Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szezám tárulj :)

All→M8

(#2) hoffman_


hoffman_
nagyúr

mondtam én hogy pénzkidobás a 4dx. super 3d-t a népnek.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) ígyvanferi válasza callmeakos (#1) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Átnézhetnéd még egyszer a helyesírási, elgépelési hibák miatt. :B

Ez nem hangzik túl jól. Már ami a 4DX-et illeti.
Jól értem, hogy ez sima 2D-s film volt, némi székmozgással, meg minimális permettel, széllel? Én azt hittem attól 4D, mert ugye 3 dimenziós a film, ezek a plusz dolgok pedig a 4. dimenzió. Majd azért egyszer, ha sok pénzem lesz, kipróbálok egy ilyet is, addig marad az IMAX, ha "totális filmélményre" vágyom.

(#4) callmeakos válasza ígyvanferi (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi hogy szóltál. Lóhalálában írtam ezt, mert közbe más oldalra is írtam cikket, és inkább azzal foglalkoztam :D

Igen jól. De gyanítom hogy ez a 2D kép + effektek csak feliratos filmnél vannak. Szinkronos filmeknél szerintem már 3Ds kép lesz. De valahogy úgy gondolom, úgy se lesz jobb az élmény. Főleg annak, aki allergiás a 3Ds képre :)

All→M8

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, elgépelések rulez, de amúgy jöhetett volna ez a topicba is. :DDD

" de kicsit később leesett a tantusz: mivel a film feliratos, így elég nehéz lenne úgy olvasni a felirat"

Nem nehéz, Avatarnál is voltak feliratos részek, simán olvashatóak voltak.

Live-Die-Respawn

(#6) BenHans


BenHans
addikt

Hát jó... Rushra beülök, 4dx nekem felejtős, pláne hogy vodakedden elmehetünk a felárból a párommal ketten egy sima filmre a corvinba. :)

Köszi az értékelést! :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#7) Napfénysüti

Az írás alapján ez a 4DX nem hozott lázba viszont sima vetítésen megnéztem vasárnap én is a Rusht és nálam alighanem az év filmje. Persze ez nagyon szubjektív mert imádom a régi Formula 1-et alapból. De ettől függetlenül is ez egy remek film lett. :K

Més que un club!

(#8) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Könyörgöm, nyugtass meg, hogy nem az szemfényvesztők-re gondoltál év filmje alatt :B :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.