Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sipi16


Sipi16
senior tag

Így átolvasva a cikket a te igényeid nem 120eFt-os gépet célozzák meg. Ha elfogadod a lassabb gépet akkor szerintem Dell. Nekem is Dell gépem van és én is a garancia miatt vettem lassabbat. A Lenovoról nem tudok mesélni. Spy kolléga szerint nagyon jók, viszont kifutó széria...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#2) Samus válasza Sipi16 (#1) üzenetére


Samus
addikt

Tudom, hogy a drágább gépekben vannak az említett dolgok, viszont egy dolgot nem írtam kritériumnak: a sebességet, nem kell hú de erős gép, de ne legyen gond film+zene+Firefox (6 nyitott lappal pl.)+MSN mellett sem, szerintem a cerka 1 mega Cache-al elég az igényeimnek. Visont a neten sehol sem talátam M550 sebességtesztet, senki sem csinált vele Everest benchmark-ot. a te gépedben milyen proci csücsül? Lenovoja van Barátnőm apjának (3000 N200 igaz, a 2GHz-s Core 2 Duo, ami nem 120, hanem 210ezer pénz...), nekem valahogy olyan műanyagnak tűnik az egész.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) yash


yash
senior tag

Hát, nem vagy egyszerű helyzetben, szépen szűkíted a látókörödet. Ezek közül a gépek közül én megmondom, nem szívesen választanám egyiket sem 120e-ért, hanem inkább EEE-t nézegetnék... sőt, nézegetem is! Pedig anno félmilláért vettem a gépet 8mindent akartam bele, ahogy te is), aztán rájöttem, hogy nem sok értelme van ám... HP-NC4400 2GB-ra bővitett RAM-mal (Core Duo 2Ghz, Bluetooth, Infra, ujjlenyomatolvasó meg minden ökörség, amiket nem is hasznáok soha, max a BT-t meg a kártyaolvasót, Cardbus is hót üres 2 éve, mióta megvan). Egyszerűen nem célszerű szempontokat célzol meg. Én neked inkább az új, EEEPC 1000-es szériát javasolnám így első körben átnézésre meg az igényeidet kompromisszumokra vinni leginkább... ha mindenképpen a felsoroltak közül, akkor a Lenovo vagy HP, de inkább az utóbbi. Mindenképpen ajánlanék kis gépet kezdésnek, 15 colossal kezdeni agyrém, max 14" ami még cipelhető, gondolom nem asztalról akarsz filmezni folyamatosan, hanem inkább hurcolásra kéne... arra az EEEPC tökéletes, olcsó és igen jó!

Én szempontjaim gépválasztásnál: max 12 colos képernyő, max másfél kg, bluetooth, USB port. szerintem ennyi elég teljesen, meg max egy DVI aztán csókolom. wlan alap természetesen. vista fusson rajta :)

Most látom... azt a HP2133-at is meg kéne nézegetned...

[ Szerkesztve ]

(#4) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Szerintem a Lenovo a nyerő. Sok jót halottam róla. Igaz tényleg ultra ronda de cserébe jól össze van rakva. 112-ért kapsz 2gb ramot 120gb vinyót meg CD procit. Annyiért szerintem simán megéri. Igaz csak integrált kari van benne.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#5) Samus válasza yash (#3) üzenetére


