Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán

Hát így :D

All→M8

(#2) total90 válasza callmeakos (#1) üzenetére


total90
veterán

Kedves kis történet :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Főzött romokat néztél?

(#4) callmeakos válasza total90 (#2) üzenetére


callmeakos
veterán

Ugye? :D

(#3) D1Rect
x86 miatt alig voltak rá. Fórumon belül hegesztettek 1-2őt, de úgy voltam vele, hogy inkább nem kísérletezek, mert valamiért ehhez dilettáns vagyok, és nem én lennék, ha egy egyszerűnek tűnő műveletet is úgy rontok el, hogy aztán dobhatom a kukába :D
Így inkább tűrtem, és igazándiból a gyűlöletem az utolsó két hétben tört felszínre :D

All→M8

(#5) SUPREME7


SUPREME7
őstag

"nincs szervíz, és nuku cseredarab, és hogy választhatok mást"

Az mekkora mák :D Biztos vannak mázlisták, de én még itthoni szervizes történetből nem szálltam ki úgy, hogy meg lettem volna elégedve maradéktalanul, vagy ne akartak volna átb@szni és vagy lehúzni, úgyhogy ennél jobban nem is járhattál volna.

Most tabletet adtam be szervizelni, de egy csaj vette át, aki elég érthetetlenül írta meg a hibaleírást a szerviznek, hiába "diktáltam" neki kb, mert fogalma nem volt semmiről (ugyebár ilyeneket kell szerviz átvételi pontra tenni .. nokomment), úgyhogy írtam egy levelet a forgalmazónak, hogy juttassák el a szerviznek az értelmes hibaleírást, mert nem akarom több hét után visszakapni javítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6) korcsillio


korcsillio
őstag

1év szívás után legalább lett egy használható telefonod :D

(#7) D1Rect válasza callmeakos (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Low budget cuccokat csak akkor szabad venni, ha romolod.

(#8) callmeakos válasza D1Rect (#7) üzenetére


callmeakos
veterán

No ja, a hibáiból tanul az ember :D

All→M8

(#9) Samus


Samus
addikt

Hogy én nem tudok ilyen jól járni...a szerviz nem tapasztalt hívás közbeni hibát, a wifi kuka, állandóan megszakad, szétkapcsol, nem csatlakozik, nincs adatforgalom, csak újraindítás után. Talán...reggel műszak után, fáradtan negyed órámba telt, mire netet csiholtam, mert nem akartam mobiladatot használni...gratulálok, nagyon jól jártál. Barátnőm vett egy SPt, miután adott kategóriában ezt találtam a legjobbnak, és ház igen. Csak megerősíteni tudom, amit leírtál.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Thrawn


Thrawn
félisten

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy végül nem hagytam magam az egyébként igen csábító ajánlat ellenére rábeszélni erre a telefonra (+2 év hűség persze) és inkább vettem kb ugyanannyiért egy kínai csodát :K
Egy darabig olvasgattam a GrandX In topikot és az ott látottak csak megerősítettek benne, hogy jól döntöttem.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nem úgy volt korábban, hogy a zte szervizt nyitott itthon, mintha rémlene valami ilyesmi....

(#12) Samus válasza Thrawn (#10) üzenetére


Samus
addikt

Jól tetted. Kínai telefont csak Kínából. Minden más hamisítvány. Alig várom, hogy válthassak...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) callmeakos válasza Samus (#9) üzenetére


callmeakos
veterán

Ne add fel. Nem egy túl tartós telefon, egyszercsak úgy beadja a kulcsot, hogy dobhatod vissza te is a gyártónak. :)

(#11) vwpolopg
Biztos nem tudom, de tény hogy a trehány support nélkül nem cserélhettem volna ilyen könnyen.

(#6) korcsillio
Hát igen. Ez remélem ha nem is két, de legalább másfél évig még telefon lesz :D

(#10) Thrawn
Csak megerősíteni tudom Samust. A lehető legjobb döntést hoztad akkor :D

(#5) supreme7
Az is korrekt ám :D

All→M8

(#14) Samus válasza callmeakos (#13) üzenetére


Samus
addikt

A probléma az, hogy ezeket a hibákat elég nehéz előhozni. Például húgomnál a lakásban nem volt gond a wifivel, itthon megőrülök. Előtte a GT540 tökéletesen működött, Anyám F6-ja tökéletesen működik, a GXIN meg...ha olyan a csillagok állása. Eddig ötször vágtam neki a földnek. A Nillkin kemény tok több helyen eltört, hátul keresztben elrepedt, a de a telefonnak semmi baja (a következő készülékemre is ilyen tokot fogok venni).

Nagyon várom, hogy végre úgy beadja a kulcsot, hogy be sem kapcsoljon...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Gergosz2


Gergosz2
veterán

telefonálás közbe hol hallanak engem,

Nem ez nem csak ennél a telefonnál jelentkezik!
S3 lte-ne is előjött, szóval ez vagy az android hibája lesz vagy a szolgáltató-é.
Bár inkább az első, hiszen S3 topikban T-seknél És Vodásoknál is előjött.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16) banhammer


banhammer
veterán

Akarsz rola beszelni?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Megy a nagy Hype, hogy ZTE ilyen jó meg olyan jó, azért mert egyszer kidobtak egy mondjuk úgy, hogy egy korrekt árú mobilt Magyarországon elfogadható árral. (ZTE Blade).
Azóta ez a kínai csoda ZTE csak jó lehet.
Nekem van ZTE modemem hát a kukába való, gondolom a telefonnal sincs más.
Ez nem az Android hibája, hanem inkább a gyártóé is az Intel-é.

(#18) Thrawn válasza Samus (#12) üzenetére


Thrawn
félisten

Merem ajánlani a Jiayut, G3, G3T, G4, G4A, stb :K

"Nagyon várom, hogy végre úgy beadja a kulcsot, hogy be sem kapcsoljon..."
Segíts neki ;]

bbTamas77: Blade-ből is volt hibás darab bőven, de mivel mindegyiket azonnal újra cserélték, így nem nagyon volt morgás emiatt a topikjában.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19) Samus válasza Thrawn (#18) üzenetére


Samus
addikt

Igazság szerint a G3T mellett a Xiaomi Hongmi (Red Rice), ami nagyon bejön, ár/érték arányban is jó, de ezek után minden kínai telefontól félek...

Az pedig, hogy segítsek neki...Nincs szívem hozzá, akármennyire utálom, mégis használom, és idegeskedek, ha valami nem jó. Ha tudnád, hányszor járt a fejemben, hogy véletlen beleesik egy pocsolyába..Lassan másfél éve fizetem a biztosítást is rá...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Buci21 válasza Thrawn (#18) üzenetére


Buci21
addikt

ezeket én is, Jiaxu G3T boldog tulaja vagyok, és egy G2F-et nézegetünk épp barátnőmnek 120 dollárért.

(#21) dvdbackuper válasza Samus (#19) üzenetére


dvdbackuper
őstag

nekem hoztak egy pocsolyába fürdött grandixet, pár nap alatt kiszáradt és azóta is működik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.