Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Vajon ezt is annyira fogják támogatni mint az N900-at ?

valami

(#2) dani54 válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


dani54
tag

Egyet értek. Én is szívesen belevágnék egy N900-ba, ha nem lenne ilyen egyértelmű hogy a Nokia nagy ívből... Pedig ha törődnének a Maemoval, akkor arathatna. Gyors, kezelhető, nyílt, stb... Sorra követi el a nokia a baklövéseket. Kíváncsi vagyok MeeGoval hány készülék lesz...

(#3) V8David


V8David
tag

November közepe???? :Y
Észhez kéne térni, egyre nagyobb trutyiban van a Nokia....

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#4) leviske válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


leviske
veterán

A Maemo-t beáldozták a MeeGo kedvéért. A támogatás meg már innentől nem csak a Nokián múlik, hanem az Intelen is, szóval már kihátrálás nem nagyon lesz.

Engem inkább az érdekelne, hogy mikor jönnek az első X86-os Nseries telefonok. (Gondolom nem véletlenül az Intellel szerződtek az NVIDIA helyett.)

(#3) V8David: Érthető politika. Előbb szeretnének padlót fogni, onnan látványosabb a feltápászkodás, ha sikerül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) dani54 válasza leviske (#4) üzenetére


dani54
tag

Csak nehogy túl késő legyen az a feltápászkodás.

(#6) leviske válasza dani54 (#5) üzenetére


leviske
veterán

Eljutottak arra a szintre, hogy nem veszítene nagyot a piac, ha eltűnnének. És mondom ezt úgy, hogy már évek óta csak és kizárólag Nokiáim voltak és most is erősen gondolkozom egy N900-ason.

(#7) Gengi válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


Gengi
senior tag

Már most van N900 MeGoo OS (beta mint állat). Szóval szerintem lehet majd rá frissíteni.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#8) #16820480 válasza Gengi (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem legfeljebb azért van, mert nincs igazán más hardver, amin lehetne tesztelni, ezért ráhegesztették. hivatalosan támogatott frissítés szinte kizárt, hogy legyen. ha megnézed, akkor eddig egyetlen nokia készüléket sem lehetett soha újabb verziójú os-re frissíteni.

(#9) Gengi válasza #16820480 (#8) üzenetére


Gengi
senior tag

Viszont még ennyi lehetőség sem volt. Nekem végül is mind1 ,mert nincs ilyen telefonom :). De szerintem lesz rá frissítés ,ha meg nem, akkor így jártak.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#10) dani54


dani54
tag

Könnyű kimondani, hogy így jártak, stb... de a nokia azért nem kis név. A mobiltelefonok piacán a legnagyobb márka, azt hiszem ezt bátran kijelenthetjük, és nagyon sok ember van, akiben még benne él, hogy a nokia=minőség. Az igazság meg az, hogy az N900-at nem szabadna veszni hagyni, mert belül olyan, mint az iPhone 3GS, azaz az ereje megvan, van billentyűje, és sokakkal ellentétben azt mondom, hogy a rezisztív kijelző jobb, így kisebb gombokat-linkeket is könnyebb megnyitni a cerkával, persze ez egyéni vélemény. A lényeg, hogy minek csinált egy ilyen gépet a nokia, ha nem használja ki? Kár a gépért, kár az OS-ért kár a Nokiáért....

Emellett az Android növekedése akkora, hogy novemberben szerintem elég nagyot kell durrannia az első MeeGo készüléknek plusz magának az OS-nek, hogy fennmaradjon. Amit most lehetne a Maemoval és/vagy MeeGoval az N900-on később nem biztos, hogy menni fog. :(

(#11) cabal


cabal
tag

... a tervezett előadás tervezetét... helyett esetleg a tervezett előadás vázlatát?

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.