Samus
addikt

Régebben nézegettem az 1000H-t is (régebben.... 2 hete :D), előtte pedig MSI Wind-et, de nekem a 10" nagyon, de nagyon kicsi. Mondom miért kell ennyi minden: Bluetooth mobil miatt, Firewire külső vinyó miatt, káryaolvasó MP3 lejátszó miatt (illetve mobil, ha gép eszi az SDHC-t), kártya bővítés nem feltétel, mert nem raknék bele semmit sem. Nem kell izom proci sem, 1 giga ram is elég, viszont az utolsó mondanot nem helytálló, pont fordítva képzelem. Asztalon akarok filmezni, és ha kell, vinni is. Az asztali gépem elég zajos, és üresjáratban is 140 Wattot eszik, ezért akarok noteszt, hogy amire a gépet manapság használom, azt költséghatékonyabban és csendesen meg tudjam valósítani. Az itt felsorolt gépek kb 30-40 Wattot esznek üresjártaban (vagy még kevesebbet), és szinte hangtalanok, az 1000H EEE 110ezer pénz, nem mondanám hűű, de olcsónak. Tudom hogy elég nagy a választék olcsó gépek között, és sajnos elég könnyű mellényúlni is (akárcsak a felső vagy közép kategóriában). Nekem notesz kell, és nem netbook. Ha kiveszem az igényeim közül a webcamot, akkor Lenovo, de nagyon meg kellene barátkoznom a kinézetével...bár ki tudja, lehet a Dell sem tetszene, ha látnám élőben... Lenovot pedig már láttam :D. Igaz manapság már "vehető" egyedi festés a notesz fedélre, de ilyenre nem adnék pénzt, az is tuti. (Viszont láttam képeken N200-at ezüst színű külső borítással, az nagyon bejött)
MOD: mraco: integrált kari nem számít, nem játszok, és jó, mert keveset fogyaszt. Lehet hogy Lenovo lesz. Anno N82-t is utáltam, mert milyen ronda, aztán mégis olyat vettem, és nem tagadom, nagyon megszerettem.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Nekem is Lenovom van. Meg vagyok vele elégedve, és a kifutó széria (3000) is rémisztőbben hangzik, mint amilyen valójában. Az új sorozat más dizájnt és nevet fog kapni (IdeaPad), ennyi a különbség. A webcam miatt ne aggódj, én pl. nem használom, bár tudom, hogy ha kéne, azért jól jön, hogy benne van. A beépített mikrofonnal ugyanez a helyzet. A burkolat minősége jó, a Bluetooth-t néha használom a telefonomhoz, de jobban szeretem a kábelt, azzal gyorsabb. A meghajtóprogramok, szoftverek támogatása rendben van. Sajnos az egy éves garancia kevés, nekem már le is járt, remélem, hogy nem lesz baja még nagyon sokáig.

(#7) Lars válasza Samus (#5) üzenetére


Lars
őstag

Szerény véleményem, hogy ha ezek közül választasz, nagyon nem fogsz mellényúlni.
Sőt, igazából semennyire :)
A DELL proci teljesítménye is elég arra amit felsoroltál felhasználási területnek, nekem egy 2 ghz-s amd proci van a gépemben (Notiban) és nevetve elviszi még a HD filmeket is (720p)
Szóval én talán dell, de csak azért, mert a hp tényleg nem egy szépség :)

(#8) Samus válasza pmikloska (#6) üzenetére


Samus
addikt

Pontosan milyen típusú Lenovo? A kifutó széria engem a legkevésbé sem zavar, sőt, jó is, mert olcsóbb, mint a frissen megjelent szériák. Valahogy nem lehet a garit megnövelni (+vásárolni). Jól látom, hogy az összes N200 ilyen ezüst színű fedlappal készül? Mert ez így már tetszik. (Barátnőm apjáé nem ilyen, az csont fekete körbe-körbe) Lars: egymagos AMD-d van? Mert a Turion már kétmagos, ami persze hogy jól viszi a 720p-t, de az asztali 3000P4 HT (Prescott magos 1 mega cache)-vel 75-85% kihasználtás mellett viszi a 720p-t.... HP-t már énis kiszórtam, most filózok, hogy Dell vagy Lenovo.... Azért eléggé mellé lehet nyúlni itt is, mert a Fujitsu és Acer gépeket ugyan dícsérik a felső kategóriában, de a nagyon olcsó (Budget :D) gépeik eléggé trágyák a fórumok (és spyduck) tanulsága szerint.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Levin01


Levin01
őstag

Nekem munkára kellett laptopot vennem. Amire használom: MP3+cdg illetve Mpeg és DivX videók lejátszása LCD tv-re vagy projektorra. Karaoke-ra használom ezért a következő szempontok voltak fontosan számomra:

- integrált ATI vga, S-video kimenettel (tapasztalataim szerint tv-out kezelés az ATI-nál a legjobb)
- min. 1GB ram a zükkenőmentes üzemeléshez. Egy buli közben elég ciki ha döglődik a gép mert nincs elég memória
- 16:9-es képarányú megjelenítő (ma már ritka is ami nem ilyen), azért volt fontos, mert a winamp playlist és a where is it katalóguskezelő a szélesvásznú kijelzőn fér el kényelmesen, egymást nem fedve.
- 1évnél mindenképpen több gari (gondolom nem kell ecsetelnem ennek okát)
- elfogadható ár

Ezek alapján az MSI VR610X-202HU mellett döntöttem és nem bántam meg.

