Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szilasz007


szilasz007
aktív tag

5000-es aksi es beepitett cerka?

Sign me up! :)

(#2) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Sajnálom, hogy a Samsungnál az elnevezés lesz a legnagyobb újdonság.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#3) Joachim21 válasza LosBlancosRM (#2) üzenetére


Joachim21
senior tag

Elég unalmas eddig.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#4) Schuler888 válasza LosBlancosRM (#2) üzenetére


Schuler888
senior tag

?! :F

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nagyon jók ezek a tollasok. Valóban remekül használhatöak. Vettem én is egy kilencest, ami még lapos hátú volt. Sajnos elérte a beégés - igaz ingyen szervizelték.
A varazs nem tartott soká.
Szerintem lehetne jobb a fogása, és részmről lehetne sokkal vastagabb is.
Nem hiszem, hogy még egyszer bedőlők neki.
A Surface 2 mobil nekem érdekesebb, még akkor is, hogy tudom, európában nem fogják forgalmazni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) Luck Dragon

Szeretem ezt a szögletes dizájnt . Remélem még sokáig folytatják .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Garada


Garada
őstag

Az idei eladásaik után remélem kicsit gatyába rázták magukat és valami nagyobb puskaport is ellőnek a következő széria bemutatójánál.

(#8) C1tr0m


C1tr0m
csendes tag

Szerintem is legyen újra note... persze 600e forintért, amihez nem kapunk semmit. A telefon 5 perc alatt feltöltene de nincs hozzá töltő... vegyél hozzá +20.000 ért. S pen se legyen hozzá, további +15.000 ért megvásárolható! Nem szerettem az apple-t mert mindet külön árult mindent az amúgy drága készüléke mellet. Ezért szeretem a samsungot. Mert megfizethető volt és benne volt a dobozba minden! Azonban a samsung is átvette azt a szokást amit az alma! Most is Note8-ról írok! Mai napig szeretem, de az utolsó samsungom!

(#9) Joachim21 válasza C1tr0m (#8) üzenetére


Joachim21
senior tag

A Samsung az androidos világ almájának képzeli magát egy ideje és a Huawei elkaszálása nagyon rosszkor jött a piacnak. Végre valaki erőfeszítésekre késztethette volna a Samsungot, így meg továbbra is pöffeszkedhetnek és olcsósíthatják a csúcskategóriát, kihozhatnak 1700$-ért egy kompromisszumhalmazt és így tovább.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#10) LosBlancosRM válasza Schuler888 (#4) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

! :Y

Joachim21 szépen megfogalmazta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#11) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"készülék az Note20 Ultra szögletes dizájnját és 5000 mAh-s telepét is"
note20u-nak csak 4500as telepe volt

de reméljük tényleg sikerül itt meglépni az 5000-et tollal, eddig mindig a ceruzára fogták, hogy az elvesz ~800mah-t (más kérdés, hogy a 10ről lépve is sikerült +200at rádobni)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#12) Schuler888 válasza LosBlancosRM (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Azt irtad a nev lesz a legnagyobb ujdonsag, honnam szedsz ilyen idiotasagot, a cikk amihez hozza szoltal, abban sincs ilyenrol szo, vagy ismered a jovo evi telo speckojat, persze h nem tehat csak egy kover büfi volt.. :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) LosBlancosRM válasza Schuler888 (#12) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem kell ennyire szívedre venni, nyugodj meg, érzem, hogy vérben forog már a szemed. 20,21 se hozott semmi érdemleges újítást. Ja de, az Ultra nevet és +100k drágulást. :D Fold kijelző alatti kameráját elnézve, az se fog fejlődni, marad a lyuk. Voltak hírek a kamerákról, azok se durranak. Proci meg háát... Fenntartásokkal kezelem.

Viszon visszakérdeznék. Böfögés helyett leírnád a világmegváltó újdonságokat? Te biztos képben vagy már velük. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#14) Joachim21 válasza LosBlancosRM (#13) üzenetére


Joachim21
senior tag

Lehet újrahasznosított műanyag lesz a hátlap és a keret (aka hulladék), amivel megmentik a földet :D, írom ezt úgy hogy Samsungom van.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#15) Firehand válasza LosBlancosRM (#13) üzenetére


Firehand
tag

Nem kötekedés képpen, de elmondod nekem miben kellene fejlődnie, mi az ami innovatív lenne a samsung részéről.
Én is Note 8 tulajdonos vagyok, próbálom követni a telefon fejlesztéseket, de nem értek hozzá.
Nekem jelenlegi telefon is minden igényemet kielégíti, ami miatt kénytelen leszek cserélni az akkumulátor gyengülés és mert betört a kijelzőm. (De csak a b*zi ív széle)

Egyedül a jobb kamera ami érdekel, mást nem tudok mondani. A jelenlegi Soc/ram is elég ,persze tudom a több jobb.
Igazából én egyik cégben sem látom már a nagy innovációt, mindenki hozza a kötelező SOC/ram növelést, kicsit jobb kamera és ennyi. 100 wattos gyorstöltés szépen hangzik, ami még érdekes talán.
A Huawei-t sajnálom ők látványos fejlődésén mentek keresztül, csak az áraikat is gyorsan magasra emelték....

