Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán

vesszenek az ilyenek :C

All→M8

(#2) gaborbol válasza callmeakos (#1) üzenetére


gaborbol
őstag

Lehet en olvasom rosszul, de azert nem a csaj elkerulese meg a nemkoszones volt a legjobb dontes, hanem egy alapos bocsanatkeressel kellett volna inditani akkor talan nem igy viselkedne.

(#3) Huma válasza gaborbol (#2) üzenetére


Huma
addikt

Miért kéne bocsánatot kérnie? Én inkább kitalálnék valami kis apró visszavágást amit a csaj nem tud rábizonyítani. Pl bekenném valami jósággal a kilincset amit a nő fog meg elsőként vagy ilyesmi. ;]

Tudom, hogy nem túl felnőtt hozzáállás, de jó érzés learatni munkánk gyümölcsét. :D

ui: Gázspray-el belefújni a szem/orrcseppjébe. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Lehet, hogy az a baja, hogy nem adtad meg neki azt amire vágyik. ;]
Görények nálunk is vannak. Csak ezek a görények sunyiba nyomják és a szemedben nagyon kedvesek.

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Minden munkahelyen, minden közösségben van (legalább) egy hülye. Ha ezzel számolsz, nem érhet meglepetés. Okos főnök egyébként tart is egy ilyen háziállatot magának, aki kérés nélkül súg neki és kicsit keveri a masszát is. Kezelni kell a problémát. Próbáld úgy nézni mint egy kis háziállatot. Gondolj rá úgy mint egy rajzfilmkarakterre, lásd a korlátait, a kis dobozát amiben vergődik mikor ránézel. Szerintem nem engedheted meg magadnak, hogy egy kis hülye hülye kis élete befolyásolja a munkád, a hangulatod, a gondolataid. Azt, hogy rajta kattogj még a szabadidődben is.

Ne hagyd, hogy ő vezessen, hogy kizökkentsen a nyugalmadból! Vannak mondatpanelek amikkel eljátszogathatsz vele. Legyenek készenlétben és bármit mond Neked, mosolyogva mindig azokat használd! Ne többet, ne kevesebbet! Pm megy...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) callmeakos válasza gaborbol (#2) üzenetére


callmeakos
veterán

Mért kéne elnézést kérnem. Ha még erősen löktem volna meg azt az ajtót, azt mondom oké. De még véletlenül se volt erős, ráadásul hallotta hogy jövök. Innentől kezdve :U :D

Huma
Nagy vagy :C :D
Majd válogatok ezekből az ötletekből ha eljön az ideje. Remélem azért nem mostanában lesz az.

(#4) SymbianOS
Alapjává véve segítőkész ember vagyok. Jöjjön bátran. De azért ésszel ;]

(#5) Eastman
Nem is adom meg neki azt az örömöt, hogy lássa rajtam azt, hogy rágom magam ezen a történeten. Ha el kell mennem mellette, inkább úgy teszek mintha nem is látnám, és dúdolom vagy fütyülöm az épp lejátszott zenét, amit a rádióba hallgatok. Ez nekem jólesik, neki szerintem kevésbé, hogy látja hogy így állok a dologhoz. Tudom én hogy most mire fog játszani. Megpróbálja majd megnehezíteni az ott töltött napjaimat, de rá fog cseszni. Mert minél jobban erőlködik, én annál jobban fogom leszarni. Magasról. Hogy még véletlenül se érezze azt, hogy foglalkozok vele.

All→M8

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én egyszer egy ilyen "görény" csajt megvezettem. Sokadszor piszkoskodott, én pedig szenvedő arccal, elfúló hangon ordítani kezdtem, miszerint szeretem őt, és nagyon rosszul esik, amit csinál, szégyellheti magát.
Bejött. :)
Nem félreérteni, semmi dolgunk nem volt egymással, de megszelídült.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) po1son


po1son
addikt

Hátha ettől ki vagy akadva (1eset), akkor elégé sűrűn fogsz munkahelyeket váltani.... :DDD
Nálunk az egyik kisfőnök egy idegbeteg hülye f.sz., aki ilyeneket szokott mondani halkan ( ne halljam meg), hogy dögölj meg!, dögölj éhen! stb... :DDD
Lehet, hogy nincs tisztába vele, hogy amit gondol azt halkan ki is mondja és én meghallom?!
A dögölj éhen! azért szokta mondani, mert van olyan, hogy 12 órát kell lenyomni melóba és egy perc szünetet sem add ki az 1 órából... Többit nem írom le, mert akkor rájönnétek, hogy luxus munkahelyetek van... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#9) ferensz válasza Eastman (#5) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha nagyon ritka is, de van ellenpélda, mi egy létszámát tekitnve kis fejlesztő csapat vagyunk, és itt über rendes mindenki. :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#10) callmeakos válasza Vakegérke (#7) üzenetére


callmeakos
veterán

Ravasz :C :DDD

All→M8

(#11) DeFranco válasza ferensz (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Minden csapatban van egy gyökér... ha szerinted mindenki aranyember, akkor a helyedben elgondolkodnék... ;] :P

