Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gretzky77


gretzky77
veterán

Hát ha így fog kinézni és nem szállnak el az árral,lehet kipróbálom! Nekem nagyon bejön

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Egyébként ügyes a Huawei, alig valami szivárgott csak ki. Pedig én is várom.

(#3) #86973952 válasza gretzky77 (#1) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én kizártnak tartom, hogy 200 alatt lesz az ára. Az a minimum.

-------

A 6/256 gigás nem túl valószínű, hogy EU verzióban is megjelenik. Max. global -ban. Az eddigi információk szerint ebből csak 6 szín lesz: fekete, fehér, arany, "barnás-arany", grafit, rózsaszín.

A 4/128 gigás fehér, arany, "barnás-arany", rózsaszín, grafit színekkel lesz elérhető.

A 4/64 -es alapverzióból szürke, arany és grafit szín várható. Itt kapcsolódik be a 7. szín, ami csak ennél lesz.

Viszont még ezt is érdemes fenntartásokkal kezelni, mert bár van rá esély, de nem hivatalos információ. Ahogy a cikkben lehozott kép sem. Ami szintén megfelelhet, vagy közelíthet a valósághoz, de egy nagyon gyenge PS munka.

Jelenleg ennyi a hivatalos közlemény a Mate 9 -cel kapcsolatban:

[ Szerkesztve ]

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Szep keszulek, de az a Leica felirat es a dupla kamera csoda ha ugyan olyan tre minoseget produkal mint a P9 ben akkor inkabb dobjak a kukaba nem a piacra ,es remelem ez a 960 as Kirin nem fog melegedni mint a 955 ami a P9 ben volt mert azt katasztrofa volt

Varjuk a tesztet

(#5) Robi BALBOA válasza xmaas (#4) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Akkor még nem fogtál snapi810-es procival rendelkező telefont a kezedben. :D

Igen jó úton halad a Huawei, egyedül csak az árak nem tetszenek, hogy azok is szép lassan haladnak a gyártó sikereivel karöltve előre.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#6) #86973952 válasza xmaas (#4) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez azért nagyon erős túlzás. P9 -re érkezett már azóta javítás, ami a képfeldolgozást illeti, de előtte sem volt "tre minoseg". Az tény, hogy nekem (IS) jobban tetszenek a Samsung, LG képei jobban, mert valóban jobbak, de teljesen jól illik az élvonalba.

Melegedés meg saját tapasztalatból írom, hogy egyáltalán nem jellemző. Nyilván a fém ház miatt ez jelentősebb, de használtam és használok más fém készülékeket is, ahhoz képest rendben van. Köszönhető ez annak is, hogy nem tolja fel a szoftver feleslegesen az órajeleket, mellesleg elég jó üzemidőt lehet belőle kihozni.

Szerk.:
Írom ezt úgy, hogy a konkurensekkel is van tapasztalatom. "Párhuzamosan" is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó lenne, erről majd a későbbiekben egy teszt.

(#9) gabesz839 válasza #86973952 (#3) üzenetére


gabesz839
senior tag

Viszont a 4/128 szerintem bőven elég lesz. Ha az jön euba akkor az már nekem eredmény.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#10) zzola válasza xmaas (#4) üzenetére


zzola
félisten

Nekem P8 volt. A készülék gyönyörű volt, de szoftveresen egy zsákutca! Amíg nem tanulnak meg optimalizálni, addig nálam nem játszik a gyártó...

(#11) Jeanne d'Arc válasza #45553408 (#8) üzenetére

Ha nem robban majd fel, akkor biztosan. :R

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) Luck Dragon

Szép készülék az már tény, persze ha valóban így fog majd kinézni. De az IGP fejlesztését is meg léphetnék, mert az MP4 már édes kevés lesz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a karcsú lenti-fenti káva,hmm tanulhatna tőlük a Sony az már biztos. :K ;] :P

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#16) moleculez válasza xmaas (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Használtál is P9-t, vagy mi alapján állítod ezt? A kamera simán top 5, külső szubjektív, nekem bejön, szoftveresen pedig semmi gondja. Kamerázás alatt hajlamos melegedni, de nem kapcsolja le a kamerát, meg nem is zavaró. Csak nyáron, mikor alapból meleg van.(innen #10-nek is szól) fél év alatt volt két fagyásom, ugyanolyan gyors, mint első nap, mondom ezt úgy hogy van körülöttem pár droid, nekem is volt, van összehasonlítási alapom, szóval csak ajánlani tudom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) zzola válasza #45553408 (#15) üzenetére


zzola
félisten

Sajnos a Mate 8 kimaradt, pedig pofás darab...

#16
P8 nálam sem fagyott le! Most stock droidon vagyok (lásd cuccok), mondanom sem kell, hogy ezek után nem kell a custom rendszer...

[ Szerkesztve ]

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Egyre jobbak és szebbek ezek a kínai készülékek. Én most inkább egy olcsóbb megoldás felé konvergálok (oneplus), de ahogy nézem a Samsung lassan be lesz fogva minden tekintetben. Csak a minőség javulásával az árak is emelkednek... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha ez bekerul a Telenor kinalataba, es akkor jovore elgondolkodok a kiprobalasan. Kepek alapjan tetszos, ahogy a Mate 8 is.
Masodlagoskent van egy P8 Lite, igy nem ismeretlen a marka.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) Z-o-t-y válasza xmaas (#4) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Tré a P9 képe??? Mesélj még :) azért itt látszi, hogy a kezedben még nemigen volt.

http://instagram.com/_doublez_

(#21) djbelo válasza zzola (#10) üzenetére


djbelo
senior tag

Azért azt tedd hozzá, hogy a P8 topikban Te voltál egyedül a "kakukktojás" aki nem volt megelégedve a P8-al! :D

(#22) atike válasza zzola (#10) üzenetére


atike
nagyúr

Mate 7 és Mate 8 is teljesen rendben van. Hardveresen és szoftveresen is. Ha neked a P8-al volt bármi nyűgöd (de a többieknek nem) akkor is érdekes az optimalizációra fogni... :U

(#23) vargapeti válasza zzola (#10) üzenetére


vargapeti
újonc

Nekem GX8-am van, ami gyengébb a P8 nál, de szerintem hibátlan. Nem tudom milyen lehet a P8...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.