Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nektek esetleg van ilyenetek? :)

All→M8

(#2) Dr. Romano válasza callmeakos (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nincs, de tényleg :)

Talán valami Nokia kommunikátort próbáltam volna ki egyszer, de nem törném érte a kezem lábam.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) andris1602


andris1602
aktív tag

Nekem a Motorola V8 - V9 volt ilyen.. emlékszem ott álltam a gsm kirakat előtt (rég volt..), és bámultam befelé, hogy úúúúúúúúúúúúúúúúúú, egyszer lesz egy olyanom.. Egy éve kerítettem egy V8ast, használt természetesen, 2 hónap alatt elrepedt az egyik zsanér.. Aztán lett egy másik, annak az usb-jével volt gond, szóval csak a baj volt velük, de szerintem a valaha gyártott legszebb telefonok voltak :) Ha újra gyártanák, tuti vennék :)

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem a nokia n93 mal és n95 el volt így. Minden álmom ez a két telefon volt többször végig olvastam az összes tesztet a neten videókat néztem róluk őrülten vágytam rá.

(#5) h3lios válasza callmeakos (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Listában nincs, de 1-2 telefon volt ami nekem is veszettül kellett volna, de mégsem sikerült megszerezni.
Ilyen a régi időkből a Nokia 6600.

Nem is olyan régen a Samsung galaxy S2, ez az ára miatt nem lett az enyém. (helyette S+ om van a mai napig).
Illetve most a SGS4, ami szintén az ára miatt nem lesz az enyém, ugyanis nagyon szuper meg minden, de egy telefonért amit bármikor elejthetek és ezáltal dobhatom a kukába nem fogok közel 200 ezer forintot fizetni.

B-tag: H3lios#2825

(#6) Dr. Romano válasza h3lios (#5) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na akkor itt az ellenpélda; én meg ezt nyúzom lassan 10 éve és igen, kissé már unom :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) banán007


banán007
tag

Nekem régebben az LG Chocolate BL40 tetszett. :DDD (persze én se tudtam megszerezni :O )

[teszt]

[ Szerkesztve ]

(#8) h3lios válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


h3lios
addikt

:C :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#9) W1


W1
senior tag

Én eddig mindent megszereztem előbb-utóbb.
Talán az LG Prada II volt, ami atom tetszett, de nem volt meg, de annyira nem is bánom!

Szerk: Régebben egy iPhone 3G-t akartam, amikor a 3GS jött ki, de helyette pár év késéssel jött az i4. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) callmeakos válasza banán007 (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Háháááá BL40. Az nálam is sokáig a listán volt :D

All→M8

(#11) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ericcson T28s

elérhetetlen vágy volt ez akkoriban, de mindenki csorgatta rá a nyálát

korának legkisebbje, legvékonyabbja, az első lithium-polimer akksis készülék, a maga idejében ebből adtak el a legtöbbet az USA-ban

designban és tudásban egyszerre ütött akkorát hogy a fal adta a másikat

[ Szerkesztve ]

(#12) Lenry


Lenry
félisten

Ericsson T20 és T28
Sony Ericsson Xperia Arc (S)

az összes többi telefonom az volt, amit szerettem volna: Nokia 3310, 3510, 7650, E50, ZTE Blade és most a Nokia N9
meg kaptam céges telóként egy LG L9-et, amit így konkrétan nem akartam, de a tudása és sebessége pontosan az, amit egy okostelefontól elvárnék.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) callmeakos válasza DeFranco (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

T28 az volt az nagybátyámnak. Egyszer véletlenül ráültem, a flipnek meg kampeca volt. Pedig még nem is teljes súllyal nehezedtem rá :D
Nem volt túl tartós :U
De ez is egy kultikus darab az biztos.

All→M8

(#14) DeFranco válasza callmeakos (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem akarom kivívni a phonefagok haragját, de tudtommal az első aktív flipes telefonok között volt, a flipje meg olyan vékony, hogy nem hittük el, hogy abban még mikrofon is van.

amúgy ha ma ráülsz egy flipes telefonra, ugyanúgy nem lesz tartós ;]

nagybátyád gondolom megdicsért... :P

[ Szerkesztve ]

(#15) callmeakos válasza DeFranco (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát kaptam az ívet :DDD

All→M8

(#16) Tim82 válasza callmeakos (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazából belőlem az (általam) elegáns(nak tartott) külső vált ki instant get érzést. :)

Nekem ilyen a HTC Hero (feketében), az iPhone 4 (feketében), a Nokia Lumia 800 (fehérben vagy kékben), a Nokia N9 (kékben). Régiek közül a Nokia E61i, E71, E75, egy időben az E66 is (egyik volt barátnőm apjának az volt 2009-2010 körül). Meg mindig is vágytam egy Blackberry 8220-ra, illetve valamelyik Palm Pré modellre.

Valahogy olyan érzésem van, hogy az igazi okostelefon-boom-on túl vagyunk, az igazán innovatív korszak megvolt 2008-2011 között.

(Nem okostelefonok közül a Siemens S65-ből lenne jó egy szép állapotú és működőképes példány.)

DeFranco: nem véletlenül írtam az általam meghatározott idősávot, de biztos jól jön oda egy "szerintem". ('98 és '08 között szerintem nem volt "boom", bár az az időszak alapozta meg.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17) DeFranco válasza Tim82 (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akarod mondani 1998 és 2011 között :P

Ami '98 és '08 között ment kicsinyítés, funkcióbővítés és akkuidő címén, számomra sokkal látványosabb és érdekesebb volt, mint a mostani plusz egy inch plusz egy mag tangó. Persze ettől még a '08-'11 is piszkosul innovatív időszak volt, nem vitatom :)

re:szerk: persze, szubjektív a dolog az én részemről is :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Tim82 válasza Tim82 (#16) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hát nem kihagytam a Dell Venue Pro-t? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19) MasterDeeJay

Szép lista. Bár ezek nekem már újak. Azaz én leszoktam az okostelókról (kiváltottam netbookal, tablettel a hiányzó funkciókat) és visszatértem a teljesen "buta" telefonokra. (azokon belül is a régebbiekre)

Én szerencsére már részben megvalósítottam az álmomat de egy még hiányzik.
Nokia 8110 - Banán-nokiaként ismerik sokan, ilyenem már van csak az aksi defekt kicsit. Mai használatra már túl nagy, autómata vagy legalább rugós slide-al lenne az igazi.
Nokia 8910 - Full titánium, eddigi kedvenc telóm és úgy nézem jó darabig az is marad. Napi használatba van, nagy feeling használni!
Nokia 8850 - Ilyenem még nincs de számomra ez a legszebb nokia teló, egyszer veszek egyet.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#20) Kephamos


Kephamos
addikt

Spica... Egy havi pénzbe került. Nagy volt a szerelem. Hamar elmúlt. Arra viszont jó volt, hogy megalapozza a viszonyom az Androiddal. Az utána következő telefonom pedig befejezte, amit a Spica elkezdett. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.