Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jegenye77


jegenye77
addikt

Hogy örülhetnek enne a majomnak most a játékfejlesztők! :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2) Mooka-Miki válasza jegenye77 (#1) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Az egy dolog... Ok tragédia meg minden de még is mit gondolnak az üzletek tulajdonosai? Szerintem nem a játékkal öltek hanem fegyverrel...

(#3) jegenye77 válasza Mooka-Miki (#2) üzenetére


jegenye77
addikt

Így van.Nem a játékkal van a baj hanem a fejével.Aki ilyesmire képes az nem a játék hatásától válik olyanná amilyen.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Én meg a következő játékokkal játszok: Barbie fashion designer ;] , Sims ;] Packman ;] . Azt hiszem ezek a játékok olyan hatást gyakoroltak rám hogy előkapom a DesertEagle-t és lemészárolom a lakótelepet ahol lakom. :P

Tessék nem komolyan venni amit fentebb írtam. :R Miért kell mindig a játékokra fogni ha valaki ilyenre vetemedik? Hm? Talán mert ezt a legkönnyebb igaz?

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#5) Zigur


Zigur
senior tag

Szórakoztatónak találom hogy FPS-t és MMORPG-t mint kiképzőeszközt említenek, mind a kettő a fantázia terméke, semmi közük a valósághoz...

(#6) anulu


anulu
félisten

nagy dolog. megveszik neten. ennyi. szánalmas ez a "fogjuk a játékokra, hogy valaki f*sz". idióták

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) sittes79


sittes79
addikt

Szeptember 11 után miért nem tiltották be a Flight Simulator-t? Faszság az egész, ez a csávó elmebeteg pöcs...Lehet nem lesz MW3 az idén...még jó hogy nem a battlefield-el játszott!

[ Szerkesztve ]

(#8) Mooka-Miki válasza jegenye77 (#3) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Meg feltehetjük a kérdést, hogy egy WoW tenne valakit ilyenné -mondjuk aki fogékony az ilyesmire- vagy ha megnézi a Fűrész című "egész estés családi filmet"? Ennyi erővel mindent szedjenek, le filmeket és játékokat. Marad a Hello Kitty Online (vagy mi a neve) és a Teletabbi (nem tudom ezt se hogy van :D)... Megnézném akkor mennyi lenne az aggresszív ember, ha elveszik minden szórakozási lehetőségüket. Ne kapcsolódj ki, csak dolgozz, ne legyél nyugdíjas csak dögölj meg...

(#9) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sok droid. eh...

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

ilyen hatása van a játékoknak? :Y mw2+wow mint kiképző eszköz??? szép... akkor írok mindjárt egy levelet az mlsz-nek, hogy szerencsétlen botlábú válogatott játékosainknak vegyenek már pár példány fifa12-t meg pes-t...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Egon


Egon
nagyúr

Hatékony kiképző eszköz? Ugyanmár... :U
Ezt csak olyan mondhatja, aki sosem volt katonai kiképzésnek még a közelébe sem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) ribizly válasza sittes79 (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Azért azt tegyük hozzá, hogy a következő években kijött Flight Simulator-okban már nem szerepeltek onnantól a támadott épületek és nem csak azért mert le lettek rombolva. De valóban kicsit túlreagálták most ezt a dolgot... :W

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Azért marhára nem mindegy, hogy az egeret gomját kattintgatod, vagy fogsz egy többkilós fegyvert ami minden tüzelésnél egy bazinagyot visszarúg, másrészt monitoron aimelni rohadtul nem ugyanaz, mint amikor IRL a szemeddel fókuszálsz a célpontra. A kettőnek semmi köze egymáshoz, a norvég srác akkor is elkövette volna ezeket ha nem játszik semmivel...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) bAtt001


bAtt001
addikt

a poén az hogy a wownak semmi köze nem volt az erőszakhoz, nem is azért játszott vele ahogy olvastam, szóval a buta boltosok szövegkörnyezetből kiemelték a játékokat és leesett nekik hogy hoppá ezek veszélyesek....

(#15) rt06


rt06
veterán

forras?
jatekok teljes listaja?
valami hasznalhato?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#16) Zigur válasza anulu (#6) üzenetére


Zigur
senior tag

Igen, ez a lényeg szerintem is, keressünk bűnbak(okat), hiszen az lehetetlen hogy a környezete hibás lehetne bármiben is.

