Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nyíjjki :U

All→M8

(#2) Eastman


Eastman
őstag

k

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) Stanchore


Stanchore
senior tag

Egy jó halászlét legalább ettél, ha már ott jártál? :D

Origin / Steam: Stanchore

(#4) Traxx


Traxx
őstag

"Persze az én kis nyavalygásom semmi azokéhoz képest, akik az egész hétvégét az autópályákon töltötték."

Én otthon töltöttem...csütörtök este 6 óra óta nincs áram, és lehet csak hétvégén lesz. Igen, ma még csak hétfő van :( :F

Tájékoztatás szinte nulla, térerő nincs (köszi T-mobile), villanybojler miatt meleg víz sincs. Még jó, hogy jönnöm kellett dolgozni, komolyan örülök neki. De a helyzet és a kilátástalanság miatt nagyon el vagyok / vagyunk keseredve...senki nem tájékoztat vagy segít... :(

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#5) callmeakos válasza Stanchore (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A belevalót mindig a bátyám fogja ki, de ebben az időben max jeget foghatott volna :D A halas meg zárva volt :O

Traxx
Kitartást nektek! El sem merem képzelni milyen körülmények uralkodhatnak ott, de remélhetőleg most már megerőltetik magukat az illetékesek, mert eddig csak a kézmosást hallottuk, meg hogy mindenki elégedett mindenki munkájával, holott ezrek vannak még áram nélkül!

All→M8

(#6) koshmar válasza Eastman (#2) üzenetére


koshmar
őstag

Ezt vajon lehetne még rövidíteni? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#7) callmeakos válasza koshmar (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát őőőőőőőőőő igen :DDD

All→M8

(#8) Eastman válasza koshmar (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Innen is giganto respect a kitartóknak, de még inkább azoknak, akik emberségükről tettek tanúbizonyságot, amikor felajánlottak valami segítséget. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) callmeakos válasza Eastman (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ja hogy úgy k :D

All→M8

(#10) Eastman válasza callmeakos (#9) üzenetére


Eastman
őstag

Igazam van, vagy igazam van? ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) callmeakos válasza Eastman (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

:K

All→M8

(#12) koshmar válasza Eastman (#8) üzenetére


koshmar
őstag

Azt hittem, hogy az OK rövidített változatára gondoltál ezzel a k betűvel. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#13) Traxx válasza callmeakos (#5) üzenetére


Traxx
őstag

Ma visszatért a civilizáció :) Nagyon jó érzés, komolyan :K :B
Egyébként tegnap voltam kint a falu határában, és iszonyatos volt az a munka, amit végeztek, a jó értelemben. Fél méteres-méteres nyomvályúkban haladtak a járművek, felszántott, rommá ázott talajon, tényleg embertelen körülmények között. Nem lehet mondani azt, hogy csak vakaróztak, de az is tény, hogy ha látták előre, hogy ekkora a gond, és ilyenek a terepviszonyok, miért nem kértek hamarabb speciális járműveket...talán szombaton jött EGY db...azóta persze már vannak. A vezetőség szemére ennyit tudnék hányni, de akik kint vannak, és építik a hálózatot, nekik csak max. respect, és köszönet jár :K :R

Még mindig vannak áram nélküli helyek, de egyre kevesebben szerencsére, hátha ezek is megszűnnek hamarosan.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.