Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tvse1995


tvse1995
senior tag

Én is pont ma néztem meg bár én nem ddd-ben de ennek ellenére nagyon tettszett. :)
Mind a 7 könyvet olvastam 2-szer :D szóval akár Harry Potter fannak is nevezhetném magam. :U
Szerintem jó befejezés lett ez a sorozatnak de a könyv fényévekkel jobb mint bármelyik belőle készült film :K

(#2) callmeakos válasza tvse1995 (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát az eredetit semmi nem múlja felül ez tény. Jelen esetben a könyvet sem a film....

All→M8

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem egyszer a hulladék 3ds szemüvegük miatt hol 3d ben hol 2d ben láttam egy filmet

(#4) Samus


Samus
addikt

Az a baj ezzel a 3D-vel, hogy sok múlik a filmen is. Az Avatar sima szemüveges verziója például nagyon jó lett. Ellenben az Alice csodaországban és a Karib tenger kalózai negyedik részét szemüveg nélkül is meg tudtam volna nézni (az Alice-t vagy 10 percig úgy néztem egy sötét jelenetben, mert a szemüvegnek annyi hatása volt, hogy sötétített...). Én is meg akartam nézni az említett filmet, de az a baj, hogy az első hármat láttam, és mikor elkezdtem a hetedik első részét, halvány lila fogalmam sem volt, hogy miről szól. Pedig a trailer alapján egész pofás kis akciófilm lett belőle...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Domxc


Domxc
senior tag

A szövegben ugye nincs spoiler? Mer izé akkor nem olvasom el mert ma nézem :D

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#6) Z86


Z86
őstag

Azt lehet tudni ki nyomta be Voldemort orrát?

(#7) Domxc válasza Z86 (#6) üzenetére


Domxc
senior tag

Jackie Chan. Komolyan nem láttad a HP2/6-ban?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#8) Z86 válasza Domxc (#7) üzenetére


Z86
őstag

Nem, pedig láttam azt a részt. Ez a Jackie Chan baromi gyorsan tud orrot benyomni, biztos azért nem tűnt fel.

(#9) baluka26


baluka26
veterán

Nem hollywoodi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) Szten Márs válasza Domxc (#5) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Elolvastam, nincs spoiler benne :N

(#11) Domxc válasza Szten Márs (#10) üzenetére


Domxc
senior tag

akkor olvasom már is :R

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#12) albert8


albert8
addikt

LEhet, hogy csak én nem értem a film lényegét, de ez szerintem egy nagy rakás .......ar :))

Samus: jó az avatarod :D :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

bocs igazad van elfeletkezem róla hogy ez részben brit film.... de részben amcsi is..

All→M8

(#14) Domxc válasza callmeakos (#13) üzenetére


Domxc
senior tag

Talán 1-2 helyszín. De igazából, maga a Roxforti jelenetek is Anglia egyik létező kastélyában lettek forgatva.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#15) callmeakos válasza Domxc (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

lehet azért nem lett az egész sorozat ócska amcsi akciófilmé :DDD

All→M8

(#16) Иван


Иван
őstag

Az első része nagyon érdektelen volt. Mondjuk a hatos is az volt. Az utolsó ami lekötött, az az ötös volt. De ha belegondolok, szerintem csak szimplán kinőttem, mert azért ez mégis csak gyerekmese.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) [balu] válasza Иван (#16) üzenetére


[balu]
tag

Az utolsó két vagy három rész nemigen nevezhető gyerekmesének szerintem, legalábbis könyvben nem.

Első felét se láttam a hetedik filmnek még, majd valamikor bepótolom.

(#18) .bableWes válasza albert8 (#12) üzenetére


.bableWes
őstag

mit nem értesz benne?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#19) albert8 válasza .bableWes (#18) üzenetére


albert8
addikt

Azt hogy másokat miért köti le?
mi tetszik benne nekik?
oké hogy van történet meg varázslók meg hű potter, de sukár fiú aztán beleszerettek, de nem ad pluszt amiért azt mondom, hogy jó
és addig húzták, hogy örülök annak, hogy vége :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20) vilma27


vilma27
újonc

Szerintem nagyszerű film lett, és méltó befejezése a HP részeknek. Már az első részétől nagy rajongója vagyok. Előtte megnéztem az összes részt, mert így szerettem volna elmenni megnézni. Mikor vége lett, megint vissza akartam menni megnézni. És a szinkronizálással is megvagyok elégedve :K (kivételesen) . Annyi látványelem volt benne, és apró részlet.
Könyvben sajnos csak a 4.ig jutottam el, idő hiányában az évek sokrán, de "ami késik nem múlik".

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#21) .bableWes válasza albert8 (#19) üzenetére


.bableWes
őstag

ez is megközelités :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#22) callmeakos válasza albert8 (#19) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

nekem pl azért tetszett az egész, mert voltam kb 8 éves amikor ment a mozikba a bölcsek köve és azt kb állandó mosollyal néztem. és ez így ment folyamatosan csak a mosoly átment izgalomba......

All→M8

(#23) finest


finest
őstag

Avada Kedavra! ;]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#24) Z86


Z86
őstag

A plakát nem stimmel, itt az új kiadás:

:D

(#25) vilma27 válasza Z86 (#24) üzenetére


vilma27
újonc

Neeeee, ezt nem akartam látni :C XD Te kisgatyaolajospókhálója :))

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#26) Z86 válasza vilma27 (#25) üzenetére


Z86
őstag

:P
Nem is hallottam még ezt a szót :DDD

(#27) vilma27 válasza Z86 (#26) üzenetére


vilma27
újonc

És akkor még nem hallottál beszélés közben :B

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.