Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tápból egy 550-600W körüli platina kéne full-moduláris megoldásban. A gépem (ld adatlap) nem egy visszafogott példány, mégse fogyaszt 300W-ot még VGA-tuninggal furmark alatt sem. Ezeknek a nagy tápoknak elég gyengusz a hatásfoka ott, ahol még egy erőgép is a legtöbbet futja (<150W).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) KAMELOT válasza t72killer (#1) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor vedd a legkisebb példányt, de amúgy egy gold és platina között édeskevés a különbség. Nyugodtan vehetsz egy 600W gold tápot.
Ha meg platina tápot akarsz akkor tessék. Seasonic P Series 660 45K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3) t72killer válasza KAMELOT (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igazából elvagyok tápilag, csak egy monstrum van a gépbe szerelve:) Gondolkoztam egy darabig, hogy eladom és veszek 1 kisebbet (pont a p660 volt a jelölt:) ), de a nagy eladásából még annyit se kapnék, mint amennyi a kicsi ára.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) Peter13


Peter13
senior tag

Koszonjuk az osszefoglalot.
Nekem az tetszett, ahogy a nyolc es tiz huvelykes tabletek 2560*1600-as felbontasu IPS kepernyoje utan a komoly notebookok 15 huvelykes 1366*768-as felbontasu TN paneljere valtottunk, egyik bekezdesrol a masikra. Egyszeruen nem lehet nem eszrevenni a kulonbseget. Es nem es nem es nem, es csakazertsem valtoztatnak rajta... :(

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#5) KAMELOT válasza t72killer (#3) üzenetére


KAMELOT
titán

Miért mennyiért vetted?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6) BoB válasza Peter13 (#4) üzenetére


BoB
veterán

Amíg az emberek veszik így is, nem is fognak. :(

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Úgy látszik ez a tábla már kikerülhetetlen.
Azért még fognak gyártani normális notebookokat is?... Ez persze csak költői kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

(#8) faarc


faarc
újonc

Ez a MIIX 2 tábla tökre megéri 89900 Ft-ért. Pláne, hogy az edigital-nál 76425 Ft-ért adják. [link]

(#9) Találtgyerek válasza t72killer (#1) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát ezeket inkább a több kártyás rendszerekhez szokták venni.Bányászni stb..

06-3o/9759I39

(#10) TK36 válasza BoB (#6) üzenetére


TK36
aktív tag

:D

De azért ha két ugyan olyan felszereltségű noti lenne, csak a panel lenne az egyikben IPS és ez nem sokkal kerülne többe akkor biztos hogy nem a TN panelest vennék az emberek.

Megnéztem azért az IPS paneles notiknak elég magasak a felárai.

Valakinek van (hosszabb) távú tapasztalata Samsung Galaxy Tab S kapcsán (bármelyik méretű)?

[ Szerkesztve ]

(#11) tjb007 válasza faarc (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hétfőre már valószínűleg vissza fog állni a 89900-as szintre ott is. Ez a tegnapi akció "maradéka".

(#12) t72killer válasza Találtgyerek (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

(és #5): igen, bányászni akartam vele (ez végül nem jött össze) - nem az a lényeg, mennyibe került (190EUR volt amúgy), hanem hogy most mennyért tudnám eladni. Anno a bányászatra kellett (volna) a nagy táp, ergo értelme nem volt kisebbet venni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) pzske


pzske
aktív tag

A hangfalakkal van valakinek tapasztalata ? Forumon eléggé dicsérik...

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#14) paperboy válasza pzske (#13) üzenetére


paperboy
senior tag

Hát marhára elgondolkodtató, mert így elsőre nagyon korrekten összerakott hangfalpárnak tűnik, főleg hogy most rákeresve árukeresőn 41e-ért is van már...

Ezen a felvételen is hallani, hogy azért erőteljes hangja van, nem egy kis gyenge összetákolt dobozhang, persze élőben is meg kellene hallgatni, milyen az összhatás...

(#15) Találtgyerek válasza t72killer (#12) üzenetére


Találtgyerek
addikt

40 felett biztos nem vinnék el.Ne gondolkodj a cserén szerintem.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#16) hue2000


hue2000
tag

sziasztok
Laptotpot szeretnék venni kb 70k-ért , milyet ajánlotok?