Tiltsuk be a Ninja Gaiden Sigma 2-őt is, még életemben nem voltam olyan mérges játék miatt mint a 11. fejezetben Master Ninja nehézségen !

[ Szerkesztve ]

(#17) LeslieG Jr. válasza Zigur (#16) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Látod látod. Agresziót váltott ki belöled a Ninja Gaiden Sigma. ;] Még jó hogy nem mentél le a sarki boltba mészárolni. ;] Azt be kell tiltani azonnali hatályal. :DD

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#18) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Szerintem pont fordítva van. Aki ideges az a játékokban le tudja vezetni a dühét... ;] Én például a GTA-ban nagyon jól le tudom vezetni a dühömet. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#19) HaaS válasza mrhitoshi (#18) üzenetére


HaaS
addikt

Van ilyen is, olyan is.... sosem felejtem el a GTA-s játékost, aki játékindítás után válogatás nélkül szájbavágott mindenki fényes nappal az utcán, és szedte el tőlük a pénzt.
Kérdésemre a válasz: "csak úgy".

:)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) vbbb


vbbb
őstag

Persze...a játékok mellé adják a fegyver darabjait is amit össze lehet szerelni otthon és egy papír is van benne ami arra szólít fel, hogy menjünk és öljünk meg mindenkit politikai indíttatásból...mennyi ember is játszik ezekkel a játékokkal a világon? Mind arról álmodozik, hogy milyen jó lenne embereket ölni igazából mi?

(#21) Saccco válasza mephi666 (#10) üzenetére


Saccco
nagyúr

A wowból azt tanulta meg, hogy :


+ 10 Cold Resist

Arrafelé hasznos...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És most fog az jönni, hogy a sok agyhalott elhiszi, hogy tényleg a játékok miatt történt az egész, és jönni fog az ilyen meg olyan civil szervezet hogy "Tiltsák be ezeket a játékokat" meg hogy "Védjük meg gyermekeinket ezektől"..... Meg a többi bullshit....

All→M8

(#23) Saccco válasza callmeakos (#22) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azok mindig jönnek-mennek, csak most még pluszba lesz min lovagolni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Ez mekkora baromság.. Ha valaki baltás gyilkos, akkor ki kell vágni az összes erdőt, hogy ne tudjon gyakorolni? Sőt az autókat is tiltsuk be, mert azzal is okoznak halálos balesetet felelőtlen emberek. Ráadásul sokkal gyakrabban mint az olyan cselekedetek, amik bármilyen távolról is, de köthetők játékokhoz.. Ennél még a boszorkányégetés is felvilágosultabb cselekedet volt. Ha tippelnem kéne akkor épp a másik verziót tartom valószínűnek.. Aki eleve beteg azok közül pár ennyivel is megelégszik, és nem áll neki élőben is megismételni, tehát inkább terápiás eszköz mint terrorista képző. Inkább az a kérdés, hogy miért nem intézkedtek akkor amikor ilyen nézeteit nyíltan felvállalva élt eddig?

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#25) Sennalacy válasza Saccco (#21) üzenetére


Sennalacy
aktív tag

:C

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#26) Televan74


Televan74
nagyúr

A játékok helyett a "szülőket" kellene levenni a polcról. Legtöbb esetben a nevelés hiányán van a hangsúly.
Én akármennyire szeretek tombolni és gyilkolászni a játékokban, fel sem merül bennem a gondolat , hogy az életben ilyet tegyek.És ez azért van mert szüleimtől és nagyszüleimtől jó nevelést kaptam.
25év alatt nem kattantam be mióta játszom a játékokkal. Pedig amíg játszom szeretem bele élni magam.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) S-eye


S-eye
senior tag

Az akciófilmeket miért nem tiltják be,vagy a horrort?Ugyanúgy gyilkolnak ott is,mint egy játékban,sőt.Felesleges foglalkozni ezzel,aki bolond,annak a Passziánsz is elég indíték ilyen tettekhez.

