Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Már kezdtem hiányolni logoutról is egy jó kis kemtréjlt :U :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2) Novai válasza DeltaPower (#1) üzenetére


Novai
tag

sajnos még sok témában akkor sem vagytok hajlandóak gondolkodni minimálisan sem, ha egy hatalmas elefánt van egy szűk szobában, akkor sem látjátok az elefántot, sajnos ezért kell nagyon nagy mértékben uralkodni az emberek felett, persze előjön az a probléma hogy a nagy uralkodó is ugyanolyan ostoba tud lenni mint akiken uralkodik

[ Szerkesztve ]

(#3) strike-force válasza Novai (#2) üzenetére


strike-force
őstag

ezt már olvastad? valahogy ennek jobban tudok hinni.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#4) DeltaPower válasza Novai (#2) üzenetére


DeltaPower
őstag

Vannak olyan dolgok, amiken tényleg érdemes gondolkodni, de vannak olyanok, amikről egyszerűen ordít, hogy baromság az egész.
Emellett voltak, vannak és lesznek olyan emberek, akik magukat intelligenciában és tisztánlátásban a többiek fölé helyezik. Emiatt velük bármit meg lehet etetni, a gondolkodásuk alapállása miatt már csak azért is elhiszik, mert mindenki mást átvertek vele, de őket bizony nem lehet.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) Novai válasza strike-force (#3) üzenetére


Novai
tag

szándékosan lejáratják a dolgot, szándékosan kihagyják az egyértelmű dolgokat és csak azt teszik bele amivel le lehet járatni a dolgot, például az ilyenek sohasem foglalkoznak olyannal ami mellet sehogy sem lehet elmenni, mint például hogy egy héten egyforma az időjárás, de ugyanolyan repülőgép forgalom mellet az egyik nap agyon van csíkozva az ég, a többi nap pedig semmi, vagyis a többi nap csak a kb. azonnal eltűnő kondenzcsíkot húznak

továbbá egyszerűen pofátlanul hazudnak, azt hazudják hogy nyugodtan lehet rengeteg 100 kilométeres nagyon vastag kondenzcsík, ami ráadásul órákig megmarad és ami ráadásul pont úgy oszlik vagy csomósodik mint amikor permeteznek, pedig ilyen kondenzcsík nincs, hazudnak vagy annyira ostobák hogy hazugságokba menekülnek

továbbá azt is vedd hozzá hogy a kormányok és egyéb hatalmak minden országban rengeteg bérkommentelőt használnak, ez egy nyílt titok, amit sokszor meg is írnak a legnagyobb hír oldalakon is, ezeknek az a dolguk hogy posztokkal és kommentekkel a hatalom parancsa szerint befolyásolják az embereket

[ Szerkesztve ]

(#6) 8th válasza Novai (#5) üzenetére


8th
addikt

"hazudnak vagy annyira ostobák hogy hazugságokba menekülnek"

Akárcsak te barátom, akárcsak te. Gondolom van egy jó szaftos teóriád 9/11-ről, a holdra szállásról és a földönkívüliekről is. Megosztanád azokat is? Lécci lécci lécci. :P

(#7) greenity


greenity
aktív tag

De én emiatt nem hibáztatom az embereket, nem tehetnek róla hogy sok dologban nem tudnak gondolkozni. Nem tehetnek róla hogy sok dologban a legminimálisabb logikai összefüggést sem veszik észre. Nem lehet mindenki zseni.

Jól értelmezem, hogy konkrétan lehülyézed az embereket, miközben Te zseni vagy?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) DeltaPower válasza Novai (#5) üzenetére


DeltaPower
őstag

"egy héten egyforma az időjárás" [link]

8th@#6: szerintem a 9/11-et nem lehet egy lapon említeni a permetezésekkel

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) Novai válasza 8th (#6) üzenetére