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#16) Schuler888 válasza LosBlancosRM (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

Te bofogtel be, hogy te tudod hogy ennyi lesz az osszes ujdonsag 1.
Rohadtul nem tudod. 2.
En semmi ilyet nem allitottam, csak kerdore vontalak a folosleges kover bufidert 3.
Az s21 a zoom rendszerevel elegge ujat hozott, amit ki is emeltek minden tesztben, dehat nyilvan errol megfeledkeztel lol. 4

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) LosBlancosRM válasza Firehand (#15) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Üzemidő(új aksitechnológia), töltési idő, melegedés, ujjlenyomat-olvasó, kamera, súlycsökkentés(Ultra már szerintem túl nehéz). Soc hercehurcát is ideje lenne rendezniük. Hua kiválásával totálisan sz*rnak bele az egészbe, aztán pislognak, meg árat emelnek amikor nem veszik a telókat.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#18) LosBlancosRM válasza Joachim21 (#14) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Vagy kihagyják a kijelzőt a dobozból. :DD Nekem is az van.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#19) LosBlancosRM válasza Schuler888 (#16) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem, a böfögést te kezdted. Én egy véleményt írtam, ami neked nem tetszett, aztán jött a büfi. Kérdőre vontál? Mert ki vagy te? :DD :DD Szpészzúúúm hatalmas innováció(hua copy), mindenki a szomszédot akarja kukkolni, meg kamu képeket nyomni a holdról. :)) Helyedben kihúznám a fejem a Samsung s*ggéből. ;)

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#20) Schuler888 válasza LosBlancosRM (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

Pofadra ugyeljel, nem otthon vagy:(((

Velemenyed: "Sajnálom, hogy a Samsungnál az elnevezés lesz a legnagyobb újdonság."

Marha nagy velemeny, plane a cikk tukreben amiben semmi ilyen nem volt, jo hat nem mindenkinek erossege a szovegertelmezes, nade a fikazas.. :DDD kiszoptad a kisujjadbol hogy ennyi lesz az ujdonsag es kinyilatkoztattad, BÖFF... :U

"Szpészzúúúm hatalmas innováció(hua copy), mindenki a szomszédot akarja kukkolni, meg kamu képeket nyomni a holdról."

Mielott jobban egetned magadk nezz utana mennyire kamuk a holdfotok, vagy utanajaras utan okoskodj, ez vagy te..

"Helyedben kihúznám a fejem a Samsung s*ggéből."

Tovabbra sem otthon vagy, de ilyen stilusert a te fejed kotne ki a s*eggedben" ;]

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#21) Schuler888 válasza Firehand (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hater, hagyd is..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#22) joey04 válasza Joachim21 (#9) üzenetére


joey04
titán

Hát, a Xiaomi éppen most darálja be őket, szóval annyira nem dőlhetnek hátra...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) joey04


joey04
titán

[link] pofás

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Joachim21 válasza joey04 (#22) üzenetére


Joachim21
senior tag

Kínában, de a világ többi részén éppen az a téma, hogy a Xiaomit is a Huawei sorsára kárhoztatják. Ahogy durvul az USA vs Kína helyzet el is tudom képzelni hogy meglépik hamarosan. Pedig szimpatikus az agresszív árazásuk.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#25) joey04 válasza Joachim21 (#24) üzenetére


joey04
titán

Mi 11 ultra 530k :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Joachim21 válasza joey04 (#25) üzenetére


Joachim21
senior tag

Akkor az árazásuk sem olyan jó már mint volt :DDD

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#27) LosBlancosRM válasza Schuler888 (#20) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Neked kéne ügyelned, el ne vigye a cica, öcskös. ;) Befejeztem veled a kommunikációt, ilyen aberrált szintre inkább nem süllyedek le, ha nem bánod.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#28) LosBlancosRM válasza Schuler888 (#21) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Világ életemben Samsungom volt, páran ismernek is, hogy mennyire védtem a márkát. Mostanra viszont eljutott egy olyan pontra, ahol már nem tudom. Vannak emberek, akiknek a sz*r is finom, ha egy adott helyen eszik.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#29) LosBlancosRM válasza joey04 (#23) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem tagadom, most azért megdobbant a szívem. :D Pedig elhatároztam, hogy Pixelre váltok, de most kíváncsi lettem. Abszolút csúcsmobil lenne egy tollas S.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#30) Firehand válasza LosBlancosRM (#17) üzenetére