Az élet mindig drága

(#17) Ice&Lime válasza hue2000 (#16) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Ezt a kérdést inkább itt tedd fel - Milyen notebookot vegyek?

(#18) Helmoras válasza hue2000 (#16) üzenetére


Helmoras
őstag

lenovo t500+ssd

(#19) t72killer válasza Találtgyerek (#15) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sztem is marad, főleg, h szépen illik a házba (fekete 750D, fehér táp).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) macii97 válasza TK36 (#10) üzenetére


macii97
senior tag

Nekem 10.5-ös wifi-only van, a kijelző elképesztően szép, nagyon vékony, elegáns, főlég a titanium bronze színben.A hardver bőségesen elég mindenre, inkább szoftveres optimalizáció hiányzik. Maga a gép nem fagy, nem gondolkozik, de néha meg-meg döccen az animáció, ami engem nem zavar, gondolva arra, hogy android és egy olyan szintű felbontás, amit erősebb, asztali/notebook hardverek se mindig tudnak meghajtani, főleg úgy, hogy ne merüljön le 10 perc alatt, és ne süljön meg a tojás az üvegen. Ebből következik, hogy a gép alig langyos használat során, kicsi melegebb a kamera alatt mint a széleken, de nem zavaró, a kijelzőidő pedig 8 óra körül van (energiatakarékosság nélkül 6,5-7).
Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, de van olyan is, aki nagyon nem elégedett vele, bár szerintem többet vártak tőle, mint kéne, ez "csak" egy tablet.

(#21) Fryskitt válasza Peter13 (#4) üzenetére


Fryskitt
addikt

Annál is inkább, mert egészen normális áran vannak IPS panellel szerelt monitorok. A 300e-s HP esetén nyilván beleférne ez a megoldás. Igazából nem tudom, mennyi az ár differencia a TN és az IPS között, de miután a kijelző fontos része egy számítógépes rendszernek, minthogy FOLYTON AZT NÉZZÜK, gondolom a többség elbírna egy kb 10e forintos felárat még az egyszerűbb gépek esetében is.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#22) ALLAT001 válasza t72killer (#1) üzenetére


ALLAT001
senior tag

Ha 300W-ot sem fogyaszt a gép, miért vennél "csak" 600W-os tápot? :F Miért nem 400W-osat?

(#23) TraceR


TraceR
tag

En legutobb szerencsere egy IPS kijelzos Dell 7440-et kaptam ceges gepnek, eg es fold a kulonbseg egy TN-eshez kepest. De a legtobb embert egyebkent nem igazan erdekli az ilyesmi, amikor mutatom valakinek hogy nezze mar meg milyen jo, a legtobben ugyan latjak a kulonbseget, de latszik rajtuk hogy nem iugazan erik

(#24) TraceR válasza TraceR (#23) üzenetére


TraceR
tag

A vége lemaradt... szóval, hogy nem igazán értik, hogy mi olyan nagy szám benne, tök jól elvannak a TN-es monitorokkal/laptopkijelzőkkel is.

(#25) KAMELOT válasza TraceR (#24) üzenetére


KAMELOT
titán

Inkább azt kéne elmodani nekik, hogy a szemük bánja majd ha még sokáig TN panelos taligát használnak! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26) shiftac


shiftac
aktív tag

Tetszik az FSP PT, csak ne lenne olyan drága.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#27) KAMELOT válasza shiftac (#26) üzenetére


KAMELOT
titán

Neked egy 850W-os platinum táp 56K-ért drága 7 év garanciával? Szerintem nem drága!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28) t72killer válasza ALLAT001 (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mert egy kicsi mozgásteret szeretnék hagyni a jövőre nézve, illetve erős tuninggal jó eséllyel már nem férnék bele a 400W-ba (a 4770k is megeszi a 200W-ot ha 4.6GHz-en hajtják, a 970 is egészségesen eszik azért 1.5GHz környékén).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#29) deltaa97 válasza KAMELOT (#27) üzenetére


deltaa97
tag

Mindenesetre nem olcsó. [link]

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#30) Geller72


Geller72
veterán

Az egyik halálom: 1366x768
A másik, hogy IP kamerának 0.3 MP-es felbontása van. Pont arra nem tudnám használni, amire kellene.

