Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Bár jó és érdekes játék lenne, de nagy karriert nem jósolok neki.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) Gery9112


Gery9112
őstag

NEEE a Teyon fejleszti. :)) Ők csinálták a mesés Rambo játékot még jópár éve. Remélem az NPC-k majd itt is azt az 1 mondatot fogják hatvanezerszer ismételni.
He is a man, not a god. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Meglepő, de első ránézésre nem is tűnik pocséknak :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A Salvation idején is jött egy akkor még ígéretesnek tűnő és hype-olt (vagy csak nagyon várt) TPS játék, de elég gyengére sikeredett a végén, pedig rendes AAA-s címnek szánták. Ma már nem is sokan emlékeznek rá. Én kb. az 1/4-éig bírtam, annyira unalmas és repetitív volt.

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég noname csapat készíti a játékot és a Rambo játék után külön félek, hogy mit hoznak össze. Ettől függetlenül ki****ott jó lett a trailer és végre T800-asok ellen harcolunk. Ha még Swarci is feltűnne benne biztos, hogy beszarnék!!! :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Gebriel válasza KaitouP (#1) üzenetére


Gebriel
veterán

Pedig lenne benne fantázia. :)

(#7) mephi666 válasza SunMount3r (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

...1/4-ig? azt amire kb 3óra játékidőt mondtak? :DDD arra emlékszem, hogy nagyon retek volt... bőven elég volt gameplay-t látni belőle

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) KaitouP válasza Gebriel (#6) üzenetére


KaitouP
veterán

Bőven, nagyon is sok lehetőséget látok benne én is. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9) KaitouP válasza mephi666 (#7) üzenetére


KaitouP
veterán

Tessék múltidéző: [link] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Majd 1 eurot megér a megjelenés után fél évvel. :D A filmtől sem várok sokat, de a video alapján ez sem fog többet nyújtani mint a már emlegetett előző felvonás.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) eL Geri válasza KaitouP (#9) üzenetére


eL Geri
őstag

Ezt én anno végigtoltam... és még szerettem is :B

(#12) KaitouP válasza eL Geri (#11) üzenetére


KaitouP
veterán

Végigjátszottam én is, aztán ment a kukába azonnal. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) FLATRONW válasza eL Geri (#11) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nekem is bejött, kedvet is kaptam hozzá.

(#14) #00137984 válasza KaitouP (#9) üzenetére


#00137984
törölt tag

Terminator 3 The Redemption játékot PS2 konzol emulátoron toltam.
Hangulatban hozta a Terminator játékélményt, de a szintén PS2-re megjelent Terminator Dawn of Fate játék nem sikerült valami jól és hamar otthagytam.

[ Szerkesztve ]

(#15) #00137984


#00137984
törölt tag

SEGA Mega Drive konzolra megjelent The Terminator játékra emlékszem vissza még szivesen. Főcimzene perfect volt, csak a játékidőben volt picit rövidebb...

[ Szerkesztve ]

(#16) SunMount3r válasza #00137984 (#15) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én erre emlékszem C64-ről. De szinte minden platformra megjelent anno, ez volt akkor a "nagy T2-ős játék". Az Ocean csinálta, ahogy a legtöbb filmes "adaptációt" is anno és a jobbak közül való. Az egyetlen T-s játék, amivel hosszabb ideig toltuk. De valahogy utána a PC érában nem is voltak annyira, ami eljutott volna hozzám.

(#17) Vesa


Vesa
veterán

Nagyon alsókategóriásnak néz ki, szerintem egy agyatlan lövöldénél nem lesz több. Pedig milyen szuper lenne a T világában játszódó Skyrim féleség (azért nem Mass Effectet írtam, mert az nem nyílt világú, mármint a klasszik széria). Ez viszont vélhetően anny lesz, hogy menj ide és öld meg A-t, aztán menj oda és öld meg B-t. 56-szor egymás után.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#18) #00137984 válasza SunMount3r (#16) üzenetére


#00137984
törölt tag

PC érában a Robocop vs Terminator játékot toltam és SEGA-ra is megvan. SEGA CD-re megjelent The Terminator játékot majdnem kihagytam, pedig játékidőben és a pályák kidolgozásában egészen jól sikerült.

(#19) _Gugu_


_Gugu_
tag

Az utolsó jó terminátoros játék a Skynet volt vagy a Future Shock.. már nem tudom melyik jött ki később... mondjuk jó terminátor filmekkel sem vagyunk elárasztva....:)

(#20) Neurotoxin válasza Gery9112 (#2) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Neee :D Emlékszem én is erre az egysoros, üvegtekintetű monológra.Legutoljára 386 vagy 486-on játszottam a Terminator vs Robocoppal, a kor színvonalán milyen jól nézett ki.

@SunMount3r:AAA címnek?Mindenki annak várja, de még a stúdió se gondolja komolyan. Ahhoz kellene egy jól csengő(szándékosan írtam így) stúdiót megbízni, hogy készítsenek valami adaptációt, a Mad Max játék stílusában. Nem is kellene vele sokat dolgozni, a világ textúrái 1:1-ben maradhatnának, csak új scriptek meg skinek kellenének :D

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#21) rdt89


rdt89
addikt

A címén kívül nem sok Terminator feelinget érzek benne, ez egy tucat FPS így ránézésre, bár ettől a cégtől a Rambo játéka után nem is várok többet.

(#22) Danecay


Danecay
őstag

Csodálkozom, hogy a hazai fejlesztésű, Clever’s Games által elkövetett Terminator 3: War of the Machines förmedvényről nem emlékezett meg senki :DD
Mindig szívesen játszottam volna egy a Terminator univerzumban játszódó játékkal de sajnos ezek minősége miatt sohasem volt rá lehetőségem vagy ingerem. Nem értem, hogy miért nem adják oda a fejlesztési jogokat vagy miért nem bíznak meg egy neves stúdiót egy értékelhető játékadaptáció elkészítésével. Feltehetően azért mert nem is cél, a hype úgyis elad annyit, hogy a fejlesztőt csikkzsebből kifizessék és még profit is legyen rajta.

(#23) Bad Pritt válasza Danecay (#22) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Uuuh arra emlékszem. :D
Full vörös volt a képernyő, mikor Terminatorral játszottál, alig lehetett valamit látni. Meg csak úgy eldőlt mindenki, mikor elfogyott az életük. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.