Novai
tag

a 911 is egyértelmű önmerénylet, ezt több 100 dolog bizonyítja

olyan több emeletes épület is összedőlt magától amibe nem ment bele semmi

fizikailag képtelenség hogy a tornyok egy becsapódástól így dőljenek össze, ilyen összedőlést kizárólag irányított jól megtervezett robbantással lehet csak

eltűnt gép a pentagonnál, kamu becsapódási pont a földön, olyan amilyet soha egyetlen egy lezuhanó gép sem okozott, vagyis egyértelmű csalás

több tucat intézkedés a tornyokban a becsapódás előtt, nagy biztosítás kötés, előre figyelmeztet magas beosztású alkalmazottak, mindenféle szervek amik végigjárták és csináltak valami az épületben

és rengeteget egyéb dolog

az a tény hogy neked ezek után a 911 nem egy öntámadás volt, az azt jelenti hogy hihetetlenül ostoba vagy(de azért béke és szeretet) vagy pedig a lejáratás parancsot kaptad a főnöködtől

[ Szerkesztve ]

(#10) Novai válasza greenity (#7) üzenetére


Novai
tag

"Jól értelmezem, hogy konkrétan lehülyézed az embereket, miközben Te zseni vagy?"

igen, ez pontosan így van, de egyébként nem minden téren, hiszen témakörönként változó szokott lenni hogy ki-miben nagyon hülye vagy éppen miben zseni

csak próbálok minél pozitívabb és kedvesebb lenni hogy ne töröljenek vagy hasonló

(#11) 8th válasza Novai (#9) üzenetére


8th
addikt

ROFL :))

Ha te mindezt elhiszed és nem csak trollkodsz hanem komolyan is gondolod akkor komám nálad vannak bajok rendesen.

(#12) greenity válasza Novai (#10) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem az emberek lehülyézése konkrétan olyan dolog, ami se nem pozitív, se nem kedves, még akkor is, ha próbálod burkoltan tenni. Mondjuk előző kommentedben ez már nem sikerült.

Magához a témához nem szeretnék hozzászólni, mert nem vagyok elég tájékozott, hogy vitába kelljek, s jelenleg nincs időm utánanézni, hiteles és értelmes forrást találni.

A hozzáállásod az egész dologhoz, ami megrémiszt.

szerk: az egy dolog, hogy általánosságban hülyézel, ami megint olyan dolog, ami mellett elmenni nehéz, de hogy konkrétan a fórum közösségét is, az már szerintem több a soknál.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#13) Novai válasza greenity (#12) üzenetére


Novai
tag

de ez nem mindenkire vonatkozik, hanem csak arra vonatkozik akire igaz

nem kell ám mindig kedvesnek lenni, vagyis nem kell mindig hazugnak és csalónak lenni, vagyis úgy értem nem kell mindig hazug álarcot hordani

[ Szerkesztve ]

(#14) greenity válasza Novai (#13) üzenetére


greenity
aktív tag

Utolsó kérdésem, mert nem akarok személyeskedni, épp elég volt a múltkori bejegyzésemnél amit műveltél....

nem kell ám mindig kedvesnek lenni, vagyis nem kell mindig hazugnak és csalónak lenni, vagyis nem kell mindig hazug álarcot hordani

Ezek szerint aki kedves az hazudik? Tehát amikor Te kedves akarsz lenni, akkor Te hazudsz?

Tudom nő vagyok és buta, vagy legalábbis nem olyan zseni mint Te, csak szeretném megérteni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) Novai válasza greenity (#14) üzenetére


Novai
tag

"Ezek szerint aki kedves az hazudik? Tehát amikor Te kedves akarsz lenni, akkor Te hazudsz?"

ahogyan minden ember, ahogyan te is milliószor az életed folyamán, sokszor kedves vagyok, ahelyett hogy mondjuk beszólnék valamit, és ez valamennyire nevezhető hazugságnak is, nagyon sok körben pedig hozzá járul kemény hazugságok kialakulásához is

ilyen minden napos dolgot most komolyan magyarázni kell?

[ Szerkesztve ]

(#16) greenity válasza Novai (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Örülök, hogy úgy feltételezel rólam dolgokat, hogy nem ismersz. Hogy fogalmad sincs milyen ember vagyok.
Valóban, van amikor tűrök, de nem szokásom jópofizni. Ha megvan a véleményem, akkor azt ha nem is durván, de el szoktam mondani. Nem csak a barátaimnak, a hallgatóimnak is, sőt a főnökömnek is.
Ennek ellenére engem egy kedves embernek tartanak, mert úgy állok a dolgokhoz.

