Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Ki az aki szerint ez egy jó kieg lesz végre? Minimum egy Legion kieg szintre gondolok. :K

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) SaGaIn válasza Raysen623 (#1) üzenetére


SaGaIn
senior tag


Sok zomib megint megy zombulni napi 10 órát... :D

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#3) Raysen623 válasza SaGaIn (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem a zombik érdekelnek. Casual szinten kérdezem.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) wjbhbdux válasza Raysen623 (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

lesz benne RTX

/s

(#5) Persie12


Persie12
aktív tag

Ebben a grafikában még mindig van valami magávalragadó. El sem tudnám másfajta kinézettel képzelni a játékot.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#6) OgreImre válasza Persie12 (#5) üzenetére


OgreImre
senior tag

Nekem pont a grafika ami egyre kevésbé tetszik. Már nem az a kicsit rajzfilmes kellemes "aranyos" hatású, hanem nagyon műanyagra sikerült rajzfilmes lett. Szerintem.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#7) OgreImre válasza Raysen623 (#1) üzenetére


OgreImre
senior tag

Tervezed a visszatérést? Még a Classic-ot sem fejeztük be :P

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#8) Raysen623 válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Muhahahaaaa :DDD

#7OgreImre : classic egy dolog és megvan az oka. Ez egy másik.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) BoneDragon


BoneDragon
veterán


(#10) OgreImre válasza BoneDragon (#9) üzenetére


OgreImre
senior tag

Nekem is pontosan Xerxész jutott az eszembe róla, még a hangja is olyan :)

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#11) Szakiii


Szakiii
addikt

Fú. én várom nagyon. Pont szülinapra esik :). Remélem jobb lesz mint a bfa mert az egy katasztrófa, eddigi legkevésbé tetsző kieg.

(#12) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ne mondd, hogy ehhez még mindig jön kiegészítő! :Y

Sic Parvis Magna

(#13) BoneDragon válasza 30z.Samu (#12) üzenetére


BoneDragon
veterán

Köszönjük Emese.

(#14) 30z.Samu válasza BoneDragon (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Félreértesz. Nem fikázni akartam, csak meglepődtem. :B

Sic Parvis Magna

(#15) Viktor77 válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Van benne RTX.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) BoneDragon válasza 30z.Samu (#14) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezen mi meglepődni való van? Mai napig az egyik legnagyobb játékos bázissal rendelkezik, ha nem a legnagyobb... Még legalább 10 évig tuti jönnek kiegek hozzá.

(#17) janeszgol válasza SaGaIn (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Jó is az. Nálam abszolút a legjobb játék volt. Kb a Legionig. Aztán jöttek a könnyítések, casualosodás, aminek eredményeképpen inkább single player lett, mint MMO.
De szívesen visszaemlékszem a WoW-os időszakra. Napi kb 16 óra. Iskolaidőben nyilván csak 6-8 óra volt. :)

(#18) Szakiii válasza janeszgol (#17) üzenetére


Szakiii
addikt

Sokan ezt mondjak ennek ellenere nem hiszem hogy aki azt mondja single lett az mythicen lenyomta volna a raideket. En inkabb azt mondanam, hogy mar elvezheto tud lenni a jatek annak is aki nem adja erte az eletet, viszont aki igen az joval tobbet er el. En egy classicra mar ra se birok nezni, mai vilagba szerintem mar nem fer bele az a jatekmod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.