Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Kiki18 válasza callmeakos (#8) üzenetére


Kiki18
őstag

Neked válaszolva...
Én a negatívumokat mondom el,semmi több. Sokan ezekkel nem számolnak ,nem kérdeznek,csak 1-2 sikertörténeten felbuzdulva "ők is szerencsét próbálnak". Nekem nincs egy olyan ismerősöm se,aki kiment olna,összejött olna neki,és a mai napig kint is van.Pedig elég embert ismerek...

A saját egyedi helyzeti előnyeiddel te vagy tisztába,de legalább ennyire a negatívumaiddal is légy tisztába.Ami itthon nem működik,az külföldön annyira se fog.És kérlek ,számold újra. Mert ott bizony az a pénz is édes kevés ahoz a megélhetéshez,amire te számítaz.

Saját véleményemet megformálva,és más vitafonalat elindítva:
Én nem értem azt,hogy miért jó,hogy otthagyom a hazámat. Se bú se bá,csak "takarodjak innen" (hogy más kifejezésével éljek),mert ez egy sz*rdomb.

Gyerekek,ez így nem működik.Ha valami rossz,azon javítani vagy segíteni kell,nem otthagyni. És sokan abba se gondolnak bele,hogy ahova megy,ott ugyanezt gondolják,és vándorolnak máshova(ki merre lát,vagy merre húzza a szíve alapon....)

Ez szerintem nevetséges.Tenni kell és dolgozni kell,és fejlőni kell és akarni kell. És nem pedig fújolni,lesz*rni,kikerülni,ürügyezni,a másikra kenni, és akkor talán jobb lehetne. És jegyzem meg ezen aponton,hogy külföldön is ugyanúgy megy a kizsákmányolás,a másikra kenés,a kihasználás,a hajtás,stb. Nem annyival másabb,mint azt itthon sokan hangoztatják.Kivételek persze vannak(Dubai,Monaco,Svájci városok,+1-2 hely)

Korodbeli vagyok,sztem pár hónap eltérés van köztünk,és csak a saját szemléletemet akarom mutatni.Kérlek(és kérek mást is) ,a személyeskedést kerüljük,nem akarok balhét. Ha valakit megbántottam,elnézést,de ezt álltalánosan értem,nem egy bizonyos személyre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.