(#10) joey04


joey04
titán

Én a Dellt venném ezek közül
EEE-t semmiképen sem vennék

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Samus válasza Levin01 (#9) üzenetére


Samus
addikt

Megnéztem ezt a gépet is, de sajnos nálunk 130ezer pénzért árulják, ami már nem fér bele a keretbe. Viszont van rajta HDMI, és 2 gigra ram, és Dual Core proci (Turion X2)... Viszont az MSI szervíz hátteréről sem hallottam túl sok jót... Igaz, ha már szervízbe kell menni, baj van... Viszont felveszem, mert megfelel az igényeknek. Köszi az ajánlást :R

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Thunderzolee

Hadd kérdezzem meg, a Bluetoothnak azon kívül, h vezeték nélküli összeköttetést teremt a telefonnal, más előnye mi van?
Arra gondolok, h ha pl. telefonról képeket, hangfileokat akarok áttölteni a szgépre, akkor összekötöm kábellel, és egy file kezelőben (pl. Total Commander) pillanatok alatt átmásolom.De ha bluetoothal kötöm össze, akkor egyenként kell a fileokat átmásolni, a telefonban menüpontokba lépkedni..stb, ez azért jóval tovább tart... Hmm? :F

Hiába vezeték nélküli, kábellel jobban szeretem összekötni a telóm a géppel.
Az egyetlen előnye a bluetoothnak számomra a kihangosítóval való kábel nélküli összeköttetés.

Am ha nem játszani akarsz, 120ezer körül találsz jó notikat, szvsz.
Esetleg keresgélj a hirdetések közt.
Gyakran találni garis gépeket is a használtak közt.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Snowy_owl válasza Samus (#8) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Az n200-oknak tényleg ilyen szürke színű a teteje? :Y Így már nem is olyan ronda. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#14) Samus válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


Samus
addikt

Azért kell, hogy a sajátomon kívül más is tudjon telóval küldeni nekem fájlt. mraco: ezt kérdezem énis :D Mert élőben így még nem láttam, de megprivátolom spyduck kollégát, mert a cikkében is ezüst a gép, és cuccai között is szerepel :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Lars válasza Samus (#8) üzenetére


Lars
őstag

Ez bizony még 1 magos turion :)
[link]
Kb 1600-on megy a 720p-s videó lejátszásánál.

(#16) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Igen, ez egy "Milyen laptopot vegyek ilyen árban?" írás. Semmi különös, ilyen alapon bárki írhat a címlapra, milyen akármit vegyek címmel. Tipikusan szalmai topicba való kérdés, ezért áttettem a saját blogba.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) Thunderzolee válasza Samus (#14) üzenetére

Ohh, valóban. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) Samus válasza Racecam (#16) üzenetére


Samus
addikt

Köszi (megyilyedtem, mert nem értem el az előbb az írást :D), azért raktam ki, mert így hátha többen írnak.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) Thunderzolee válasza Samus (#18) üzenetére

Csúnya dolog. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) Levin01 válasza Samus (#11) üzenetére


Levin01
őstag

bruttó 117K-ért vettem a PDa Futár-nál :)

(#21) Samus válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


Samus
addikt

Csúnya vagy sem, de eléggé bizonytalan vagyok. És gondolom nehezen összeszedett pénzed Te is a lehető legjobbra költenéd el, ahogy én is. A címlapon több ember vette volna észre, és ha valaki esetleg hasonló problémával küzd, nagyobb esélyel találna rá...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) Samus


Samus
addikt

Úgy néz ki, a kifutó szériás Lenovo 3000 N200 lesz (ha addigra nem fut ki, remélem), mivel procija 20sec-el megverte az asztali gépem (legalábbis a Northwood magos P4 3000-et, nekem Precottom van) prociját SuperPi-ben, a teteje ezüst, ami brutál jól néz ki, most néztem Flickr képeket. Valahogy a Dell nagyon nőies.... (bár láttam egy nagyon szép lányt, aki a Dell-t markolászta :D, szintén Flickr-ön)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) Thunderzolee válasza Samus (#21) üzenetére

Nos, én ilyet vennék: MSI GX600PX-214HU
Igaz, h bruttó 175ezer körül van, de ezzel játszani is lehet, illetve tuti, h minden alkalmazás fut rajt. Valaki csak meg tudja nettó értéken is hozni, és az már nincs is messze 120 ezertől. :U

Tavaly Karácsonkor ezt vettem meg: [link]
Szüleimnek, de ha hazamegyek, tudom használni én is.
Már kicseréltem benne procit, memóriát, hdd-(ke)t, asszem jó befektetés volt. Vehettem volna 140ért egy Celeronos garis új gépet is (akkoriban még annyiba kerültek), de azzal nem sokra mentem volna.
De én nem aggódnék a helyedben, ma már 120ért is normális gépeket adnak. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) Samus válasza Thunderzolee (#23) üzenetére