(#28) HANDO88


HANDO88
senior tag

Ez megint csak porhintés,agymosás.Kihoznak a dologból pár ilyen nyomorult szenzációt csak az igazi háttérrel ne foglalkozzon senki sem. :W :W

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#29) Vikthor válasza jegenye77 (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

fenének kell ratatás játékokat fejleszteni. Jaaa, hogy $$$$ jelent? Ó akkor mivel az lett az új isten, ezért nem szóltam...

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#30) noisia válasza Televan74 (#26) üzenetére


noisia
aktív tag

A játékok helyett a "szülőket" kellene levenni a polcról. Legtöbb esetben a nevelés hiányán van a hangsúly.

Mennyire egyet tudok érteni ezzel !!!

Maximálisan a szülő hibás az ilyenekért. Én mért lettem normális ember (remélem) ?? Mert apám nem megkínált egy cigivel, amikor megtudta, hogy füstöltem hanem adott egy fülest. Meg sorolhatnám. Mai szülök sz*rnak bele mivan, ott PS jácccá' .

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#31) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

én még azt sem tudom, mi volt ennek az egésznek az előzménye :B

ismét egy okos ember ezen a szerencsétlen sárgolyón :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) Chosen


Chosen
addikt

Szvsz aki erre hajlamos, az egy filmen felbuzdulva is megteszi ugyanezt, aki nem, az pedig meg tudja különböztetni a játékot a valóságtól.

(#33) ollie válasza HANDO88 (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Konkrétan arra gondolsz, hogy az a tömeggyilkos idióta kijelentette, hogy az erőszakos játékok segítettek neki felkészülni? Vagy el se olvastad igazán a hírt?

***

(#34) keIdor


keIdor
titán

Kajak erőszakos játéknak számít a WoW?:D Hát ez nagyon vicces!:DDD
Majd lekalózkodják...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) callmeakos válasza keIdor (#34) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ez nekem is fennakadt hogy a WoW mitől erőszakos? hogy egy csapat kitalált lény karddal meg ilyesmivel küzd egymás ellen?? XD

All→M8

(#36) keIdor válasza callmeakos (#35) üzenetére


keIdor
titán

Ez esetben a Sims-et is be kell tiltani, mert lehet benne verekedni.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) callmeakos válasza keIdor (#36) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

naja :DDD

All→M8

(#38) Wolverine válasza keIdor (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Breivik a saját bevallása szerint fedősztorinak használta, hogy miért nem érhető el mindig telefonon, illetve miért nem ér rá a barátaival/ismerőseivel találkozni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) - = Zk = - válasza callmeakos (#37) üzenetére


- = Zk = -
félisten

men ja p.csbe az aláírásoddal.... xDDDD
:C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) HANDO88 válasza ollie (#33) üzenetére


HANDO88
senior tag

Arra gondolok hogy a szélső jobbos beállítottságtól az erőszakos játékokig már mindent előhúztak a kalapból csak azt a témát ne feszegesse senki amit immár pár nyugati lap és a Norvég kormány is pedzeget.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#41) rt06 válasza ollie (#33) üzenetére


rt06
veterán

"Vagy el se olvastad igazán a hírt?"

forrasmegjeloles nelkul kb felesleges is lett volna elolvasnia, ez ebben a formaban es terjedelemben nem hir, csak nemi csont, ami folott lehet ilyeneket irogatni

ha elolvasod az emlitett, tobb mint 1500 oldalas iromanyt (bevallom, csak reszleteit neztem at), akkor lathatod, hogy HANDO88 felvetese teljesen jogos, a szoban forgo jatekok sokadrangu, nelkulozheto, konnyeden potolhato kellekek voltak csak

mitobb, a WoW-ot csak emlites szintjen keverei bele, nagyajbol ugy, hogy arra a kerdesre, hogy mire cseszi el a wannabe terrorista a szabadidejet, ahelyett hogy bevallana robbantast es meszarlast tervez, mondja hogy WoW-ozik, senki nem fogj piszkalni

ezt ugy lehozni, hogy "WoW-ozott és a Modern Warfare 2-vel is játszott, és nem mellesleg hatékony képzési eszköznek tartja ezeket.", minimum feluletesseg, de semmikeppen sem hivatkozasi alap HANDO88 ilyeten leszolasara

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

A filmeket, tv sorozatokat hogy hogy nem említi meg senki?

