Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Asszem patchelni kell.
Volt annó valami bug, hogy X dátum után nem lehetett játszani egyszerűen a játékkal (eredetiséget igazaló tanusítvány lejárt).

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) callmeakos válasza Löncsi (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

dejó.... csak az a baj hogy nem rendelkezem GFW acc-al. Anélkül meg nem akar patchelni.... :((( :(((

All→M8

(#3) Fadam


Fadam
csendes tag

Esetleg ez a patch?

(#4) callmeakos válasza Fadam (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

YESS :)
KÖSZI :D
tudtam hol kell segítséget kérnem ^^

All→M8

(#5) Winner_hun válasza callmeakos (#4) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyeltalán nem tudtad. Itt kellett volna: Gears of War
Sőt, meg se kellett volna kérdezned, beírod a keresőbe a probléma egy részletét, megnézed hogy milyen találatok vannak, az elsőt megnyitod, megnézed hogy jött-e rá válasz, láthatod hogy az első hozzászólás a kérdés után a problémára ad választ.
Ahogy nézem, meg se próbáltad megkérdezni a megfelelő helyen.

Illetve a címben a csupa nagybetű (kiabálás) továbbra sem elfogadott.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) zH. válasza Winner_hun (#5) üzenetére


zH.
senior tag

:DDD

just be

(#7) callmeakos válasza Winner_hun (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nem kötekedésként, de neked mindig bele kell kötnöd mindenbe? Sajnos a net hozzáférésem igen korlátozott és hirtelenjében ez jutott eszembe. Ha esetleg nincs értelmes hozzáfűznivalód valamihez és csak fröcsögni tudsz, akkor inkább meg se szólalj......

All→M8

(#8) Winner_hun válasza callmeakos (#7) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha ez neked fröcsögésnek számít akkor így jártál.
Igen, bele kell szólnom. Van aki megfogadja, figyelembe veszi amit írok, mert ha írok azt csak jó szándékkal teszem. Van aki magasról tesz mindenre (pl itt is nagybetűkkel írtad a címet ami kiabálásnak számít..) és ez mellé még háborog is...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) callmeakos válasza Winner_hun (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

érdekes hogy ez téged zavar na mindegy javítottam hogy ne legyen ebből feszültség

All→M8

(#10) Viktor77


Viktor77
titán

Akartam ide írni valamit, de kár a betűért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Winner_hun válasza callmeakos (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jótanácsok, további szabályok:

ha topikot nyitsz:

ha mégsem találtál olyan topicot, amelyben a kédésedet felteheted és új topicot nyitsz, kerüld a túl általános címeket ("Segítsetek plízzz!!!!!"). A cím pontosan, egyértelműen tükrözze azt, amit szeretnél.

powered by alapelvek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) Winner_hun válasza Viktor77 (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ne kímélj:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Viktor77 válasza Winner_hun (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Nem ellened akartam írni, de legyen.

Inkább általános kifakadás lett volna, hogy sokan olyanra használják a Logoutot, amire nem való, ha valaki ezt szóvá teszi, akkor még ő a köcsög, hogy az Alapelveket sem képes elolvasni, ha valaki szintén szóvá teszi, akkor megint csak ő a köcsög, keresni lusta, vagy nem is akar, de ezt szintén nem szabad szóvá tenni.

Arról nem is beszélve, hogy amikor egy-egy írás topicja olyan irányba megy, amit a szerző nem szeretne (értsd, nem mindenki vele ért egyet), akkor megy a kukába. Ez a legnagyobb bunkóság. Az ilyenek emberek nem is tudom mit képzelnek. Simán be kéne vezetni, hogy írást csak Moderátor törölhet, gondolja meg mindenki kétszer is, hogy mit ír le.

És ugye, az én alapvető problémám, hogy az ilyen írásokat nem törölhetem kapásból.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) lvnt válasza Viktor77 (#13) üzenetére


lvnt
őstag

A legkevésbé sem volt kár a betűért. Az lehet, hogy közvetlenül nem igazán tudsz semmit tenni az ilyen írások ellen, de abban biztos vagyok, hogy legalább egy ember van, aki olvasva egy nagybetűs, jelenesetben a te véleményedet, legközelebb kétszer is meggondolja, használja-e a hülyeségeire (ezalatt nem konkrétan csak a szakmai segítségkérésről szóló bejegyzéseket értem) a Logoutot.
Persze az még jobb lenne, ha már Winner tanácsait is megfogadnák, aki tényleg nem kötözködni akar ilyenkor, de sajnos tudjuk, látjuk, hogy ez a legtöbb felhasználónál nem működik.

A hozzászólásod mindkét részével teljesen egyetértek. Már nem mintha ez számítana, csak kényszerem támadt, hogy leírjam. Bocsánat, hogy beleszóltam.

(#15) beefjeez


beefjeez
senior tag

rakj fel linuxot :DDD

(#16) mephi666 válasza Winner_hun (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem akarok belevauvau, de szerintem problémás ez az egész dolog... és a problémát az jelenti, hogy hiába van csomó játéknak topikja, azok elsüllyedtek teljesen... idén játszogattam elég sokat ps2-n, majd beszereztem n+1 játékot box-ra is, amik korábban is izgattak, de már nem újak... (így a topikjuk sem pörög)

csak egy ismertebb cím: god of war2... szerintem elég közismert játék és a 17-edik kommentet fűztem a topikjához, amire nem is érkezett válasz azóta sem... esélyesebb nyitni egy új személyes bejegyzés, amiben meg lehet tárgyalni személyre szabottan a problémát és slussz :K az a baj így a régi játékokkal, hogy én is csak 1 pillanatra hoztam a lista élére a gow2-t, de az szépen le is csúszott, mert minimális az esély arra, hogy valaki épp látja, aki épp segíteni tudott/akart volna... (aki meg esetleg segített volna szívesen, az biztos nem nézegeti napi szinten a topikot csak úgy vaktában, hátha valakinek épp segítség kell)

de fel tudnék sorolni még egy tucat címet, aminek meg lehet nézni a topikját: alan wake, castlevania los, god of war 1-2, dante's inferno, gears of war1-2, stb :K ide lehetne venni még a forza3-at is, mert annak is sokkal elhanyagoltabb a topikja, mint mondjuk a gran turismo-é...

én speciel guglival kezdtem mindig, ha nyűgöm van... aztán ph-s topikok, hátha másnak is volt már hasonló baja... aztán ott van mondjuk az adott platform topikja, ahol simán megfér szerintem 1-2 ilyen kérdés :K ...de véleményem szerint nem probléma, ha valaki a kisebb problémáival nyit egy új topikot, főleg ha el van hanyagolva az oda kapcsolódó topik (n+1 ilyen "milyen telefont/alaplapot/procit/tv-t vegyek?" kaliberű személyes bejegyzés is születik folyamatosan)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) dízelracer válasza Winner_hun (#5) üzenetére


dízelracer
senior tag

technikai K.O. :DDD

(#18) Winner_hun válasza mephi666 (#16) üzenetére


Winner_hun
félisten

A probléma az hogy meg se nézte az említett játék topikját, rá se keresett benne a problémájára. Ha megteszi akkor meg se nyílik ez a személyes bejegyzés mert megtalálja rá a megoldást nagyon könnyen.
De ha nem is keres rá, megkérdezhette volna a topikjában hogy ez meg az van, mit lehet / kéne csinálni? Nem, még ezt se tette meg.
A fórumban új topikra ha van másik az zárásra kerül. Persze logout, mindenki azt webszemetel amit akar, tudom...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.