Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hasonló vélemények? :U

All→M8

(#2) danih


danih
addikt

Nem lehet hogy szimplán új baráti társaságot / nőt / elfoglaltságot találtak maguknak, és már nem egyezik az izlésetek? :)
Moziba pl. én is alig járok, mert az az igazi "agyhalottság" manapság, semmi érdekes nincsen csak sz@rok, amikre én sem adnék pénzt. De egy kis mozgás mindig jót tesz ellenben!

[ Szerkesztve ]

(#3) callmeakos válasza danih (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A nő pont rossz indok, mert az akkori bandából most csak kettőnek van, abból az egyik párral havonta összejövünk valami eseményre (ő pl a kivétel)
A többinek nincs, (köztünk most nekem se).

A más elfoglaltságot meg nem igazán értem, mert ha pár évvel ezelőtt csont nékül eljöttek több alkalommal is, ilyen dolgokra, akkor mi változott meg? Csak azt hallom hogy WoW, kockulás, filmnézés a kertben lapotopon. Ez nem normális...

És akárhányszor hívom őket valaholva (elmenni sörözni egyet, vagy akármi) semmi.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4) danih válasza callmeakos (#3) üzenetére


danih
addikt

A WoW az tényleg gáz, abból már kifelé illik jönni... De legalább van kertje, kint van a levegőn :)
Nézd, megbékélsz majd ezzel, manapság mindenki egyre inkább magánakvaló, az én fiatalkori társaságom is jó ha egy évben párszor összejön... ez van.

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

Nekem is itthon kell ülnöm mindennap, mert itt a faluban van 3 legjobb haverom, akik közül 2 egyetemista, a másikat meg alig lehet kirángatni, szóval nekem is marhajó egyedül itthon. :(
Szóval haverokat is csak suliban látok, de már azt sem sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#6) Иван


Иван
őstag

Mozi lejárt? Pont most hétévégén voltam imaxban, és sztem a közönség fele, de harmada minimum a 16-25 korosztályból került ki. Akár baráti társaság, akár randi tekintetében. Az én ismertségi körömből nagyon sokan járnak moziba, ha rendszeresen nem is olyan hű de sokan, de kb mindig tudok valakiről, aki készül oda.

Foci, sport dettó, bulik dettó. Én viszonylag kevés embert ismerek, aki a wowot/codot/dotó/csét választaná ahelyett, hogy pár barát elhívná ide-oda.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) baluka26


baluka26
veterán

Jaja, ez true story. Bár én is a bomlasztók közé tartozom, nekem a heti 5×4 óra utazgatás mellett általában nincs erőm, hogy hétvégén még szórakozzak is, mint állat. Ez az időszak (egyetem, pályakezdés) az egyik legtöbb időt és kitartást igénylő rész szerintem, szóval ez egy ilyen dolog.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8) vajaskenyer


vajaskenyer
csendes tag

Ezek meg csak a WoW, csak a virtuális hülyülés, és kész.

Mé, mi kell még a boldogsághoz ? :DDD Bár a wow sztem gagyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.