Samus
addikt

De én nem akarok játszani.... valamint ennek a fogyasztása is nagyobb, mert dedikált videokari van benne, szintén minuszpont. A Lenovo jó lesz, köszönöm. Csak kell mellé vásárolnom garanciát még, mert az egy év elég kurta... A Lenovoban lévő proci mondo, hogy hazavágja az asztali gépetet számítási teljesítményben, és az asztali gépemen is elfutott minden (kivéve a Crysis :D az eléggé döcögött).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Sipi16 válasza Samus (#24) üzenetére


Sipi16
senior tag

2600+os AMD sempron provi van a gépemben (2000Mhz) meg 2Giga ram.

Ha pluszba akarsz venni garit akkor készülj, hogy az sok plusz ezres lesz...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26) Thunderzolee válasza Samus (#24) üzenetére

Ahha, nem játszol, mi?!

"(kivéve a Crysis az eléggé döcögött)"

Lebuktál..ehhehh.. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#27) Samus válasza Sipi16 (#25) üzenetére


Samus
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy jópár ezresbe fájni fog... De majd később veszek garit. Nekem Intel P4 3000MHz, Prescott mag, 1 MB L2 Cache és aktív HT mellett megy, de lemaradt a T2390 után majdnem 20 sel-el. (Tény, hogy nem mai darab).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) Sipi16 válasza Samus (#27) üzenetére


Sipi16
senior tag

Arra azért figyelj, hogy a vásárlástól számítva meddig lehet kibővíteni a garanciát! Van ahol a vásárlástól számítva csak 30 vagy 90 napig lehet.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#29) Napfénysüti

Netes rendelésen nem is gondolkodtál?

Lehet találnál még jobb áron gépet.
Barátnőm is most akar venni notebookot max 130.000 körül és ezt néztem neki egyelőre:
[link]

Més que un club!

(#30) Samus válasza Napfénysüti (#29) üzenetére


Samus
addikt

Ez majdnem olyan, mint a Lenovo 3000 N200 (mily meglepő :D), csak állítólag még jobban össze van rakva... Neten nem akarok rendelni (ezt nem..., telót is szeméylesen vettem volna, ha lett volna rá lehetőségem) garibővítés asszem 90 napig lehet, 3 hónap, addig lesz időm meggondolni. Most épp a netet bújom, tesztek után kutatva. (Magyar nincs..., de én angolal is megelégszem.) (Jó a nick-ed :D)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#31) Alex91


Alex91
félisten

IMHO vedd amelyiket akarod, ennyi penzert egykutya mind... :DD

(Azert korbejarnam, hogy a Lenovo fedlapja mennyire kopik, anyagaban szinezett, vagy csak festett. Mert ha festett, akkor kophat... De ezt a tulajok jobban tudjak, hogy kopik-e.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32) Samus válasza Alex91 (#31) üzenetére


Samus
addikt

spyduck szerint egyátalán nem kopik a fedlap, küld majd képeket róla (egy ideje már használja). Én pedig elolvastam egy rakás véleményt, és egy nagy tesztet (sajnos csak a T7100+GF Go 7300as példányt tesztelték (nagyobb felbontású kijelző is van abban), de jókat írtam róla. Visont a beépített hangszórókat szídták, szinte mindenhol, és volt egy olyan is, aki azt mondta, hogy a beépített wifi kártya ratyi, mert nem hajlandó felmenni titkosított hálózatokra (nafene, N82 meg a nyílt, nem titkosítottra nem tud csatlakozni...(ha rátolom a WPA/PSK-WPA2/PSK2-t, akkor semmi baj....). legalábbis a saját TP-LInk routeremmel még nem sikerült, egy másik nyílvánosat meg pont kikapcsolták, mikor fel akartam menni rá. Mondjuk ez lehet annak az egy példánynak a hibája, mert más nem említette ezt (notiról van szó)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#33) Napfénysüti válasza Samus (#30) üzenetére

Kösz még egyik exem aggatta rám :DD
Megkérdezhetem mért vagy ennyire a netes rendelés ellen?
Vannak megbízható oldalak korrekt kiszállítással,garanciális ügyintézéssel.
Például tesóm 170.000-es notebookját is neten rendeltük egy jónak mondott cég oldaláról.És olyannyira bevált hogy azóta töbször is rendeltünk onnan :K
Pedig anno én is szkeptikus voltam a vásárlás ezen fajtájával szemben :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#34) Samus válasza Napfénysüti (#33) üzenetére


