Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Egy biztos, az emberi önzetlenség nem ezen fog múlni, viszont a facebookos trollkodás egy új szintre érkezett....

All→M8

(#2) sztanozs válasza callmeakos (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

Én is láttam - sőt meg is osztott... Azt hittem a fejemet fogom - valami mobiltelefon.hu-s névvel osztották meg (mint valami cég) de padlószőnyegen lett lefényképezve. Akinek ebből sem esik le a lényeg annak tényleg elmentek otthonról - és közben mennyi ismersősöm megosztotta.

Pillanatra gondoltam is, hogy írok egy sort, hogy lájoklja már valaki a hozzászólásomat, aki valaha is nyert mobiltelefont (vagy ilyesmit) lájkolással/megosztással. Asszem nem sok gyűlt volna össze...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) Dany007 válasza callmeakos (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe. Egy újabb indok annak a szemétkupacnak a bezárására... ;]

(#4) sztanozs


sztanozs
veterán

Klasszikus:
"Hány éves is vagy Te, királyfi? 35. És még hiszel a mesékben?"

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

Ez nem trollkodás, csak a szar $zereleemhh meg egyéb komoly témájú fb oldal szeretne ezzel több lájkot magáénak tudni a sok hülye által aki beveszi, megosztani meg azért kell hogy terjedjen az oldal "híre"

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kizárólag állatmenhelyes felhívásokat és gombás híreket/képeket osztok meg a közösségi oldalon. Minden más érdektelen számomra.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) callmeakos válasza westcoastog (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Általában így van, de a vicces az hogy ezúttal nem. A Galaxy SIIes egy a sztanozs által említett oldal, nem tudom mennyi köze van azokhoz a buggyant oldalakhoz, de az ájfonos egy teljesen független oldal ami ha jól láttam Pénteken alakult meg.

All→M8

(#8) sztanozs válasza Algieba (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

Aki az ismerőseim közül napi 2, vagy több mosolygós/szűkölős-kutyás, síró/éhező gyerekes, borzasztóérzelmes képet posztol be, az megy a tiltólistára... Lassan a telefonértlájkolós ismerőseim is ugranak az üzenőfalról.
Marad egyáltalán valaki...? :F

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#9) westcoastog válasza callmeakos (#7) üzenetére


westcoastog
veterán

Mondjuk lényegtelen milyen oldal, ugyanúgy patkányság, van amikor direkt beleolvasok a kommentekbe....
Intelligencia szint a béka segge alatt, lájkolva!megosztva! ez megy.

(#10) callmeakos válasza westcoastog (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát persze, ezzel nyugtatgatják a kis lelküket hogy nagyobb így a nyerési esélyük a nagy semmire.....
Az a baj hogy az emberek hiszékenységét csak kihasználják ezek a semmirekellők, de merem fogadni hogy ezek mögött egy barom 8 éves pattanásos ugribugri áll aki viccesnek találja ezt.

All→M8

(#11) Algieba válasza sztanozs (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem ilyeneket szoktam megosztani, hanem azokat, amikben a helyi menhely segítséget kér.
Bár előbb-utóbb mindegyik menhely kénytelen lesz altatni. :( Túl sok a kidobott, megunt házi kedvenc. Nem győzik az ellátásukat. A legtöbb embernek eszébe sem jut ivartalaníttatni a kutyáját, és ők az okai annak, hogy egyre több a kivert állat. Az ilyen ember az igazi korcs.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Hol és hogyan lehet jelentkezni a kocsiért? :B

Asszem mindenféleképpen!

(#13) koshmar


koshmar
őstag

Én is egyre több ilyen *******t látok Facebookon.

Egyébként: "Azért döntöttem az elajándékozás mellett"

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14) Jhonny06 válasza Algieba (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azok se jobbak, a nagy részük bullshit.

(#15) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Biztos csak a féltékenység beszél mindenkiből amiért én nyertem meg. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) sztanozs válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


sztanozs
veterán

:R

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) 8th


8th
addikt

(#18) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Facebookos reflektálás:

NYEREMÉNYJÁTÉK

"Takács Szauron vagyok, 40 éves géplakatos. A múlt héten betörtem a hédervári Coopba, és 6 liter asztali bort loptam, amit aznap este el is fogyasztottam. Sajnos részegen biciklivel nekimentem egy rendőrkocsinak, majd a hátsó ülésén hánytam is. Mivel visszaeső bűnöző vagyok, 6 év letöltendő büntetésre ítéltek. Mivel erre nekem nincs szükségem, a képet megosztók között kisorsolok 3 évet, amit velem tölthet Sopronkőhidán.
Ha szeretnél nyerni:
1. csatlakozz Tibi atya nyájához(like)
2. oszd meg a képet
Sok sikert mindenkinek!
"

when the sun shines, we'll shine together

(#19) westcoastog válasza 8th (#17) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez a kép összefoglalja szépen. :C

(#20) Coccolino_O válasza 8th (#17) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:C

(#21) Thunderzolee

Már vártam, h legyen egy ilyen bejegyzés, h végre kitehessem: :D

Sziasztok!
Elajándékozok egy kiló vörös hagymát, ugyanis a családom nem beszélt össze, így karácsonykor kaptam egy kiló lilát is. Mivel mindkettőre nincs szükségem és a választásom a lilára esett, úgy döntöttem a vöröset elajándékozom az ismerőseim között!
(mint látod, zacskóval együtt adom!)

Amennyiben szeretnéd megnyerni, nem kell mást tenned, mint:
1. Likeold,
2. Majd oszd meg ezt a képet!

Január 15-én választok nyertest!

