Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JasL


JasL
senior tag

Kitin páncél helyett az orvlövészeknek én repülő páncélt adok, a magaslati bónusz miatt, és akármikor elérhető. (Legalábbis az enemy unknown-ban ezt csináltam) 3 orvlövészt viszek, 2 rakétás és egy supportost. A snipereken kivétel nélkül squad sight van, double tap és low profile is. Supportosnál alap a 3 medkit. Mivel 3 orvlövészt viszek, így elég ilyen kevés medkit is, általában minden sniper-t elhelyezek a kör elején, majd új körben oversight-ot bekapcsolom rájuk, és csak utána mozognak az egységek. Így kapáslövésből általában még abban a körben leszedem az ellenség felét, mielőtt fedezékbe bújhatnának, a következő kör elején meg a másik felét. Ritkán hal meg emberem ezzel a taktikával, jobb távolról leszedegetni őket. A halászhajós pályán ez különösen bevált, rengeteg volt ott a chrysalis. Ami még jól jöhet a halászhajónál pl, hogy rakétással a hajó oldalába kell ütni egy jó nagy lyukat, hogy az orvlövészek ne csak az ajtóknál lássanak be. utána egy sprinterrel simán végig lehet futni a pályán.. kb 22 darab chrysalist szedtem le 3 orvlövésszel azon a pályán és csak egy medkit-et használtam fel. Általában a magas orvlövészek száma miatt 2 medkitből megúszom a pályákat, így egy csomó zseb marad más hasznosabb kiegészítőkre az embereknél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.