Nem kell mindennapos dolgokat magyarázni, mert még mindig nő vagyok és nem hülye, egyszerűen nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak feketén és fehéren tudod látni a dolgokat, de inkább csak feketén.

Aztán lehet, hogy egy tapasztalt emberrel beszélgetek, akihez én a 24 évemmel és a cca. 8 évi munkatapasztalatommal kevés vagyok.

(#18) Vakegérke Engem is ez érdekelt első sorban....

(#17) DeltaPower Egyszerűen a "hülye női kíváncsiságom" hajt... érdekelne az, hogy mégis miért gondolja, úgy, hogy ő mindent tud.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#17) DeltaPower válasza greenity (#16) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ne etessétek, csak tényeket neki, azokat legfeljebb ignorálja. :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18) Vakegérke válasza Novai (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ennyire hülyének nézed ennek a közösségnek a tagjait, miért ereszkedsz le hozzánk zseni létedre?

Szerk: (#16) greenity: Tudom, csak szőrmentén fogalmaztál. Konkretizáltam a kérdést.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Novai válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Novai
tag

hányszor írjam le hogy csak azokat akikre vonatkozik, ti meg állandóan azt hazudjátok hogy mindenkit, pedig hát közel sem mindenkit

(#20) greenity válasza Novai (#19) üzenetére


greenity
aktív tag

sajnos még sok témában akkor sem vagytok hajlandóak gondolkodni minimálisan sem, ha egy hatalmas elefánt van egy szűk szobában, akkor sem látjátok az elefántot, sajnos ezért kell nagyon nagy mértékben uralkodni az emberek felett, persze előjön az a probléma hogy a nagy uralkodó is ugyanolyan ostoba tud lenni mint akiken uralkodik

Ebből a hozzászólásodból indultunk ki. Valószínűleg, legalábbis én túl buta vagyok, hogy felfogjam....

Valóban, azóta leírtad, hogy azokra vonatkozik, akik nem értik meg amit mondasz.. A nagy helyzet, hogy ezzel szerintem viszonylag sokan vagyunk.

szerk: fizika doktoranduszként azért nem tartom magam túl butának....

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#21) Novai válasza greenity (#16) üzenetére


Novai
tag

"Egyszerűen a "hülye női kíváncsiságom" hajt... érdekelne az, hogy mégis miért gondolja, úgy, hogy ő mindent tud."

például sohasem írtam hogy mindent tudok, sőt több helyen írtam is hogy a témák szerint változik hogy ki-miben hülye vagy zseni

de ezek után mégis ilyeneket írsz hogy "hogy mégis miért gondolja, úgy, hogy ő mindent tud.",ez megint csak rávilágít az emberi butaságra

[ Szerkesztve ]

(#22) greenity válasza Novai (#21) üzenetére


greenity
aktív tag

Tudod ez a mondat azért szaladt ki a kezemen, mert közölted, hogy én ha kedves vagyok, akkor van hogy hazudok. Ezt pedig egy olyan embertől, aki csak néhány kommentváltásból ismer, úgy gondolom, hogy nem fogom elviselni. Erre reagáltam.

Valóban elég sok mindent leírtam, ahogy ezt két fórumtárs meg is jegyezte, az életemről, és arról, hogy mikor mit érzek. Mégis (megkövetlek, ha tévedek), azt hiszem, hogy nem olvastad el a nagyjából 170 bejegyzésemet, hogy megismerj.

Engem ez az egy zavar.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#23) Novai válasza greenity (#20) üzenetére


Novai
tag

"szerk: fizika doktoranduszként azért nem tartom magam túl butának...."

ez konkrétan csak azt jelenti hogy esetleg jól ismersz néhány fizikai dolgot, ettől még lehetsz nagyon buta ezernyi dologban

(#24) #64791808


#64791808
törölt tag

Srácok, alap, hogy vallásos emberrel nem vitatkozunk. Ez az ember hinni akar ebben az összeesküvésben, részint azért, mert a tárgyi tudása nincs meg a témát illetően, részint pedig azért, mert valamiért jobban esik neki hinni ebben. Ő vallásos ember, a hite pedig megingathatatlan. A vallásos embert nem érdeklik az olyan dolgok, mint a tények, a tudomány, a logika, és ilyen marhaságok, őt csak az érdekli, amit ő hisz. Bármilyen érvet leírsz, azt ő tudja úgy csavarni és értelmezni, hogy az alátámassza, amit ő ír.

