Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Láttam a vasember 1-2-t, a Hulk-ot, az Amerika Kapitányt és a Thor-t is. És ezek után is azt mondom, hogy kur*vára nem nagy dolog ez a film. Ahogy Te is írtad, az egész brigádból egyedül Vasembernek van "személyisége". Thor kimondottan antipatikus és nagyon béna a hacukája, Hulk-ban nincs sok szimpátiakeltő dolog...talán még a Kapitány...nem tudom mitől lesz jobb egy ilyen film, mint egy Vasember 3. A többiek szerintem csak lefele húzzák a színvonalat. Ez az én véleményem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) callmeakos válasza TazLeacher (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lehet hogy annyit fogják szerepeltetni a Vasembert hogy el fog menni egy 3. résznek :D
Azzal ellentétben hogy már készül a harmadik rész :D

All→M8

(#3) JColee


JColee
őstag

Spoiler előfurdulhat a hszben!
Nem volt rossz, de azért nem kell túlzásokba esni szerintem. A csaj karaktere elég röhejes volt főleg az utolsó "csatában". Az összes "nagyágyú" hentel, ő meg 9 mm-essel szórja a megymagot. :D
A "tudományos" szavak egymás mellé pakolása nem teszi hitelessé a szöveget, csak röhejessé.
Az ellenséges csapatok legyőzése nagyon hajaz az SW baljós árnyak befejezésére.
Szeirntem kicsit túl sok volt az akció, ilyen odamegyünk, hentelünk érzésem volt, kb mintha 1 nap alatt játszódna az egész.
Egyébként volt pár jó beszólás, és látványos volt, ahogy hulk elkap pár ellent. :D

(#4) callmeakos válasza JColee (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezer köszönet hogy kiraktad hogy Spoileres. Így el sem olvasom :)

All→M8

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jaaa ezt ajánlom mindenki figyelmébe. Trailer elemzés de majd' behu**oztam a röhögéstől :DDD

All→M8

(#6) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Én úgy vagyok vele, hogy amiben szerepel Scarlett Johansson azt megnézem :DDD

(#7) DeFranco válasza JColee (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kösz a jelzésért!

(megjegyzem, hogy van spoiler topic, szerintem tök jól használható lenne)

Nekem is alap a Vasember, Robert Downey Jr. egy állat (és nem csak ebben), éppen ezért ez a film is kötelező tétel lesz.

Hogy a minősége milyen lesz, az számomra is kérdéses, de már most olyan mémtenger van mögötte, hogy az hihetetlen. Ez például priceless. Látszik, hogy ebben is Stark figurája viszi a hátán az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#8) Dany007 válasza callmeakos (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Jónak ígérkezik (*). Én is pont amiatt várom, amit a csávó is mondott a videóban.
Máskülönben meg leginkább a látványvilág érdekel. Vizuális orgiát akarok!
Ahogy meg a csávó mondja a végén a 3D-re, én úgy mondom a történetre: Pont leszarom! :D
Úgyis arról fog szólni, hogy a jó végül győzedelmeskedik a gonoszon. Ahogy az a filmek 99%-ban is van. Az ellenkezőjét se szeretném, az nagyon lehangoló lenne.
Legyen benne sok poén, robbantgatás, villogás, lövöldözés látvááány. Aztán kész.

*: ja és a jót úgy értettem, hogy legalább egyszer nézhető kategória. Ez nálam már jónak számít.

[ Szerkesztve ]

(#9) danih


danih
addikt

Szép lenne ha egy ilyen hulladék lenne az év filmje.
(sorry, nem flame, de gondolom látjátok :U )

[ Szerkesztve ]

(#10) callmeakos válasza danih (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

kinek mi ugye.... :U

All→M8

(#11) Viktor77


Viktor77
titán

Hát, vagy ez vagy az Alienes. Geekségi foktól függ.

Ami nekem furcsa, és nem tudom megszokni, hogy ugyanaz játssza Fáklyát a Fantasztikus négyesben, aki Amerika kapitányt (szerencsére mint színészt bírom, épp tegnap láttam tőle a Vesztesek bosszúját).

Tetszik ahogy az egészet felvezették az ezt megelöző filmekben, bár a Hulkot nem láttam, ő nem szimpatikus, de pótolom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) Crystalheart válasza Viktor77 (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Hulkot még én sem láttam, de abból a sztoriból sok mindent ki lehetne hozni. Tudom, tudom, az átlag Marvel szuperhős-történeteket az amerikai tömegeknek készítették, ettől függetlenül kellő karakterfejlődéssel és válságokkal megspékelve mai szintűre emelhetik. Kíváncsi vagyok, mit sikerült anno kihozni belőle - na meg az Avengersből. Nekem kb. az összes előzményfilmet meg kell még néznem, mert még a Vasembert sem láttam.

Ja, a nő meg az az íjász fószer az ki, azoknak is van előzménye? :F

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most akarok jegyet rendelni ma estére és meglepetésre azt látom hogy van iMAX 3D-s verzió is. Nem kérdés hogy az választom mivel az iMAX DDD minőség a vállalható kategória. És úgy tűnik a nép is tudja, mitől döglik a haraszt. Ugyan az az időpont, csak másik helyszín és minőség.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#14) callmeakos válasza Crystalheart (#12) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hawkeye és Black Widow ugyanolyan Marvel "szuperhősök", csak ők kevésbé vannak felhypolva. A fentebb mutatott videóban beszélő kritikus is megemlítette, hogy ha őket kihagyták volna, akkor valószínűleg a képregényes nép nem kis hőzöngésbe csaptak volna. És sztem nincsenek olyan kevesen hogy megengedjék ezt a "luxust". Mellesleg én örülök hogy BlackWidow bekerült, így Scarlet Johanson örömöt okozhat a férfi nézőknek :DDD

UP:

Erről beszéltem :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#15) Crystalheart válasza callmeakos (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na igen, az IMAX az ilyen filmekre való, bár az nem ma lesz, hogy először megnézek valamit úgy. :)

A művészibben megkomponált látványú filmeket azonban sosem szeretném 3D-ben látni, akármennyire is el akarják adni újra vagy csak simán többször annyiért nekem. (Pl. a 300 sztoriban nem nagy szám, ellenben minden egyes képkockája elmenne egy monumentális festménynek - nem fűlne a fogam a 3D-hez.)