Firehand
tag

Igazad van, de én azt látom senki nem gurít már nagyot.
Az hogy 100 wattos töltés legyen benne nem izgat, jelenleg sem az a gondom, hogy mennyi a töltési idő, hanem a merülés.
Nekem jobb lenne egy 6.000 akku bele, mint a 100 wattos töltés, de ilyet nem tesznek bele, mert akkor nem elég vékony....
Amúgy igen az ULTRA már szerintem is határeset súlyra, mivel azt még beleteszed egy tokba ami plusz súly

De nekem az a véleményem akkor is, hogy elkényelmesedett minden gyártó, csak a szükséges dolgokat hozzák. Ott van a ONE+ nekem nagyon tetszett régen és ha nem kellett volna a cerka a Note-ból akkor azt szerettem volna, de azóta ők is "nagyok" lettek és csak a kötelezőt hozzák, már nem Ár/teljesítmény bajnokok.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#31) Joachim21 válasza Firehand (#30) üzenetére


Joachim21
senior tag

A nagy súlynak van egy prémium jellege, a drága dolgok nehezek, tömörfa, fém, üveg, a plasztikl meg olcsó és könnyű. Szeretem a nehéz telefonokat, máshogy nyúlsz egyszerűen hozzá, de persze elfogadom ha más a könnyűt preferálja, annak is megvannak az előnyei, például egy leejtésnél, vagy akár kezelhetőségben is.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#32) ffrdgc


ffrdgc
tag

A lapos henger design nagyon jo dolog, szép és jó fogása van.
A név tényleg hülyeségnek tűnik és egyszerüsíthetnének olyan formán mint ahogy a cikkben is van

Samsung Galaxy Note22

(#33) LosBlancosRM válasza Firehand (#30) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Isten memts a 6k-s aksoktól. Azoknak lenne ám súlya. :D Erre is értettem az aksitechnológia fejlődését. Évek óta mondogatják, hogy jön egy kisebb, többet bíró, gyorsan tölthető aksi, de sehol semmi. Töltés engem se izgat, inkább ne merülne.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#34) LosBlancosRM válasza Joachim21 (#31) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szvsz a 200g-os Note9 is elég súlyos. Anyaghasználatban a vicc kategória a plasztik csúcs S széria(-Ultalra), meg a Note20... Viszont ha már súly=prémium, nekem inkább az okosórák furák, hogy ennyire könnyűek, ráadásul sokan sírnak, hogy nehezek. :DD

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy kis nevezéktan változás pletyka: [link]

(#36) helixP válasza LosBlancosRM (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Új akksi technológia :DDD Reális elvárás: rendezze a Samsung egymaga, amit a tudományos élet a Ló -os akksik megjelenése óta nem tud.
Kamera? Mi a baj a kamerával?

(#37) Firehand válasza LosBlancosRM (#33) üzenetére


Firehand
tag

Jó igazad van ne 6k akksi legyen hanem olyan ami 1.5 napot bír tényleges használat közben mondjuk 2 éves korában is. :-)
Itt a nagy akkus "forradalom" [link]
Majd meglátjuk ez tényleg forradalmi e.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#38) k-adi


k-adi
nagyúr

A helyzet az, hogy elkényelmesedtek, nemcsak a samu de főleg ők. Sajnos a huwi bannolása időben rosszkor jött

A szögletes design meg jöjjön csak, véleményem szerint mindigis a Note széria volt az igazi széria, de azt is megértem miért akarják beolvasztani az S-be... de amit az S szériával művelnek már 2 éve, az botrányos. Emiatt kellene erős versenytárs melléjük, mert a droidos applenek képzelik magukat már túlságosan. :U

(#39) szilasz007 válasza k-adi (#38) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Mondjuk engem speciel nem zavar, ha a Note-ot beolvasszák az S szériába. Az volt a Note elött a csúcs. Azt is megértem, ha kicsit ritkítják a termék palettát. Eddig augusztus a Note-okról szólt telefon terén... most a nyiki-nyaki telefonokról... Az FE vonalat meg nem is értettem.. az úgy lett és ... megjelent.
Igazából nekem hívhatják akár Sandra Bullock 6-nak is, amennyiben bika aksi és stílus lesz benne. Kellő izom és tárhely mellé... olyan dolgok, amik miatt imádtuk a vonalat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.