Ez az önkielégítés egy formája. Más hazamegy, és megrángatja, mint majom a mangófát, őt az elégíti ki, hogy este ismét elmondhatja, hogy "megint volt 30 ember, aki úgyse érti, amit mondok, de én tudom, hogy okosabb vagyok náluk".

A feladat az, hogy meg kell alapítani a "Kondenzcsíkméreg-ellenesek vallását", mindenkit, aki ebben hisz, be kell szervezni, és havi 200 ezerért metafizikai védelmet ígérni nekik. Amíg fizet, hadd higgyen, amit akar :)

[ Szerkesztve ]

(#25) greenity válasza Novai (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

Azért ahhoz, hogy doktorandusz légy nem elég, hogy néhány dologban tájékozott legyél.
Nem folytatom a fejtegetést, mert nem tartom valószínűnek, hogy megérted a problémámat.

Valóban nem értek mindenhez, és nem is akarok. Ahogy olvashattad az első vagy második hozzászólásomnál, olyan témába nem szólok bele, amihez nem értek. Egyszerűen a hozzáállásod zavart.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#26) Novai válasza greenity (#22) üzenetére


Novai
tag

de amit a kedvességgel kapcsolatban írtam az minden emberre vonatkozik, egyszerűen nem létezik kivétel, mindenki művel állkedvességet, semennyire sem kell hogy ismerjelek hozzá

(#27) greenity válasza Novai (#26) üzenetére


greenity
aktív tag

Nah ez az az általánosítás ami miatt kiszaladt az a mondat a kezemen.

Megint olyan dolgot feltételezel, amit nem tudsz bizonyítani, ennek ellenére tartod, hogy így van.

Köszönöm a beszélgetést, innentől kezdve érdektelen tovább leírnom, hogy mi a gondom, mert felesleges.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#28) Novai válasza greenity (#27) üzenetére


Novai
tag

ha jól nézel ki és szeretsz dolgozni akkor még a feleségem is lehetsz, voltaképpen nem kell hogy mindenki annyira okos legyen mint én, nem haragszok érte

(#29) greenity válasza Novai (#28) üzenetére


greenity
aktív tag

Kicsit messze vagyok Nyíregyházától, a következő 5 évben pedig nem terveztem áttenni a székhelyemet Kaposvár és Pécs körzetéből, eléggé praktikus okok miatt.

Szeretek-e dolgozni? A heti 70 óra szerintem elég jól mutatja, hogy igen. Hogy jól nézek-e ki? Az egy relatív dolog, a nagy átlag szerint igen :)

Az egy más kérdés, hogy nekem szükségem van-e egy olyan pasira, mint Te...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#31) Novai


Novai
tag

rájöttem hogy nem kell haragudni az emberekre, hiszen a programozásuk nagy részéről nem tehetnek, a macskák sem tehetnek róla hogy csak annyi dolgot tudnak megcsinálni mint amennyire általában egy macska képes, bonyolultabb dolgokat nyilván nem várhatok el egy pici ötéves gyerektől sem

(#32) Vakegérke válasza Novai (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nagyon jó, akár Huma is mondhatta volna. :K

A különbség mindössze annyi, hogy Huma látszólagos önteltsége, butasága csak álca, humorának alkotó eleme.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) greenity válasza Vakegérke (#32) üzenetére


greenity
aktív tag

Szerintem kellőképpen korrekten válaszoltam :)

(#31) Novai Valóban teljesen felesleges az ötévest idősebbnek kezelni, a macskát emberként. Az embert viszont bizony emberként kéne kezelni...