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#43) Wolverine válasza HANDO88 (#40) üzenetére


Wolverine
félisten

A fickó kattant. Ezen mit lehet firtatni? (ha valaki azt követeli a fogságban, hogy mondjon le a kormány, a király és tegyék meg a hadsereg főparancsnokává, vagy nem beszél a feltételezett társairól, az dilis)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44) callmeakos válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

:DDD :DDD

All→M8

(#45) HANDO88 válasza Wolverine (#43) üzenetére


HANDO88
senior tag

Vagy dilis vagy annak akar látszani,ezt nem mi döntjük el.
Bár beláthatod hogy egy dilis a legritkább esetekben képes több teher autónyi robbanószert készíteni és két támadást profin kivitelezni

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#46) rt06 válasza keIdor (#34) üzenetére


rt06
veterán

3.26 Avoiding suspicion from relatives, neighbours and friends

Present a "credible project/alibi" to your friends, co-workers and family. Announce to your closest friends, co-workers and family that you are pursuing a ”project” that can at least partly justify your "new pattern of activities" (isolation/travel) while in the planning phase.

F example, tell them that you have started to play World of Warcraft or any other online MMO game and that you wish to focus on this for the next months/year. This "new project" can justify isolation and people will understand somewhat why you are not answering your phone over long periods. Tell them that you are completely hooked on the game (raiding dungeons etc). Emphasise to them that this is a dream you have had since you were a kid. If they stress you, insist and ask them to respect your decision. You will be amazed on how much you can do undetected while blaming this game. If your planning requires you to travel, say that you are visiting one of your WoW friends, or better yet, a girl from your ”guild” (who lives in another country). No further questions will be raised if you present these arguments.

How to use social taboos to prevent individuals close to you from digging too much or ask too many questions - AND how to easily manipulate them into assisting you in protecting your cover from everyone else without them having the slightest clue what is going on

Using social taboos is an extremely effective method from preventing people who know you well from digging too much or ask too many questions about your activities that weekend or that year. It is also an extremely effective method for manipulating them into protecting your cover.

Long term covers:
- Say you play WoW (World of Warcraft) or another MMO and have developed an addiction for it. Say that are going to play hardcore for the rest of the year and it is no point trying to convince you otherwise. Inform them that you will be busy doing that in the future etc. Tell them that you are ashamed of it and you don't want to talk any more about it. Make them swear to not tell anyone! (you just effectively prevented any more questions from that person AND made the individual assist you in protecting your cover from everyone else)
- Say you think you are gay and are in the process of discovering your new self and that you don't want to talk any more about this issue. Tell them that you are ashamed of it and you don't want to talk any more about it. Make them swear to not tell anyone! (your ego is likely to take a dent unless you are secure in your own heterosexuality, because they will actually believe you are gay. However, it's an extremely effective strategy for stopping questions and prevent people from digging in your life when you don't want them to.

p.s.: az utolso pontbol egyertelmuen kiderul, hogy a kovetkezo, amit a terrorizmus miatt betiltanak, az a homoszexualitas lesz

VictorHUN: a Dexter, a Carlos the Jackal es a The Baader Meinhof Complex, emlitetesebe futottam bele a doksiban

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#47) Sdi válasza HANDO88 (#45) üzenetére


Sdi
addikt

Sajnos az elmebetegség nem zárja ki a profi kivitelezést :( , nagyon sok esetben, igen precízen megtervezett dolgok készítőjéről derült ki utólag, hogy nem egészen komplett.

Egyébként hasonló / felfogású és beállítottságú / emberek kis hazánkban is léteznek, csak szerencsére közülük még senki nem jutott el erre a szintre.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#48) HANDO88 válasza rt06 (#46) üzenetére


HANDO88
senior tag

A terrorizmus egyetlen pozitívuma lenne ;]

[ Szerkesztve ]

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#49) Wolverine válasza HANDO88 (#48) üzenetére


Wolverine
félisten

és ha ezzel együtt jönne a házasságon kívüli szex betiltása is? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) HANDO88 válasza Wolverine (#49) üzenetére


HANDO88
senior tag

Jó nekem az asszony,a kalandokból már kiöregszem lassan :K

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.