Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

:))

All→M8

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Suliban mindenki hosszabbítókkal sokszorozza a konnektorokat, mert nem bírják a nyomkodást a droidok. Én meg? Este azért felrakom töltőre, hogy másnap lemerüljön és egész nap neten csücsül. Luxus, mert különben 2 napot is lazán elmenne. :DD Régi symbian. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) greenity válasza Kolondrum (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

Az én droidom lazán bírja a napot skype-al, nettel, telefonálással együtt :) éjjel meg töltődik :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ezek mind ilyen mű megoldások. Ezt tiltsuk azt tiltsuk. Nem jó oldallal foglalkoznak. Gyúrnának inkább az akkura. Hol van az a sok ötlet amik kikerültek netre? Üzemanyagcella és a többi. Azt már jön, hogy nagyon hamar feltölthető egy akku, most gyúrjunk a mA-re.

greenity! De nekem az 1 nap akkor 1 nap ha non stop megy minden és le se rakom. Ha a whatsapp nem non stop megy csak az időzített elindítással akkor napok. A kamera sokat kivesz belőle meg ha neten lóg amit nagyon nem szeretek.

[ Szerkesztve ]

(#5) greenity válasza Kolondrum (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Értelek, jó ha nem megy a net, főleg a skype nem (ami folyamatos...) akkor 3 nap bőven megvan.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) Simi87


Simi87
senior tag

5C masszív 2 nap. Telefonálás,viber,imessage, facetime,mail, fél óra net, pár youzube video, 1-2 fénykép, és a wifi/4G folyamatosan vàltja egymàst.

(#7) callmeakos válasza Simi87 (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

STAMINA módban az SP is bírja a 2 napot, de akkor a fényerőt le kell venni, és kevesebb nyomkorászás van benne, mint az átlag.

(#2) SymbianOS
Mikor suliba voltam utoljára (~3 éve) akkor még nem volt ez. Lehet furcsállanám ezt, ha most újra bekéne ülni a padba :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#8) h3lios


h3lios
addikt

Na látod... Ezért vettem én G2-t, semmi probléma nincs az aksival. Készenléti módban elmegy 1 hetet is. Ha pedig az ember kihasználja a tudását 1,5-2 nap is kihozható belőle.

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.