Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ha ez is volt már daral0w kolléga blogjában, lesz...om magam :U

:DDD

(#2) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Tényleg zseniális, már meghallgattam párszor.

(#3) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

A gitárosok igen sokszor vágnak fura fejeket gitározás közben, szóval nem, abszolút semmiféle homokosságra nem utal :N
Relative jó, karakteres hangja van, bár a dal hangszerelésében olyan egyszerű, mint egy őskori kőbalta, gyakorlatilag a 90%-át kettő darab akkord alkotja. Bár végülis nem zavaró, sok jó dalnak van baromi egyszerű akkordmenete, ha jól nyomja az ember, nem számít :)
Nem mondom, hogy hanyatt estem, a neten iszonyat mennyiségű youtubeos énekes-gitáros publikálja a saját dalait, vannak jók, vannak kevésbé jók, ez egy korrekt darab, de nem több, számomra felejthető - viszont párszor élvezettel meg lehet hallgatni, ahogy teszem most is :K

[ Szerkesztve ]

(#4) psyho85


psyho85
aktív tag

Jó ez, nekem mondjuk a Day Gone By jobban tetszik az úriembertől így első hallásra. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#5) darál0w válasza Nordic (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem volt, mert ez egy sz*r. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) sz4blya


sz4blya
csendes tag

nagyon bejövős :K

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#7) albert8


albert8
addikt

Nekem is tetszik
kis nyugis zenének jáú :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8) Nordic válasza darál0w (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kár, hogy nem volt, pedig kaptál volna egy privát videót az említett ígeretemről:D.

(#9) darál0w válasza Nordic (#8) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

volvoltvolt!!!!444:D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) Nordic válasza darál0w (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hiszi a piszi!:P.

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Jóféle. :K

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.