(#31) kromatika


kromatika
veterán

Köszi az összefoglalót.

(#32) zka67 válasza pzske (#13) üzenetére


zka67
őstag

Szia, én ugyan nem hallottam élőben ezeket a hangfalakat, de én szkeptikus vagyok az ilyen adatokat illetően. Egy igazán jó minőségű 4"-os, 18W-os hangszóró ára 200$-nál kezdődik, szóval szerintem az ebben levő nem igazán az a kategória.

Ha tévéhez vagy számítógéphez akarsz jó minőségű hangfalat, akkor szerintem próbáld ki a Behringer MS16-os monitor hangfalat, ami véleményem szerint, látatlanba és hallatlanba is kenterbe veri ezeket a hangfalakat.

A linkhez semmi közöm, az árgép alapján a legolcsóbb céget választottam ki. Én anno még 16e-ért vettem három pár hangfalat/pár, azok teszik a dolgukat azóta is, és én maximálisan meg vagyok elégedve a hangminőségükkel.

(#33) kenand


kenand
veterán

"Lényegesen komolyabb jószág az IconBit XDS73D mk2, mely Realtek RTD1186DD központi egységet kapott. Ez a modell már nem csak USB-ről (két portja van, az egyik USB 3.0-s), hanem eSATA-ról is tud adatot fogadni, továbbá Gigabit Ethernet és n-es Wi-Fi segítségével hálózatra is köthető. A komponens és kompozit analóg képkimenet mellett a digitális már HDMI 1.4, a digitális audiokimenet pedig optikai. Az IconBit XDS73D mk2 távirányítóval együtt 35 990 forintba kerül – ezen az áron már komoly, Android-alapú konkurensekkel kell megküzdenie."

Film nézésre az összes androidos lejátszó csapnivaló még az 5 éves WD Live lejátszóm is jobb, bármelyiknél...

[ Szerkesztve ]

(#34) sixpak válasza zka67 (#32) üzenetére


sixpak
nagyúr

Azért én kíváncsi lennék rá hogyan szólnak.
Nagyon jól néznek ki, az biztos.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35) SkodaDuda válasza zka67 (#32) üzenetére


SkodaDuda
tag

Az SHF120-al van tapasztalatom. Hidd el, elég jól szólnak.
Egy kültéri céges bulit fél hangerőn kiszolgált, szóval ha szükségem lenne hangszóróra, minden szívfájdalom nélkül megvenném.

(#36) Francia91 válasza pzske (#13) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem ModeCom SHF-120U hangfalam van, maximalisan elegedett vagyok vele. Melytartomany bosegesen van (nem is tekertem maximumra), magas hangeron sem torzit, magas es kozeptartomanyt is szepen adja. Egy szo mint 100: egyaltalan nem bantam meg, hogy ezt vettem, en batran ajanlom mindenkinek!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37) Talib válasza pzske (#13) üzenetére


Talib
tag

Nekem a 80-as van, maximálisan elégedett vagyok velük, mély rendben, magas rendben, szép is, BT modullal pedig megspóroltam a kábelezést is :) A maga kategóriájában jó vételnek tartom, főleg, hogy a cikkel ellentétben már 32-ért beszerezhető itthon. :) BT modul 8ezer körül van.

[ Szerkesztve ]

(#38) #41095680 válasza pzske (#13) üzenetére


#41095680
törölt tag

SHF80U vásároltam fél éve, valami forrasztás hibája volt. A kabinet és hangszórói korrektek, az erősítő rész áll. átlagos. Előtte noname 2.1-em volt, na annál biztos jobban szól. Kipróbáltam Maranz CD4000-el HDCD felvétellel és meglepődtem a produkción.

(#39) pzske


pzske
aktív tag

Köszönöm a válaszaitokat ! :R

[ Szerkesztve ]

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#40) Akybron válasza tjb007 (#11) üzenetére


Akybron
aktív tag

Vissza is ment, újra az eredeti ár van.

73&DX HA5OJN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.