Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Miből gondolod hogy nem akkor chat-elt amikor nem foglalkozott semmivel? Láttad a monitorját hogy mit csinált?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) callmeakos válasza Winner_hun (#1) üzenetére


callmeakos
veterán

nem láttam, de ott álltam a pult előtt és ilyet szól be: "Egy pillanat".....
Meg amúgy is. Munka közbe minek kell facebook-ozni? Függő, vagy valami fontos dolgot kellett elintéznie? Tegye otthon!

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#3) finest


finest
őstag

Egyszerű, FB chaten kapja a szabin lévő főorvostól az utasításokat! Nem tudom, h miért kell rögtön azt hinni, h lóg a dolgozó!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4) Def26


Def26
félisten

Én biztos pi**ánrúgnám ha meglátnám, hogy nálunk valaki FB -zik munkaidőben. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) lsebestyen


lsebestyen
addikt

áá, nekem is msot jött ki az allergiám... :W itt vakarom a szemem, tudom h nem kéne:/
már több embertől hallottam, h egyek parlagfüvet:D lehet kipróbálom :K

így utólag látom, te asztmáról beszéltél xD

[ Szerkesztve ]

(#6) Z86


Z86
őstag

10 perc semmi, azt még várakozásnak sem lehet nevezni. Ha egy előre megadott időpontoz képest 10 perc késéssel kerül rád a sor, akkor az egy kivételesen jól működő rendelésnek számít.

(#7) Nexuiz


Nexuiz
tag

Én a suliban láttam amint a portás gépén a védőnőnk nagyban farmvillezik. De különösebben nem izgatott a dolog. :U

Nem én voltam!

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Most voltunk kórházban ~ 1,5 hetet. Ezalatt volt idő kitapasztalni pár érdekes dolgot.
A nővérek szinte mindegyik facebook-oznik meló közben. És ezalatt a facebookos játékokat értem. Na meg van amelyik non-stop msn-ezik.
Párom NST vizsgálatát pl azért cseszte el a kedves ápoló, mert épp MSN-ezett vizsgálat közben és szart rá, hogy mit mutat a grafikon. Csak a végére ment oda és látta, hogy rossz. Azt már nem, hogy mitől mikor és miért.
Ezért páromat benfogták ~ 1 hétig még szülés előtt. Mondhatom kellemes volt. Arról a riadalomról nem is beszélve, amit nekünk okozott azzal, hogy szerinte gond volt a babával. Utána persze kiderült, hogy semmi gond, de már nem engedték haza...

Ja és egyébként semmi gondom sincs azzal, aki msn-ezik, facebookozik munka közben, ha mellette / előtte közben tisztességgel elvégzi a munkáját.
Ott a kórházban az ápolóktól kérdezni nem lehetett egy szót sem, mert vagy elküldtek a picsába, vagy olyan szemmel néztek az emberre, hogy még te szégyenled el magad amiért kérdezni mertél, vagy pedig valami flegma semmit mondó választ adtak.
Egyszóval katasztrófa ami ott megy ilyen téren. Minél előbb elsöpörni az ügyfelet, hadd játszhasson tovább... Azért ez felháborító.

Volt ott a szülészeten egy szintén terhes kismama, aki éjjel sírva ment ki a nővérekhez, hogy vérzik... odalent, folyott is neki rendesen. A nővér meg ráordított, hogy "mit hisztizik itt maga? Tűnjön vissza a szobájába!" Na, és még ezek akarnak fizetésemelést.

Röhej, de a magándoki, akihez terhesgondozásra jártunk - szintén a kórházba - na az ő nővérkéje is MSN-ezett egész idő alatt. És le se szarta, hogy mi azt nézzük, hogy ő mit gépel épp az ismerősének. Persze, amikor a dokinak elő kellett keresni 1-1 lelet eredményét akkor meg csak pislogott, hogy mivan és szerencsétlenkedett...

(#9) Z86 válasza Dany007 (#8) üzenetére


Z86
őstag

Az még érdekes, mikor az adott osztály összes nővérkéje együtt ment el kajálni. Először nem értettük miért, aztán kiderült, hogy egyik sem akart egy perccel sem többet dolgozni a másiknál, erre kínosan ügyeltek. Mi meg csak vártunk (néhány órát), mert nem volt aki rendbe tegye a kórházi ágyat. Aztán jött a főnővér és rendet vágott köztük.
Viszont vannak ellenpéldák is, ahol valóban a beteg az első, és a nővérek a röhejesen alacsony fizetésük ellenére is szívvel-lélekkel a betegért dolgoznak.

(#10) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

1. Pofán verném azt, aki velem így járna el.
2. Pofán verném azt is, aki az informatikán elfelejtette ezeket letiltani.

(#11) Dany007 válasza Z86 (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Persze, egyetértek. Van ellenpélda is.
Mi is találkoztunk velük. Volt kb 2 nővér és olyan 3 szülésznő, meg két orvos (ja és a takarítónéni :)) ) akik teljesen normálisak, kedvesek voltak és foglalkoztak az emberrel. Az összes többit viszont beraknám gyárba szalag mellé, mert kb. oda valók.

Régi AMD proci:

"2. Pofán verném azt is, aki az informatikán elfelejtette ezeket letiltani."

Na igen, ott a pont! :C

[ Szerkesztve ]

(#12) kraftxld válasza Peter Kiss (#10) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Néhány magyar kórházban csoda, hogy működik az informatika, az ilyen weboldal alapú szűrések már nagyon nagy dolgok :)
Anno részt vettem egy EÜ intézmény betegnyilvántartó rendszerének lecserélésével, a kedves dolgozók olyan hévvel nyomtatták a papírokat, hogy "elnézést az új informatikai rendszer miatt lassú lesz a betegfelvétel" de az persze kimaradt, hogy az Ő képességeik miatt volt lassú, mert b@szták rendesen megtanulni és hatékonyan használni az új rendszert ami nagyságrendekkel gyorsabb volt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13) tkazmer


tkazmer
addikt

rengeteg munka témájú beszélgetést folytatok facebook chaten, majdnem többet, mint magánjellegűt; lehet, itt nem erről van szó, de mivel biztosat nem tudni, az ellenpélda pedig adott, nem teljesen megalapozott a vádaskodás...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#14) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem eszembe se jutott munkaidőben chattelni. :Y A főnököm úgy rúgott volna popsin a barátságos viszonyunk ellenére, hogy a Holdig szálltam volna. Meg sem kíséreltem hülyét csinálni magamból lógással. Pedig internet függő vagyok.
Egy munkahelyen dolgozni kell. Ennyit még én is felfogtam, pedig egy szeleburdi alak vagyok. :B

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15) Kassadin válasza Dany007 (#8) üzenetére


Kassadin
addikt

Tudjuk jól mindannyian hogy kórház és kórház között is hatalmas különbségek vannak. Sajnos.

Témához: Munkahely meg azért van hogy dolgozzon az ember, nem azért hogy akkor ma is töltsünk el 8 órát valahogy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.