(#13) callmeakos válasza DeFranco (#11) üzenetére


callmeakos
veterán

:DDD :DDD

All→M8

(#14) Kolondrum válasza po1son (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálunk sem értékelik a népek azt ahol dolgoznak. Én voltam a másik oldalon is ők meg nagyrészt nem. Én akkor pihenek amikor akarok, akkor megyek kávézni amikor akarok és még sorolhatnám. Egy dolog a fontos! Kész legyen a meló nap végén. Ehhez tartom is magam, cserébe semmiféle gondom nincs. Elmenni ügyet intézni a városba? Semmi gond!

(#15) po1son válasza Kolondrum (#14) üzenetére


po1son
addikt

Hát nálunk a cég mottója "Laufen ist das Leben"... :DDD
Örülők, ha egy nap 20 percet tudok pihizni...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#16) callmeakos válasza Kolondrum (#14) üzenetére


callmeakos
veterán

Nálam is ez a helyzet. Van összesen kb 3,5-4órám arra, hogy a másfél órás melót megcsináljam. De vannak olyan napok, amikor vagy nem vagyok olyan állapotban hogy szélvész módjára dolgozzak, vagy vannak olyan napok is, amikor a megszokotthoz képest később megyek be. Jönnek is a megjegyzések hogy nem fogok elkésni vagy ilyesmi? És nekem mindig az a válaszom: ha kész lesz amikorra kész kell lennie, akkor tulajdonképpen nem mindegy hogy csinálom? Próbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy 100%osan legyen kész aminek kész kell lennie, de próbálom azt a nekem legkényelmesebb módon csinálni, a lehetőségek korlátai közt.

All→M8

(#17) Mawyx válasza callmeakos (#16) üzenetére


Mawyx
senior tag

Előző melóhelyen nekem is kevesebb volt a meló, mint amennyi idö volt rá. Kényelmes is volt, az elején, csak aztán erre rájött a főnök is. Onnantól már írni kellett minden melót, pontosan hány óra hány perckor kezdek el micsodát és meddig tart és egyre több dolgot lőcsöltek rám, közbene gyfolytában cseszegettek. Gyorsan rosszra fordult minden, rossz volt a légkör. A mostani melóhely meg sajnos kötött, fixen bent kell lenni és pontosan óra perckor elkezdeni a dolgokat, nem én osztom be.
Görények itt is vannak, próbálok a lehető legkevesebbet érintkezni velük, csak amennyit muszáj.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Olvasva titeket nekem jó dolgom van. A munka mennyiségéhez képest 2x-es bért kapok kb. Szemétkedni az tud akinek van rá ideje.

(#19) total90


total90
veterán

Nálunk rengeteg tetű, akik csak mögötted azok, egyébként jó arcnak tüntetik fel magukat. Én leszarom őket, mert tudom, hogy a munkám jól csinálom, eredményesen és amíg ez így van, addig kinyalhsság a seggem ha megengedem ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#20) Kolondrum válasza total90 (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1

(#21) ferensz válasza DeFranco (#11) üzenetére


ferensz
senior tag

Egy volt, de őt most rúgták ki. Én még ott dolgozom.

;]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#22) marsu válasza Vakegérke (#7) üzenetére


marsu
addikt

(#24) Mawyx válasza marsu (#22) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nagyon jó :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#25) 7 válasza DeFranco (#11) üzenetére


7
addikt

Erről a minden munkahelyen van egy gyökér szövegről ez a kettő jutott eszembe:

- Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, anyu, a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho Xiao Pen. Szerintem a Sanyi az.
- Statisztikai becslések szerint minden embernek átlagosan egy petefészke és egy heréje van.

[ Szerkesztve ]

(#26) Vakegérke válasza marsu (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, így, de csak egyszer mondtam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) DeFranco válasza 7 (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha az egyik lábam tűzforró a másik lábam jeges vízbe rakom, akkor átlagosan tök jól érem magam.

