Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Shyciii válasza DrDoktor (#30) üzenetére


Shyciii
veterán

DrDoktor

Root -al te kompletten át tudod rajzolni pl a lehúzható kapcsolótáblát kényed-kedved szerint? Vagy a menüsorokat átrendezni stb? Erősen kétlem. Ahhoz alsó hangon a framework-be kellene belenyúlnod, de durván, amit egy-egy külsős fejlesztő megcsinált, de az csak specializáltan az aodtt készülékre jó, semmi másra. Te root-al max custom romot rakhatsz fel, amibe szintén meg van szabva a kinézet attól függően hogy melyik AOSP-ra épül, illetőleg tehetsz fel mondjuk magisk modulokat. Úgyhogy továbbra is ott tartunk, hogy nem, ez nem szőrszálhasogatás, hanem erős ferdítés részedről.

Ellenben itt smooth tiszta android.Még az alap appokat is nekem kellett letölteni hála erdegenk nem erőlteti rám nem kell root ,hogy tiltsam a használhatatlan kémprogikat....

Ki kell ábrándítsalak. A Nothing phone is tele van bloatware alkalmazásokkal, és szolgáltatásokkal. Attól, hogy te nem látod a programok alatt, attól még ott van. Listázd csak ki adb-vel az összes elérhető rendszerprogramot, aztán pisloghatsz, hogy mennyi google-os, qualcomos "bloatware" van rajta. De ha valaki odaadja nekem 20 percre itt a melóhelyemen, akkor kilistázom a Nothing által feltett semmire se jó szolgáltatásokat is. le merem fogadni, hogy nem 0db-ot fogok találni, hanem többet...

Az S22 meg nem tom mitől lagos. Itt van a közvetlen főnökömé. Semmilyen lagot nem érzek rajta, pedig még él bennem a Oneplus 7T Pro-m iszonyat sima működése (ami nekem jóval gyorsabb volt, mint az alap, mert abból is vagy 25db bloatware szoftvert, és szolgáltatást irtottam ki). Az akksija vitán kívül szar. Aki tényleg úgy használja a telefonját, hogy azon mindent elintéz, annak az 1 napos üzemidő csak álom. Ezért nem is kell nekem S22-es.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.