Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Azt nem mondhatjátok komolyan, hogy csak vezetékkel lehet majd használni?! Akinek van vevője a 360-as karokhoz, nem tudja majd azzal használni?

(#2) Menslee válasza Cooley18 (#1) üzenetére


Menslee
tag

Ha minden igaz fog menni vele :)

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#3) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

És ez mivel tud többet mint a 360-as?

Romanes eunt domus

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Most nem azért a két fillérért, de én a telefonom USB kábelével használom a One kontrollerét PC-vel...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Mate


Mate
nagyúr

Xbox One-hoz jár kábel? Nem csak Play and Charge Kit-hez?

A másik, hogy vezeték nélküli nem lesz belőle? Eléggé elszomorítana...

(#4) tDr1v3r: Én sem értem a dolgot. Sima micro USB kábel kell hozzá. Ezért kiadni pc verziót...

Azt hittem mellécsapna egy vevőegységet és megy vezeték nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6) AxBattler válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Az élelmes magyar ember. :C
Egyébként milyen a 360-ashoz képest?

'csába! Pont idén vettem egy wireless-t az előző generációból...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Televan74 válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

És én meg vártam a PC -s verzió érkezésére eddig. Puff neki. Telefonos USB kábelből meg van jó pár itthon.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) oriic válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez köztudott, csak most kapsz egy usb kábelt is az új kiadáshoz. :D Best buy.

Live-Die-Respawn

(#9) tlac válasza FіkuszKukіsz (#3) üzenetére


tlac
nagyúr

ez engem is érdekel

(#10) dtracer


dtracer
tag

Hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba:

Az Xbox One kontroller eddig is használható volt PC-vel, de kizárólag kábellel. Ami valójában hír értékű, hogy a Microsoft kiad egy olyan dobozos kontrollert, amibe a két ceruza elem helyett egy Micro-USB kábelt csomagol.

(#11) oriic válasza FіkuszKukіsz (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kényelmesebb, normális d-pad, szebb(legalábbis szerintem) a ravaszok rezegnek, süllyesztett akksihely.

Live-Die-Respawn

(#12) Jhonny06 válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mivel nem lesz drágább, mint az XBOX One változat, ezért lehúzásról nem beszélhetünk. Akinek van, az használja azt, más meg megveszi a PC változatot.

(#13) he7edik.


he7edik.
addikt

Vártam ezt de ha ez is csak vezetékes megoldás akkor az x360-as kontrollert veszem PC adapterrel.

Égő szöveg a flém vázon

(#14) haxiboy


haxiboy
veterán

Jó lenne ha nem kéne külön adaptert venni a kontrollerhez. Nekem már van itthon 2DB vezetéknélküli 360 kontroller amit kifejezetten pc használathoz vettem, illetve egy Reciever. Mivel wifi directet használ mind2 így szerintem csak driver kérdése hogy menni fog-e, esetleg a reciever firmware-t kell frissíteni (ha lehet)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) darvin555


darvin555
tag

Milyen aron jon nem tudjatok?

(#16) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na, akkor végre beindulhatnak az olcsó kínai másolatok! ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Fordítva is megcsinálhatnák, vagyis konzolhoz billentyűzet és egér támogatás és aztán költözhetnének az MMO-k a konzolokra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Mate válasza darvin555 (#15) üzenetére


Mate
nagyúr

Cikkben 60 dollárt írnak.

Ez ha szokásos dollár=€ lesz, akkor 18.000.

Ha valóban ennyibe fog kerülni, akkor inkább beszerzek boxhoz valót 12-13K-ért.

[ Szerkesztve ]

(#19) Paul119


Paul119
addikt

Mint egy falat kenyer..
Tigerclaw: +1

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21) Döglött Róka válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Johulye elvarasok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#22) Cathulhu


Cathulhu
addikt

PC-vel való összeköttetéshez hivatalosan egy olyan kábelre van szükség, amelyet az Xbox One konzolhoz adnak

WUT? Barmelyik mezei microusb-vel megy, nem is tudom melyik telefoneval hasznalom, amelyik leghosszabb volt.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) anulu válasza Cathulhu (#22) üzenetére


anulu
félisten

hivatalosan. ha felhívod a terméktámogatási részleget, h dzusnka kínai kábellel nem megy, elhajtanak.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Gabesz84 válasza anulu (#23) üzenetére


Gabesz84
őstag

biztos?

