Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z a hangya


Z a hangya
tag

Szép számok, bár az elgondolkoztató, hogy csak az iPhone húzza az Applet szinte? Végtelenségig nem fog ez így menni?

[ Szerkesztve ]

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#2) alkatraz3000 válasza Z a hangya (#1) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

a pénzemberek be is paráztak éppen ezért, és 8 perc alatt 60 milliárd dollárral esett a cég értéke. bár ez az értékét tekinti, nem nagy pénz. a készpénz tartalékuk 202 milliárd dollárra emelkedett.

Kezdődjék a háború :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#3) vicze


vicze
félisten

"fiskális" - Grrr, ne legyünk ennyire magyartalanok, akkor legyen szépen pénzügyi negyedév. :U
Nagyon nem szólnék ilyenért, de ezt olvasni kb. kréta csikorgatás a táblán. :P

Kíváncsi vagyok, hogy a Watch adatokkal való nem villogás, azt mutatja, hogy nem bíznak benne annyira, hogy a következő negyedév rosszabb eladásait magyarázni kelljen, vagy csak szerették volna az egyéb eszközöket nyereséges fényben feltüntetni veszteség helyett.

(#4) alkatraz3000 válasza vicze (#3) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

hát elmondásuk szerint a belső várakozásokat bőven meghaladta a watch. bár mondani mindent lehet :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) CptAdamica válasza Z a hangya (#1) üzenetére


CptAdamica
veterán

Arra én is kíváncsi lennék, hogy például miért van ekkora kultusza és meddig mehet ez így.

Megyen!

(#6) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Nem hiszem, hogy ezekkel a számokkal elégedetlennek kellene lenniük, más gyártókhoz viszonyítva a fellegekben járnak. :C

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#7) alkatraz3000 válasza CptAdamica (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

talán mert mindig jó telefonokat gyártanak, ezért a vevők mindig bíznak benne, a többi gyártó mobiljából kiábrándulnak az emberek (kína) és megveszik a tuti jót?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) vicze válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


vicze
félisten

Az eladások nyilván mocsok magasak, pont ezért furcsa, hogy nincs nagyon "széttülkölve".
Mondjuk így belegondolva, az hogy hozzácsapták az "otherhez", az azt is maga után vonja, hogy az elég nagyot fog esni, nem tudom mennyire volt így jó döntés, na de majd kiderül.

(#9) SX Wave válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


SX Wave
aktív tag

A tuti jó, azért erős túlzás. Maradjunk a jónal :) igaz ez elég személyes hogy kinek mi a jó.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#10) #24536576 válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ezen most jót nevettem. :DD

(#11) alkatraz3000 válasza #24536576 (#10) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

nevetni lehet, de a számok inkább engem igazolnak.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#12) Csapoati válasza vicze (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valahol 2,1 millio Watchrol irtak, ami eleg harmatos, ugyanis 19 milliot vartak idenre. Ami biztos nem lesz meg, de meg a fele se nagyon. Pedig 56%-os reszesedesre szamitottak az okosorapiacon ezzel a darabszammal. Szoval most szo sincs iPad fele tarolasrol. Az iPhone-ok viszont kegyetlenul mennek es a Macek is szepen fogynak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Furcsa, hogy az iPad lassan iPod szintre zuhan. Na meg az Apple Watch se kell már senkinek. Ha az Apple se tudja megváltani az okosóra piacot, akkor kijelenthetjük, hogy szükségtelen kategória?
Az iPhone meg továbbra is hihetetlen számokat produkál. Túllépték a 180 milliót, a 6s-ig meglesz a 200 millió is. wow

(#14) alkatraz3000 válasza BulletBill27 (#13) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

személyes történet:

haverom vett egy spacegray 42mm sportot. gyönyörű komolyan, ilyen szép dolgot látni. az a crown is szép.

mondom neki, te ezt mire használod?

értesítések

115.000 forintért b...dmeg???

na szóval itt el is dőlt számomra a hasznossága.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) Воланд


Воланд
titán

az elemzok nagy resze 50 millio eladott iphone-t vart....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Csapoati válasza Воланд (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jo, mondjuk azert ez vicces, hogy nem eleg nagy a rekord. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Márko88


Márko88
aktív tag

Ha tablet akkor csak Ipad. Csúcs, masszív és megbìzhatò konstrukciòk. Csalàd- ismerősi körben sok van és a legjobbak. Màs nem kéne.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#18) janeszgol


janeszgol
félisten

Hm, úgy látszik a 8 mag, a 3 gigahertzek, a 4 giga ramok már senkit nem érdekelnek? Az emberek csak használni szeretnék a telefont. A telefon szolgáljon, ne mi őt. Lehet ezért sikeres.
Nem kell letölteni az alapfeladatokhoz alkalmazásokat, mert amik vannak, azok működnek? Plusz ott az App Store, ami elég jó. Sőt, jobb, mint a Play? (Most a WP áruházat nem említeném.)