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#34) Novai válasza #64791808 (#24) üzenetére


Novai
tag

pedig az a helyzet hogy én a kőkemény tények tucatjai és a teljesen egyértelműen igaz logika alapján írtam azokat amit írtam

(#35) Vakegérke válasza greenity (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem inkább engem választanál, mint őt. Aztán irigykedhetne. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Novai válasza greenity (#33) üzenetére


Novai
tag

a lényeg hogy mindannyian program rendszerek összességei vagyunk, ez adja ki a gondolkodásunkat, és félig-meddig nem tehettek arról hogy sokatoknál sok program hibásan vagy rosszabbul működik mint nálam

(#37) greenity válasza Vakegérke (#35) üzenetére


greenity
aktív tag

Téged kicsit jobban ismerlek :) Noh nem eléggé, de azért volt már pár beszélgetésünk különböző topicokban :)

Úgyhogy a válasz, igen :P

Hogy Novai irigykedhetne? Igen, biztos, lenne is mire :), hogy irigykedne-e, az már csak rajta múlik ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#38) greenity válasza Novai (#36) üzenetére


greenity
aktív tag

Tudod mit a lehetnél a feleségem című kijelentésedre a válaszom megszületett :)

Nincs az a pénz, vagy bárminemű motiváció, amivel rá tudnál venni ilyesmire, persze, ha csak ironizálsz (amit nem hiszek) akkor esetleg.
Ez a fajta nagyképűség viszont pont nem a nagy elmékre vall.... logikus következtetés, s mivel te okos vagy... ezért szerintem nem kell magyaráznom.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#39) Novai válasza greenity (#38) üzenetére


Novai
tag

nem ironizáltam, komolyan gondoltam

(#40) Novai válasza greenity (#38) üzenetére


Novai
tag

ha olyannal leszel aki mindig kedves hozzád és aki sohasem nagyképű akkor te nagyon pórul fogsz járni, mert miután megszerzett ütni vágni fog téged, te meg a depressziótól és az anyagi függés miatt nem mersz majd lelépni, egy pokol lesz az életed

(#41) greenity válasza Novai (#40) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem kell mindig kedvesnek lenni hozzám, nekem is vannak rossz pillanataim,

Tőled viszont az elmúlt négy nap tanulságai után azt gondolom, hogy csak a nagyképűséget kapnám meg. Arra meg valahogy nincs szükségem.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#42) Dany007 válasza Novai (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Te kinek a trollregje vagy? Csak nem Humáé? ;]

(#43) Crystalheart válasza Dany007 (#42) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nemtom kié, de hogy ez poéncikk, az 100. :D

(#44) greenity válasza Crystalheart (#43) üzenetére


greenity
aktív tag

Merem remélni, hogy igazad van.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#45) Novai


Novai
tag

szedjétek össze magatokat, mert ha még jobban begyorsulnak a dolgok akkor iszonyúan nagyot fogtok koppani

akár az is előfordulhat hogy durván kétfelé válik az emberiség és a hozzászólások alapján ti a süllyesztőbe kerültek közzé fogtok beesni, akik nyüszítve fogják kaparni a falat, olyan brutál helyzetek lesznek

(#46) greenity válasza Novai (#45) üzenetére


greenity
aktív tag

Azért a mondatkezdő nagybetűt és a mondat végéről a pontot, ilyen okosan én nem hagynám le..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#47) 8th válasza Novai (#45) üzenetére


8th
addikt

Rendben, összeszedjük magunkat becsszó. Addig is olvasd el a frissített fórum alapelveket különös tekintettel annak 10./1, 10./7 és 10./8 pontjára. De ha már odatévedtél akkor a 12./4./1. pontra is vethetnél egy pillantást.

(#48) Hasek válasza Novai (#45) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én a zombiapokalipszist várom már nagyon. Felszerelésem is alakulóban, pl hátizsákom már van. Simán jó lesz... :DDD

Üdv. H

(#49) DeltaPower válasza Novai (#45) üzenetére


DeltaPower
őstag

ha kétfelé válik, akkor miben fog különbözni a két fél? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#50) 8th válasza DeltaPower (#49) üzenetére


8th
addikt

Leszünk mi meg lesznek ők, a kerítés mögötti elmebetegek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.