Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

"Egyébként 6 darab negyedórás részből áll. Ami ha jól számolom 1 óra"

vmi hibádzik az egyenletben ;]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) föccer válasza amanoba (#1) üzenetére


föccer
nagyúr

Win ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3) callmeakos válasza amanoba (#1) üzenetére


callmeakos
veterán

úgy éreztem :DDD
de noh, este van má kéremszépen :D

All→M8

(#4) Domxc


Domxc
senior tag

Szeretem az SW-t, de úgy gondolom, hogy az ilyen "fanfilmek" megszégyenítik ezt. Így tehát ez is olyan a szememben, mint a többi, ennél még sokkal gagyibb film.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) callmeakos válasza Domxc (#4) üzenetére


callmeakos
veterán

Az alapötlet még így szem rossz. A SW még mindig rengeteg kiaknázatlan dologgal van tele, ezt lovagolja meg ez is. Nem is értem hogy a Lucas mért pazarolja ez a sok zöldhasúját Kinect SW-re meg animációs filmre, amikor mindenki szeretne további mozifilmeket. Akár az Old Republicos szállal, akár a Jedi Academy-s szállal, de még a The Force Unleashed szál sem lenne éppen egy rossz ötlet.

All→M8

(#6) Domxc válasza callmeakos (#5) üzenetére


Domxc
senior tag

Nem pazarolja, neki ez bevétel valahol.
Viszont ha a SW-t tényleg ki akarja aknázni az ember, akkor ne rossz minőségű, gagyi effektekkel tarkított n+1-edik kisfilmet csinálja meg. Szerintem a SW-nek nem lesz folytatása, akár mennyire hiányolja a nép. Mást ne mondjak a Harry Potter sorozatnak sem lesz. Jön majd valami új sci-fi úgyis az idők folyamán, ami ki tudja (?) talán a Star Wars-t is túlszárnyalja..

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ez annyira nem lenne rossz, de a 0 színészi teljesítmény teljesen élvezhetetlenné teszi számomra. Meglepő hogy az Uralkodó hangjára az eredeti szinkronszínész úgy tűnik vállalta a melót. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.