Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

:R

All→M8

(#2) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez tetszik én is keresgélek régi képeket saját városomról, elég kevés sikerrel, de nem is ezért írok. Hanem nekem rögtön az első mondat kicsit sántít. Valahogy szerkezetileg nem jó. :(

(#3) Dany007


Dany007
veterán

wohoo! :) Nagyszerű ötlet. Én is imádom az ilyeneket, nézegetni és olvasni is róla!
Úgyhogy folytasd csak! Sőt, ha valaki ismer olyan oldalt, ahol esetleg vidéki városokról is van pár régebbi fotó szívesen venném.

"Nos igen. Fiatal fejemmel egyből arra gyanakodtam hogy ez egy ma készült kép, csak fekete fehér effektel. De nem. Ez elárul sok mindent."

Egyrészt nekem is pont ez jutott eszembe. Sőt, ha az emberek öltözködését nem nézed, akkor ez bizony egy az egyben lehet mai kép is. Az épületek max romosabbak, de a busz az u.a. :K

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Neked történelem, nekem nosztalgia. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Dany007 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Dany007
veterán

De gondolom te se a zeppelinre gondolsz, vagy épp a leszakadt Lánchídra. :)

(#6) ArchElf


ArchElf
addikt

Van valahol egy hosszabb (svéd/finn?) videóm a II. vh előtti magyarországról.
Talán YT-on is fenn van.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7) Vakegérke válasza Dany007 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kisiskolásként láttam az új Erzsébet híd építését. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Dany007 válasza ArchElf (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, az nagyon Cool! Ha szabad így fogalmaznom! :) Eszméletlen jó látni milyen volt. Azért nem kicsit színvonalasnak tűnt az akkori város az akkori normákhoz képest. Most meg hova lett mindez...

(#9) Иван


Иван
őstag

Régi Erzsébet híd emlékeztet a Westminster Palace stílusára (Neo-gótika talán?).

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) callmeakos válasza KaiotEch (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Kicsit nyakatekert a megfogalmazásom, ezt belátom. Mindjárt szerkesztem is hogy oké legyen. Annak viszont örülök hogy tetszik ez néhány embernek. :)

All→M8

(#11) Egorov


Egorov
aktív tag

Fortepan Elég jóság az oldal, lehet városra is keresni. Aztán vagy talál valamit vagy nem. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.