Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) martonz


martonz
csendes tag

Nekem valahogy azt mutatják a grafikonok, hogy az emberek többsége (geo függetlenül) nem akar kiadni 50e fölött egy ilyen kütyüre, ezért ennyire sikeresek a keleti gyártók.

MA Team, várható Honor Band 4 teszt a közeljövőben?

(#2) spheedx válasza martonz (#1) üzenetére


spheedx
újonc

https://www.youtube.com/watch?v=hW8wHdSCXfg

(#3) Alvin76 válasza martonz (#1) üzenetére


Alvin76
tag

Nem hát...

ha belegondolunk, hogy egy Xiaomi amazfit bip 21.000 HUF-ért GPS-es, pulzusmérős, brutál üzemidejű vállalható kinézetű termék, AOD-vel, amin be lehet állítani az értesítéseket, ébresztést. jó szofveres háttérrel.
Ezen kívül mi is kell?

(#4) tuki2200 válasza martonz (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

Teljesen ertheto, 100e kornyeken mar egy jo Swiss Made orat veszel ami az unokadnak is ketyegni fog szepen, ezek meg 2-3 ev alatt elavulnak es cserelheted... olcsobb smart ora csere kb.30ezer, 2evente, meg nem veszes, ha valakinek szuksege van ezekre.

[ Szerkesztve ]

(#5) tepenzed válasza Alvin76 (#3) üzenetére


tepenzed
őstag

az már más kérdés, hogy sportoláshoz teljesen alkalmatlan, mert összevissza mér a gps és az optikai szenzor is, az elérhető applikációk száma meg a nullához közelít.

[ Szerkesztve ]

(#6) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Én idén 2 darab Mi Band 3-mal járultam ehhez hozzá.

(#7) Alvin76 válasza tepenzed (#5) üzenetére


Alvin76
tag

A feleségemnek Bip van, nekem Garmin FR 230 mellkaspántos pulzusmérővel.
Egyszer elvittem egy futásomra mind a két órát, egyszerre indítottam, egyszerre állítottam le. 23 kmnél a két óra különbsége a következő volt:

átlagpulzus: +/- 1bpm ( Bip 142bpm / Garmin 143bpm)
távolság: 60m (Bip 23010m / Garmin 23070m)

Ha hozzáveszem , hogy a Garmin FR 230 még jelenleg is kb 4x drágább (nyilván speciálisan futásra tervezett óra, beleértve a Garmin támogatását, a mellkaspánt pontosságát) a mérési eredmények HOBBI szinten bőven megfelelőek 21ezerért sok embernek egész jó vétel.

Akinek sportoláshoz több kell, pántos pulzusmérés, talajérintési egyensúly, meg függőleges oszcilláció, az meg fogja venni a speciális futóórákat, Garmin, Polar, stb...

Az okosórák Samsung, Huawei, Apple, sportolási tulajdonságai meg semmivel sem jobbak, mint ez.

Az elérhető applikációk alatt mit értesz? a szinkronizáló programot, (miFit ) vagy az órára tehető alkalmazásokat?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.