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) Psychonaut válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, ez az én falamon is volt, meg a fröccsös-orbánviktoros is. :D

(#23) EczkE


EczkE
addikt

NEM EGY ÚJABB KAMU, ÁTVERÉS NYEREMÉNYJÁTÉK, VÉGRE ITT EGY IGAZI! És hogy miért lenne ez igazi? ÉLŐBEN KISORSOLJUK, ÉS SZEMÉLYESEN ÁTVEHETI A NYERTES A NYEREMÉNYÉT!!!!!!

ÉLŐBEN SORSOLUNK 6 DB Iphone 4 készüléket 2013.01.15. 19:00-kor itt, a facebook oldalunkon egy STREAM-en keresztül.

Hogyan vehetsz részt a nyereményjátékban?

1, lépés : Lájkold az oldalunkat : facebook.com/elobensorsolasosnyeremenyjatek

2, lépés : Lájkold ezt a képet, és oszd meg az üzenőfaladon.

ENNYI, ÉS MÁR KVALIFIKÁLTAD IS MAGAD!

A 6 DB iPhone 4-t külön külön 6 ember fogja megkapni.
Tehát összesen 6 DB nyertes lesz 2013.01.15. 19:00-kor.

Miért éri meg nekünk a nyereményjáték?

Nem, most nem jön a szokásos kamu szöveg, hogy 2-t kaptam a Jézuskától :)

Ezeket az iPhone-okat cégünk vásárolta egy jó MARKETING érdekében, tehát az iPhone-ok összértéke még mindig megéri nekünk, a reklámforgalmunkból bőven vissza jön az ára, amit TI generáltok!

A lényeg, hogy végre itt egy NEM KAMU nyereményjáték.

A kép csak illusztráció!

Ez a legújabb. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#24) Bjørgersson válasza EczkE (#23) üzenetére


Bjørgersson
félisten

iPhone4? Mekkora gagyi már.. Legalább 4S, de már az sem kéne, így hogy itt az 5.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) EczkE válasza Bjørgersson (#24) üzenetére


EczkE
addikt

Ingyen meg főleg nem!

Asszem mindenféleképpen!

(#26) Bjørgersson válasza EczkE (#25) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt mondom én is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27) tatabike válasza Bjørgersson (#26) üzenetére


tatabike
őstag

Többek között ezért (sem) vagyok regelve az FB-n...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28) whitezo88


whitezo88
nagyúr

BMW

(#29) Jhonny06 válasza whitezo88 (#28) üzenetére


Jhonny06
veterán

A kép innen van: [link] Durva, hogy kommentbe tök komolyan írják sokan, hogy várják, stb. ;]

(#30) bullseye válasza whitezo88 (#28) üzenetére


bullseye
addikt

És van akinek még itt sem esik le :W :W :W

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31) Gergő_ válasza Jhonny06 (#29) üzenetére


Gergő_
őstag

igen ilyenkor a hozzászolásokon dermedten röhögök:

"ezis ojan h rokonhoz kerul nem idegen nyeri hujeseg"

" Proba szerencse:-) aki nem mer az nem nyer:-)"

"Nekem sem volt soha szerencsém semmilyen játékban nehéz anyagi körülmények között élünk próba szerencse ."

(#32) keIdor válasza whitezo88 (#28) üzenetére


keIdor
titán

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) tatabike válasza Gergő_ (#31) üzenetére


tatabike
őstag

Gyááá....
A nehéz anyagi körülmények között élő aztán rohadtul ki lenne segítve egy BMW-vel... :Y

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#34) Napfénysüti válasza tatabike (#33) üzenetére

Biztos fenn tudná tartani. :DDD

Lassan már nem is csodálkozom hogy ott tart az ország ahol tart ennyi naiv embert látva... :(

Més que un club!

(#35) tatabike válasza Napfénysüti (#34) üzenetére


tatabike
őstag

Simán fenn tudná...:)

Én egy 10 éves Corsát nem mertem bevállalni tavaly, pedig féláron megkaptam volna, ráadásul havi részletre, baráti szívességből. 20ezret kellett volna fizetnem 10 hónapon keresztül, és ennyi. De akkor még mindig csak az udvaron áll. Az autó meg egy nyugdíjasé volt, és már 3 éve nem használta, van benne kemény 60ezer km. Azóta eladták, egy autókereskedő vette meg 450ezerért. Lehet mondani, hogy így jártam, de tényleg nem fért volna bele, így utólag jól döntöttem.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#36) tatabike


tatabike
őstag

Na, ki nyerte a telefonokat?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#37) whitezo88


whitezo88
nagyúr

BMW sorsolás, még mindig nem esett le sokaknak... :U
'gondolom éjfél a határidő' a remény hal meg utoljára ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) tatabike válasza whitezo88 (#37) üzenetére


tatabike
őstag

Gyááááá, ezeket kéne lecsukni, egyből rend lenne...
Mármint aki megosztotta, meg itt nyáladzik...
És Nekik még szavazati joguk is van, munkát vállalhatnak, ésatöbbi... :W

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#39) whitezo88 válasza tatabike (#38) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"És Nekik még szavazati joguk is van"
hát meg is látszik sokszor az eredményeken ;]

[ Szerkesztve ]

(#40) atidzsiforc válasza mexicanraven (#18) üzenetére


atidzsiforc
őstag

tibi atya <3 :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#41) callmeakos válasza whitezo88 (#37) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Jáááááj erről meg is feledkeztem :D

Erzsébet Fazekas elég türelmetlen lélek :D

All→M8

(#42) Napfénysüti válasza whitezo88 (#37) üzenetére

Azért akik elhiszik szintén megérnek egy misét nem csak a posztoló. :W

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.