sim, nagy akku) több versenyző is van, pl.Huawei Y7 dual, Motorola E4 Plus, Huawei Nova Plus, Galaxy J7 2016, Xiaomi Redmi Note 4, Asus Zenfone 3 ZC553KL...
Maradt a Nubia N1 és az Asus a rostán, még 1-2 hét és döntenem kell. Talán a jobb support az Asus felé billenti a dolgot eddig , csak szürke importos beszerzés és 4100mAh akksi és 32 GB tárhely jellemzi...

A kevés is több a semminél.

(#35) klepto válasza Prien (#34) üzenetére


klepto
addikt

Hát ha a 32GB háttértár elég, akkor itt egy alternatíva hivatalos garival: [link]
Bár szépek az Asusok, de azért érdemes megnézni az egyéb telefonokat is.
Én magamnak a Nubiat azért vettem, mert adott paraméterekkel az volt a legolcsóbb, + itt is jókat írtak róla; a páromnak viszont Xiaomit vettem hasonló megfontolásból + a nagyon hasonló áron kínált különböző márkák között a Xiaomi volt a leginkább ajánlott.
Még egy kis hiba; hosszabb használat közben melegszik, de ez nem okoz észrevehető fagyást, vagy lassulást.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#36) fclub


fclub
tag

Sziasztok!
Hol tudom beállítani, hogy kijelezze a hívószámot?

(#37) Prien válasza fclub (#36) üzenetére


Prien
addikt

Tárcsázó--> beállítások --> egyéb beállítások. Itt kell lennie.

A kevés is több a semminél.

(#38) fclub válasza Prien (#37) üzenetére


fclub
tag

Köszi, sikerült, de valami rendszerhiba volt, mert amikor be akartam lépni a -További beállításokba, feldobott egy ablakot, hogy -Hiba, előbb kapcsolja be a rádiót. :)
A gyorsítótár ürítése és egy újraindítás oldotta meg.

(#39) Prien válasza fclub (#38) üzenetére


Prien
addikt

Szívesen! Kínai telóknál előfordulhatnak ilyen anomáliák. :K

A kevés is több a semminél.

(#40) fclub válasza Prien (#39) üzenetére


fclub
tag

Ezt észrevettem...
Most azzal küzdök, hogy megkapjam a facebook üzeneteket.
Jön rendesen a gmail, instagram, de a facebooknál csak akkor látom, hogy üzenetem érkezett, ha belépek az alkalmazásba.
Már letöltöttem a facebook lite alkalmazást, lite messengert és még egy kevésbé ismert alternatív alkalmazást is, de egyikkel sem működik, míg a céges telón és a tableten igen.
Megnéztem minden létező beállítást, de nem sikerült rájönnöm a hiba okára. Az a tippem, hogy a telefon nincs jól optimalizálva a facebookkal, vagy valami hasonló, mivel az esetek 10%-ban megjön az értesítés, de az elég rossz arány...

Még a gyári billentyűzetnél tapasztaltam egy olyan hibát, hogy hiába állítom be, hogy mellőzze a javaslatokat, csak azért is csinálja. :)

A gyári zenelejátszónál pedig gyárilag a véletlenszerű sorrend van beállítva, ezt is hiába állítom át, nem történik változás, nem játssza le sem a mappákból, se a lejátszási listákból normál sorrendben a számokat.
Nem nagy kaland, billentyűből és playerből is lehet letölteni ezer alternatívát, de jobban szeretem minden eszközömön a gyárilag telepített cuccokat használni, és nem letelepíteni mellé egy újabbat. Ha már ráraknak valamit, elvárható lenne, hogy működjön...
Viszont a facebooknál hiába töltök le bármit, nem működik az értesítés, mivel mindegyikbe a "rendes" facebookon keresztül lépsz be, és valahol ott hullik el a dolog.

(#41) Prien válasza fclub (#40) üzenetére


Prien
addikt

Próbáld meg először a beállítások-->alkalmazások menüben , hogy engedélyezve vannak-e az értesítések a facebooknál/messengernél?

Nem ismerem a menüjét az N1-nek, de érdemes megnézni, hogy a rendszer mely alkalmazásoknak ad engedélyt, internet hozzáférést,stb. Lehet,hogy itt lesz a kutya elásva. 6.0 és 7.0 androidon kell egy kicsit foglalkozni ezzel.
Akku kímélő menübe is nézz be, ha van olyasmi.

A kevés is több a semminél.

(#42) fclub válasza Prien (#41) üzenetére


fclub
tag

Megpróbáltam mindent, minden engedélyezve van, az akkukímélő kikapcsolva.
Hétvégén csinálok egy gyári visszaállítást, hátha helyrepofozza a bugot...

(#43) Prien válasza fclub (#42) üzenetére


Prien
addikt

Amikor Huawei-em volt, nekem is volt ilyen gondom. Valamiért bezárja a szoftver az appot a háttérben. Az oldotta meg, ha nyitva hagyod és amíg a RAM nem fogy el, addig működik a push. Samsungnál ez sosem volt probléma, valahogy mélyebben van integrálva a push értesítés a szoftverben.

A kevés is több a semminél.

(#44) fclub válasza Prien (#43) üzenetére


fclub
tag

No...
Nem bírtam várni hétvégéig, fel kellett áldoznom a munkaidőmből ezt a kis szösszenetnyi időt, amíg megcsinálom a gyári visszaállítást, aztán pedig ujralaktam a rendszert. :D
Így meg is oldódott a dolog, jelzi a dolgokat, ahogy kell. :)
Azt még nem tudom, hogy esetleg most becsúszott-e valami más bug, de remélem, hogy nem!
Viszont eltűnt két alkalmazásikon!!!
A gyorsulás és a képernyőzár. Mondjuk egyiket sem használtam, csak az ikonok rendezésénél tűnt fel a hiányuk.

(#45) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Tudom, nem mai téma, de érdekelne, hogy melyik telefonnal egyezik meg ennek a telefonnak a mérete?
Szeretnék rá egy Defender tokot venni, de nem ad ki rá a kereső csak szilikon tokot (a Wish sem).

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.