Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A neve még mindig olyan mint egy kamion márka :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Ez magyarországon is elérhető lesz?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) l.skywalker válasza GreatL (#2) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elméletileg most induláskor nem. Majd később.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4) marcarc válasza l.skywalker (#1) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem a kávé édesítő ugrik be minden egyes alkalommal.

(#5) Rodi 4.80 válasza l.skywalker (#1) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nyugi, Magyarországon Stadion lesz a neve :D

(#6) saelin válasza Rodi 4.80 (#5) üzenetére


saelin
veterán

:DDD

Ha lenne up vote már legfelül lenne a hsz-ed. Én arra vagyok amúgy kíváncsi, hogy milyen latency-m lenne vele. Gondolom minden országnak külön szervere lesz... vagyis szerverei.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) oriic válasza saelin (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hat persze. ;]

Live-Die-Respawn

(#8) l.skywalker válasza saelin (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

A legtöbb DC minden szolgáltató esetében több rétegre van építve. A Google a következőképpen üzemelteti őket:

1. szint
Központi Data Center-ek. Ezekből Európában van 5 db, a hozzánk legközelebbi talán Belgium vagy Finnország. Ezek a teljes értékű Google szolgáltatásokért felelős központok.

2. szint
az Edge Points of Presence (PoPs)-ek, azaz olyan pontok, amelyek peer alapon csatlakoztatják az adott terület infrastruktúráját a Google hálózathoz. A régióban Budapesten található meg ez a PoPs központ, és ez a központ látja el a környező országokat is.

3. szint
Legszélső "csomópontok", a Google Globa Cache (GGC) nevű megoldások, amikor a különböző hálózat üzemeltetők, internet szolgáltató cégek beépítik a saját hálózatukba a Google által szállított szervereket. Ebből a világon számtalan van, de ennek nem lesz köze a Stadia-hoz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) hombre[EU] válasza saelin (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A press demóban (gondolom elég jó feltételek mellett :) ) mért az eurogamer 150-200ms közti késleltetést...ez nem olyan rossz érték azonknál a játékoknál,amelyeknél gyárilag is magas az input lag (pl. konzolon,de pc-n is akad erre példa) viszont egy rocket league-nél már játszhatatlan. Mindkettō szélsōséges példa (Odyssey,RL) ezért nehéz megjósolni. Nagyon sok tényezōtōl függ, de szerintem nagyobb probléma lesz a "grafika". A tömörítés során a kép részletessége elég komolyan romlik és ha nem stabil a kapcsolat akkor elég gyatra tud lenni.

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.