Samus
addikt

Jah persze, az lemaradt, hogy nagy "neten rendelő" vagyok, 3500ft-os fogkefe fejet (Oral-B Crossaction) is rendeltem már (persze két csomagot :D), telóm is úgy rendeltem (95k, N82), processzor és memória is úgy jött (29+28k), memóriakártyák, mp3 lejátszók, fülhallgató, elég sok minden, de valahogy most inkább személyesen akarom a boltban megvenni... (Milyen noteszről van szó?)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#35) Napfénysüti válasza Samus (#34) üzenetére

Tesómé: MSI EX-600X-076
Enyém: Fujitsu-Siemens Amilo L7310 :DDD
Az övé decemberi az enyém kerek egy évvel idősebb,de jelentem még megy :DD

De mióta asszonynak nézegetek gépet rákattantam a Thinkpadekre,következő gépem biztos az lesz :K

Més que un club!

(#36) Samus válasza Napfénysüti (#35) üzenetére


Samus
addikt

Nem akartam leszólni az FS-t (ez egyébként "olcsó" volt?), csak nem túl sok jót hallottam róla. Ma írtam a boltna, hogy próbalehetőség, meddig akciós, stb, válasz: minél előbb vegyek, mert a készlet erejéig akciós, és a készletek korlátozottak, rendelés: bemegyek, lepengetek 10%-ot, 2 nap és megjön, megint bemegyek, közösen kipróbáljuk (az eladóval), ha valami tetszik, megveszem, ha nem, visszaadják a befizetett 10%-ot. Szerintem ez korrekt, csak egy a baj, a gépen Freeddos van, így nem tudom meghajtani, pedig a hangjára vagyok kíváncsi, állítólag eléggé zajos full load alatt, és alapállapotban sem a legesleg halkabb (31dB, full load 43dB, ez eléggé magas érték). Valami ötlet? Kérdeztem az eladót, de még nem válaszolt, a garibővítéssel is még lóg, majd írom mi lett. Engem a Thinkpad-ban az a piros "gomb" zavar a billzet közepén.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#37) Sipi válasza Samus (#36) üzenetére


Sipi
addikt

Hö, ilyet még nem hallottam. :)

Mit jelent, hogy zavar? Eddig egy emberről tudok, aki ilyet mondott, de neki szerintem speciális ujj-szerkezete lehet. Gépelés közben nem akadsz bele - ha meg annyira zavar, leveszed róla a piros sapkát, és egy rövid pöcök marad a helyén. Abba tutira nem botlasz bele. :)

Érdemes kipróbálni ezt a pöcökegeret, sokáig nem hittem, hogy használható, aztán ma már nem bírom, ha nincs, mert piszok kényelmes tud lenni.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#38) Napfénysüti válasza Samus (#36) üzenetére

Az enyém 130 volt anno akkoriban ennyibe kerültek a legolcsóbb notebookok :K
Amúgy én is sok rosszat hallottam róla de sajnos csak erre volt pénzem...
A pöcökegér zavar? Volt szerencsém régi (még 300Mhz-s) Thinkpadhez amin csak az volt és szerintem tök jól használható.Sőt annyira sem zavaró gépelésnél mint egy nem kikapcsolható tapipad.De van olyan R61-es amin megtalálható a tapipad is,csak az már a drágább kategóriában. De amúgy ízlések és pofonok: öcsém imádja a tapipadot,nem is használ egeret míg barátnőm meg néha frászt tud tőle kapni :DD

Amúgy az ajánlat korrekt.
Ha jól tudom garibővítést a vásárlástól számított 6 vagy hány hétig lehet venni.De ennek nézz utána,csak én ennyire emlékszem.

Közben Usanotebookon ezt talátam: [link]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#39) Samus válasza Napfénysüti (#38) üzenetére


Samus
addikt

Hehe, itt bruttó 30k, a pécsi boltban, ahol venni akarom, bruttó 28k a +2 év :D , 90 napom van rá a vásárlástól számítva. A gép feleének az ára már megvan, már csak 60k hiányzik.... (ha valaki adakozó lelkű, ne fogja vissza magát.) Engem a piros pöcök akkoris zavar, másrészt pedig nekem megfelel az N200 T2390-el, és 2 giga RAM-al. Ha hangos, majd SpeedFan-nal csendre utasítom.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.