Kezd aggasztani amúgy ez az ájfón siker.

(#19) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Tehát egy ceg elerte azt amelyiket a legnagyobb olaj vallalatok sem, és meg mindig vannak emberek akik temetik/fikázzák meg keveslik. Oké!

(#20) marositech


marositech
senior tag

Most már értem, miért kapott az Air 2 jobb vasat... (+1 core, +1 RAM) :U

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#21) twollah1976


twollah1976
őstag

Ehhez nem lehet mit hozzafuzni.

Ket telefonnal nem nagy kunszt penzt csinalni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) alkatraz3000 válasza twollah1976 (#21) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

akkor 20-al a samsung miért nem tud? :D a kommentedben nincs logika.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#23) batai15


batai15
félisten

Nem értem. Egy ipad mindig jóval olcsóbb mint a telefon .akkor hogy nem veszik ennyire?

(#24) oszi666


oszi666
őstag

Hát igen, az iPadok a windows 8-as tabokhoz képest nagyon el vannak árazva, és az iOS-en kívül semmi izgalmasat nem nyújtanak, nem csoda, hogy a népek inkább W8-as vagy droidos tabot vesznek.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#25) Воланд válasza alkatraz3000 (#22) üzenetére


Воланд
titán

most mar ott tartunk, hogy a samsung "nem csinal penzt"? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) alkatraz3000 válasza Воланд (#25) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

csinálni csinál, de folyamatosan csökkenő profittal , eladással. pedig ők minden szegmensben ott vannak

oszi666: ugyanúgy zuhan a többi tab eladása is..

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#27) Воланд válasza alkatraz3000 (#26) üzenetére


Воланд
titán

szvsz meg mindig veszelyesebb az, hogy osszesen ket termek adja a ceg bevetelenek tobb mint ketharmadat.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) Hadrian


Hadrian
tag

A vezető innovációs szerep elmúlt. Lehet sok telefont meg laptopot eladni, de elég néhány gyenge húzás vagy rossz ötlet és lekerülnek az első helyről.

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egy cikk a Watch eladásokról

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) alkatraz3000 válasza Воланд (#27) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

és itt jön képbe a fanatikus f...ok vásárlási szokása, hogy mindegy mi van megveszik. ezekre lehet számítani.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#31) lorinser válasza Márko88 (#17) üzenetére


lorinser
senior tag

Én meg azt mondom, hogy ha tablet akkor Surface Pro. Csúcs, masszív és megbízható és még rendes gépként (érsd, akár rendes munkára) is használhatod.
Nem is értem, hogy a Microsoft miért csak ilyen kevés helyen árulja.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#32) alkatraz3000 válasza lorinser (#31) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

surface pro ausztriában 800 euró. kb egy air 2 ára fele annyi.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#33) batai15


batai15
félisten

Na ez az amit sose fogok meg érteni hogy mi alapján áraz az apple . Tegnap voltam az MM be. A csúcs ájpad 140 volt ,az 5s meg 200. A wacs meg 180 holott az nyújtja a legkevesebbet. Nem úgy kellene hogy az óra a legolcsóbb , az 5s olcsóbb mint a csúcs ájped? Ezek után pl egy macbook ára egészen baráti

(#34) lorinser válasza alkatraz3000 (#32) üzenetére


lorinser
senior tag

Azt is nézd meg, hogy egy Surface Pro-ban a burkolat alatt mi van és akkor már érthető is miért kerül többe. És akkor a teljes értékű oprendszerről nem is beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#35) #40359168 válasza oszi666 (#24) üzenetére


#40359168
törölt tag

Meg mondjuk vannak annyira jók két-három év után is, hogy a tulajok ne akarják lecserélni őket.

(#36) anulu válasza #40359168 (#35) üzenetére


anulu
félisten

pontosan. eszemben sincs cserélni a Retina iPad-om. amire kell, arra tökéletes még nagyon bő 2 év után is. és ha nem törik ketté, akkor szerintem még ennyi ideig bőven jó lesz.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) mazsi1911 válasza oszi666 (#24) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Ebben hatalmasat tevedsz. Epp ezaz, h a surface csak pronak akar latszani de ha elinditok egy PS-t rajta az akksi kihal par ora alatt, mig ipaden megkapom a 10 orat.

Azert csokken, mert az emberek nem frissitenek. Nekunk is egy iPad 4 van itthon, és nem tervezzuk frissiteni mert tokeletes egyenlore. Air 3 ha lesz arra talán frissitunk, mert a 4-est siman el tudom adni eleg jó aron. Ez soha nem mondhato el pl egy androidos tabletrol, vagy nezd meg az elso surfacet, hatalmas befürdés az ARM miatt.