csak mer a MS ad hozzá drivert is hivatalosan, bár lehet hogy a 'works' kulcsszó fontos az oldalon :)

(#25) Polllen


Polllen
nagyúr

Valahol valaki megint eltévedt. :DDD

Amúgy érdekes koncepció, hogy pc-hez nem lesz vezeték nélküli megoldás.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) Cathulhu válasza anulu (#23) üzenetére


Cathulhu
addikt

De akkor gyakorlatilag a hirerteke ennek most 0, hiszen hivatalos kabellel hivatalos support eddig is volt, driver is van (mar nem is kell kulon keresni), tehat gyakorlatilag annyi tortent, hogy a nyomdaban mar azt is ranyomtatjak a dobozra, hogy PC

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#27) pzstm válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


pzstm
titán

június eleje óta van elérhető Driver az Xbox One-os kontrollerhez és akármilyen USB kábellel összekötve hibátlanul megy :U

hírt kicsit félresikerültnek érzem :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28) tDr1v3r válasza AxBattler (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kisebb, így egy kis szokást igényel (az analógok nekem konkrétan "törték" az ujjam első nap a megváltozott fogás miatt), de jobb mert a stickek borítása mintázott gumírozásúak, a d-pad is jobb lett és a ravaszok is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29) alratar


alratar
addikt

Jó nekem a 360 féle is.
Ha jol értelmeztem az eddigieket, funkciónalitásban ugyanaz. A puszta kényelem nekem nem ér tízezreket.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#30) AxBattler válasza tDr1v3r (#28) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!
Akkor úgy tűnik, én is maradok a 360-asnál, ez nem ér meg nekem 18k-t.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Már vártam :) sokkal jobban tetszik, mint a 360 kontroller :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#32) tDr1v3r válasza AxBattler (#30) üzenetére


tDr1v3r
veterán

18k-t ez még akkor se érne meg ha gumírozott lenne és hűtené a tenyeret...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Ez miben már mint ez? Adnak hozzá egy olyan kábelt amiből van itthon 3 felesleges?
Meg ez alapból vezeték nélküli nem? Csak géphez kell kábel. Lehet félév múlva meg kiadnak egy USB-s wifi adaptert és akkor már vezeték nélküli lesz.

(#34) Atla


Atla
senior tag

Nekem is itthon van a wireless vevő,és két darab x360-as gamepad,amit csak pc-hez használok,mivel konzolom nincs is.Na most ezek után elmennek a sunyiba,ha 2014-15,ben egy micro usb-s kábellal kell bohóckodni majd,hogy élvezhessem a jobb controllert.Gondolom az uj gamepad is Xinputos,tehát a játékok
ugyanúgy fogják támogatni a régit is az ujjat is,akkor ezek után tényleg nem értem miért nem lehet megcsinálni,hogy ugyanazzal a vezetéknélküli vevővel használhassam.
Vagy akkor adjanak ki egy olyan reciever-t ami támogatja a régieket is. :W

(#35) arty


arty
veterán

Az MS köztudottan 100 millából fejlesztette a kontrollert. Ebbe sajnos a pécés wireless teknológia már nem fért bele.

Szerintem így teljes a koncepció: ócska kontroller (vezeték 2014-ben) az ócska (teszkógazdaságos hw) konzol mellett. Remélem hasonló "siker" lesz, mint a bón :D

(egyébként van ilyen kontrollerem a pécéhez, de ezeszer inkább a vezetékmentes 360asokat használom)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#36) AxBattler válasza arty (#35) üzenetére


AxBattler
félisten

(egyébként van ilyen kontrollerem a pécéhez, de ezeszer inkább a vezetékmentes 360asokat használom)

Miért? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#37) arty válasza AxBattler (#36) üzenetére


arty
veterán

mert összsségében jobb minőségű a kontroller, mint a 360as (noha a bumperek borzalmasan rosszak, hiába: ms-nek nem megy a tökéletes kontroller - nem mintha a sonynak menne :D )

kollegám kapott "bónuszként" cégtől ilyet, próbáltam, tetszett, gondoltam a majdani one-hoz is jól fog jönni - 10 éves lettem a cégnél, ilyet kértem én is "bónusznak", de itthon a használat során rájöttem, h a vezeték nekem már nagyon nem pálya (értsd: zavar! de érthető: lassan 6 éve nyomom wireless... pár éve a fülesem is lecseréltem, egyszerűen nem kényelmes a "kötöttség")

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.