Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) Doki16

Doki16
(őstag)

Ugye a videóban látható jelenetek nem a Remastered verzióból vannak? :)

Játszottam az eredetivel még 360-on. Nagyon szerettem :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Nagyon jó game, de ha ez a remasterből volt, akkor nem sokat dolgoztak rajta.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) szupermacs

szupermacs
(addikt)

Gondolom konzolon kapott egy 4K felbontást a 720p helyett és kész.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#4) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Az eredeti is megvan, de még nem játszottam vele. Lehet akkor már megvárom ezt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Valahol úgy rémlett nekem is megvolt eredetiben, talán újsághoz kaphattam mellékletként, de msot nem találtam, erre mondom mivel ez úgy is valameddig marad ES only, lessük meg a régit Steamen, hát onnan meg levették, kulcsos oldalakon meg már csak Steam giftként van majdnem 60 euroért. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) oriic válasza Doki16 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

De abbol vannak. :D

Live-Die-Respawn

(#7) Doki16 válasza oriic (#6) üzenetére

Doki16
(őstag)

Hát az elég szomorú, nagyon gyenge így egy remasterednek :(

A felskálázott 4k nem elég már szerintem manapság. Egy Spyro szint már bőven jó lenne :)

(#8) oriic válasza Doki16 (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Full remake nem olcso, egy ilyen jateknal nem hozna be szerintem az arat.

Live-Die-Respawn

(#9) Doki16 válasza oriic (#8) üzenetére

Doki16
(őstag)

Igen ez igaz. Mar amikor megjelent akkor is elég kevés réteget tudott megmozgatni a játék.
Én csak valamivel többre számítottam azért.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.