Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Vladi


Vladi
nagyúr

Na még egy sztori tőlem az egészségügyről. Nemrég háziorvos alaposan beparáztatott, elküldött mindenféle vizsgálatra. Jó mondjuk találtak is ezt-azt, de nyugi még nem haldoklom. :DDD

Elküldött hasi ultrahangra is. Beutaló, itt kell jelentkezni, kérjek időpontot. Ez pontosan június 2.-án reggel történt. Felhívtuk délután a szakrendelőt, azt mondták, semmi gond, van időpont, tessék jönni vizsgálatra.
Leül, kapaszkodik: október 7-én 9:10-re. Szevasz, köszi, tébétől Vladi meg is dögölhet. :DDD

Akkor felhívtuk szépen a maszek uh szakrendelést, közölték velem, hogy sajnos csak holnap reggel 8-kor tud fogadni. Dekáááár. :DDD

7000 forint volt a vizsgálat, oda értem 7:55-re, 8:02-kor behívtak, 8:17-kor kész volt a leletem is.

Nah ezért kéne már valami normális társasalmi egyezség, hogy akkor magánbiztosítás, államit hanyagoljuk, csak életmentésre tartsuk fenn. Aki fizet - márpedig aki ellátást akar az ma is fizet, mint a katonatiszt - az kapjon ellátást és kész. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.