(#28) 7 válasza DeFranco (#27) üzenetére


7
addikt

:DDD :K

(#29) sixpack89


sixpack89
tag

Én amikor 16 évesen kezdtem el dolgozni,kifogtam a tipikus szemétláda főnököt,helyettest,és dolgozókat is,úgy beszéltek az emberrel,hogy csak néztem,mindenért szóltak,szó szerint! akk viccelődtek az emberrel,ha neked szar volt,szerencsére hamar elkerültem onnan. Sajnos azaz igazság,hogy itthon kis pénzért sok mindent el kell tűrni,külföldön is,mert ott is kutyaként kezelik sok helyen az embert,más kérdés,hogy ott pénzt is keres az ember robotolással.
Amúgy nekem lenne egy kérdésem,ha van valakinek tippje,tapasztalata,nyugodtan írja. hova érdemesebb menni dolgozni,Tesco,Interspar,Lidl stb? (jelenleg nincs más). kinek milyen a tapasztalata ezekkel az üzletekkel,fizetés hol a legjobb?

(#30) Kolondrum válasza sixpack89 (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egyikről sem hallottam jót!! Cigiszünet nukku, wc nukku. Főleg azt hallom, hogy a vérüket kiszívják.

Igaz nem ide illik, de elmesélem. A takarító cég új egyik főnöke ma kitette a csopvezetőt, annak lányát és egy másik takarítót. Azonnal 3-al kevesebb fizetés. Meg bevallotta, hogy új személyzet lesz lassan, ergo mindenkit elküldenek. A csopvez meg akit most kitettek jól dolgoztak, de azt mondák nekik a munkájukkal volt a baj. Ma reggel bementek és közölték, hogy nem kell elkezdeni a műszakot. Hozzátenném, épp nem járt le a próbaidejük...
Mindenki fél és már azon gondolkodnak, hogy maguk mennek el.

(#31) Eastman válasza Kolondrum (#30) üzenetére


Eastman
őstag

Hozzátenném, épp nem járt le a próbaidejük...

Ennyi. A többi csak a „show” része. Nagyon szomorú.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) sixpack89


sixpack89
tag

Sziasztok! jelentkeztem 3 helyre is,igazából csak jártam a várost munka után és érdeklődtem itt-ott.
Voltam egy pékségben,egy büfé-söröző helyen,meg Tescoban.
Igazából a fizetés nagyjából ugyan az mindenhol,de nekem fontos a légkör,hogy milyen hangulatban dolgozok.
A pékség tetszett,szimpatikus volt az eladónő,azt mondta,hívjam fel a főnökét,mert keresnek eladót,olyan nagy forgalom nem volt,de tetszett a hely. A söröző/büfé annyira nem,a főnök elég flúgosnak tűnt,olyanokat kérdezett,hogy csak néztem. :D üvöltözött a vevővel,hogy döntse már el melyiket akarja. 12 órába kéne ott dolgoznom,és a fizetés minimálbér. Tesco meg tudom,hogy nagy a hajtás,meg sokan kerülik,ezek alapján amiket leírtam,mit gondoltok melyiket lenne érdemes elvállalni? várom a véleményeket.

(#33) sixpack89


sixpack89
tag

üdv! az lenne a kérdésem,hogy a próbanapot a munkáltató köteles kifizetni,van erre törvény? illetve az utazási költséget azt számon kérhetem a munkahelyen?(10 kilométert megyek-oda vissza busszal,vagy amivel tudok,nekem kell megoldani) jelentkeztem egy hús kis,és nagy Ker-be. reggel 7-től 5-ig kell menni. de a főnök sugdolózva szinte,mintha ott se lettem volna azt beszélte az ügyvezetővel,hogy 4 órába kéne bejelenteni. (engem)

(#34) sixpack89


sixpack89
tag

Szavazat gyűjtő munkáról vélemények? Ma hívott egy nő,hogy ha érdekel itt a városban meg környéken szerezzünk 500 aláírást két héten belül. egy új pártnak. és nettó 200 ezret lehet keresni vele. valakinek esetleg tapasztalata? mennyire hiteles ez? nem sok mindent akart elmondani telefonba a hölgy. kicsit sántít nekem ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#35) flash-


flash-
veterán

én a címadó témához szólnék hozzá

Külföldön ez egy ismert dolog úgynevezik MOBBING
persze nálunk is már kezd erről elérhetővé válni egyre több irodalom..

bármennyiszer is megélte már az ember, azért amikor egy új munkahelyen találkozik ezzel eléggé el tudja venni az ember életkedvét.

Nem elég hogy megtanulni a milliónyi szabályt,eljárást, amiket munka során kell csinálni, plusz tűrni a 36 órázásokat, emellett még a tapasztalt kollégák által való csesztetést is ki kell bírni.
Én most pont ebbe vagyok ,nemrég kezdtem , de már egyik régebbi tag tólja rólam a kamu baromságait.
de én már nem nyelek mint régen,nem leszek puhapöcs.kiállok magamér ha ezen múlik az állásom az se érdekel.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.