(#38) galmat


galmat
aktív tag

Én most váltottam le a 4 éves iPad 2-esemet. Remekül bírta a gyűrődést, aksi idő 4 év napi használat után is ugyanannyi volt, mint új korában!
Táblagépet minek vegyen évente az ember? Felesleges. 2-3 évente vesznek legtöbben. Már akinek bejön maga a kategória, és nem csak egyszeri kipróbáló volt.

[ Szerkesztve ]

(#39) lorinser válasza alkatraz3000 (#32) üzenetére


lorinser
senior tag

2x-es felár azért nincs. Német MM árak:

- Air 2 128GB, 769 Euro
- Surface Pro 3 128GB, 1049 Euro

ARM vs. i5

- Air 2 64GB, 659 Euro
- Surface Pro 3 64GB, 849 Euro

ARM vs. i3

Szóval 2x-es felár nincs és ha jól látom akkor az Air nem is kapható 128GB-nál nagyobb tárral és még bővíteni sem tudod. Ráadásúl ez szerintem csak egy nagyra nőtt iPhone.
Így azért már érthetőbb, hogy miért kerül többe a Surface.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#40) vicze válasza Csapoati (#12) üzenetére


vicze
félisten

Hát arra ráférne egy kényszerzubbony, aki 19milliót várt(Utána meg azokra akink megvették az Editiont. ;] ). Amúgy az éves érték lenne, de úgy néz ki az szerintem egészséges 3 milla lesz, ami tényleg normális és ésszerű.

(#41) alkatraz3000 válasza lorinser (#34) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

En csak azt akartam érzékeltetni hogy nem egy liga a kettő, habár teljesítményben az air2 megkozeliti a surfacet :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#42) dilajoska1 válasza alkatraz3000 (#41) üzenetére


dilajoska1
őstag

i5-ös Surface Pro 3-at még véletlenül sem közelíti meg teljesétményben ;) de még az i3-ast sem,

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#43) Márko88 válasza lorinser (#31) üzenetére


Márko88
aktív tag

Sosem kéne, de mindenki màst szeret! :)
Üdv!

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#44) lorinser válasza alkatraz3000 (#41) üzenetére


lorinser
senior tag

A Surface Pro 3-at teljesítményben csak az új MacBook Air éri el, az Air2 még csak meg sem közelíti. Hiszen ez csak egy nagyra nőtt telefon.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#45) alkatraz3000 válasza lorinser (#44) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A 3 éves i5 air szintjét benchmarkokban eléri. 3d tesztben is alig múlja felül az i5 surface.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#46) Robertoq válasza Z a hangya (#1) üzenetére


Robertoq
őstag

Azért is tudnak még növekedni, mert beálltak a többi gyártó mögé és méretet növeltek.

(#47) #40359168 válasza Robertoq (#46) üzenetére


#40359168
törölt tag

Rengetegen vásárolnak még mindig 5c-t meg 5s-t, emellett nagyon sokan bíznak további 4 hüvelykes iPhone-ok gyártásában is. Az i6 megjelenésekor volt fanyalgó bőven a 4,7" miatt, szerintem egy csomóan kivárnak most, amíg az 5s nem válik elavulttá.

(#48) hallador válasza alkatraz3000 (#41) üzenetére


hallador
addikt

Azért egy teljes értékű PC-t egy Apple tablet soha nem fog megközelíteni, már csak azért sem, mert a Windows-ra gyakorlatilag mindent fel lehet telepíteni, szinte korlátozások nélkül az IOS-re hogy is mondjam finoman, nem!
A I5 azért egy notebook processzor, aztán a szintetikus tesztekkel mit kezdjek a való világban, pont huszároknak nagyon jó, a való világ nem szintetikus tesztekről, pláne, ha az Apple is beveti a szokásos szoftveres "optimalizációkat", mikor ilyen progival találkozik, az I5-nek nincsenek ilyenre szüksége.

Hozzáteszem az én Nexusom is nagyon jó cucc, de nem hasonlítanám semmilyen szintem a notebookomhoz, vagy egy Surface-hez.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#49) ZooLee válasza batai15 (#23) üzenetére


ZooLee
őstag

Nem értem. Egy ipad mindig jóval olcsóbb mint a telefon .akkor hogy nem veszik ennyire?

Hát, tekintve, hogy az első generációs iPad-em még mindig használható, szerintem egyszerűen telítődött a piac, nem vesznek újat az emberek, amíg nem feltétlenül szükséges...

[ Szerkesztve ]

(#50) Stanley-B. válasza lorinser (#44) üzenetére


Stanley-B.
őstag

miért nagyra nőtt telefon? azért mert te azt mondod?
A legminőségibb tabletre optimalizált alkalmazások egyértelműen iPaden vannak.

A surface azért fogy szarul, mert tablet meg teljesértékű gép is akar egyszerre lenni, viszont egyiknek sem elég jó.

Ja és teljesértékű gépnek használva alap feladatokon túl nem elég erős.

szvsz semmire sem jó konstrukció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.