(#16) Crystalheart válasza callmeakos (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oké, kösz, tehát nekik nincs film-előtörténetük, itt jönnek be a vászonra? :) Csak azért kérdeztem, mit kell megnéznem az Avangers előtt.

[ Szerkesztve ]

(#17) callmeakos válasza Crystalheart (#16) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekik nincs. Szerintem nekik majd csak ezután jön :)

All→M8

(#18) Viktor77 válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Viktor77
titán

A Hulkot most néztem meg (a másodikat, a 2008-ast), van benne utalás.

De amúgy nem is értem. Már ezen filmek elkészültekor gondoltak rá, hogy lesz valamiféle végkifejletfilm? Mert akkor ügyesen csinálták.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) Kassadin válasza danih (#9) üzenetére


Kassadin
addikt

Kb. :DDD

(#20) Crystalheart válasza Viktor77 (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Lehet, hogy gondoltak rá, elvégre ez egy Marvel-fogás, képregényben és rajzfilmben is gyakran keverték az egyes címeket. (Gondoljatok csak a Hulk vs. akárki darabokra.)

(#21) joey04


joey04
titán

Ma néztük meg. kicsit kétkedve álltam hozzá, de igen nagy pozitív csalódás volt. 8,5/10 nálam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) moha21


moha21
addikt

Az Edward Nortonos Hulk az emészthető volt számomra, pedig a magát a zöld szörnyet nem szeretem.

A vasember 1 az bitang jó lett a 2 meg számomra csalódás. A többit is láttam, igaz int.CAM felbontásban, de nem is emlékszem rájuk.

Azt tudom, hogy volt már ilyen, hogy hulk meg pár hős egybe lett rakva és mentek a Némó kapitány hajóján. Hát az szar volt. :- )

Amúgy Thor meg Loki is Asgard volt nem ? :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23) Crystalheart válasza moha21 (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Itt egy hiteles ajánló a filmről az SFportalon.

Ha az év filmje nem is, de az év szuperhősfilmje címre jó eséllyel pályázhat.

(#24) Dany007 válasza Viktor77 (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Persze hogy gondoltak rá!
Már évek óta hallani lehet, hogy lesz egy olyan film amiben egy csomó akcióhős együtt szerepel...
Plusz ezek a filmek mind, igen régi képregényeken alapulnak. Azokban is volt ilyen, hogy sokan együtt küzdenek. Így várható volt, ha már elkezdik őket felvonultatni külön-külön filmekben akkor lesz egy együttes bemutató is. :)

Meg ugye létezik olyan képregényben is, hogy superman és batman. Na még az is lehet, hogy lesz olyan film is... :D

Amúgy nekem is rémlik, hogy valamelyik Hulk rész végén van egy Stark beszólás. De már nemtom pontosan mit mondott...

(#25) ferike123


ferike123
csendes tag

Kicsit fail,de tényleg loki a főgonosz?Mert van egy game,névszerint loki,ahol vele kell harcolnunk,de egyáltalán nem a rosz oldalon.Ha ezt csinálták az elég rossz.

"A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg azért gyakorolják olyan kevesen. (Henry Ford)"

(#26) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Szerintem a Prometheus :D
Báár még ezt sem láttam

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27) csab991 válasza Dany007 (#24) üzenetére


csab991
senior tag

A hihetetlen Hulk végén, amikor Ross tábornok piálgat, akkor mondja Vasember, hogy összeállít egy egységet azthiszem.

#25: Ez csak mind nézőpont kérdése. Loki a megtévesztés istene, elég arrogáns. Szerintem kár is nagy párhuzamokat keresned, a Loki játék és e között.

#22: Mindketten Asgardok, igen.

#18: Szerintem elég korán megfogalmazódott, az Avengers ötlete, zseniálisan csinálták, hogy minden kapcsolódó filmben utaltak rá és akkor a néző csak sejthette, hogy itt lesz valami nagy.

[ Szerkesztve ]

(#28) csab991


csab991
senior tag

Noxwill: Tehát, Thor valószínűleg, a "sötét erő" segítségével jön vissza a Földre, Loki utal is, hogy milyen erőket, használtál tesókám, hogy visszatértél? Szerintem hasonló lehet mint a Thesserakté. Mondjuk akár újra is építhette volna a Bifröst-öt, mert azt mondta Odin, hogy nem csak rombolni, hanem építeni is lehet a Mjöllnirrel.

Loki ugye eléggé kikapott a Thorban, így biztos fűtőtte a bosszú, hogy minél több szenvedést okozzon Thornak és kedvelt Midgard-jának. Nem csodálkoztam volna, ha Vörös koponya felbukkan, hiszen ő is valahogy úgy mint Loki, elveszett a dimenziók közt, igaz nem isten.

Hulkot kommentálnám azért, szerintem ő a legerősebb, az határtalan és Bruce Bannerként is nagy fejlődésen ment azért keresztül, de letelne a szerkesztés mire befejezném mondókám. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.