Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Sok hülye... :DDD

(#2) Z86


Z86
őstag

Szinte mindig az orrukkal próbálják felfogni az ütést :U
:DDD

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ezért nem majomkodok a biciklin :D

(#4) _seth_


_seth_
veterán

Az a legjobb, hogy mind olyan trükköt akar csinálni amiben erősen benne van a bukás veszélye de fulface sisak? Vagy egy sima bukó? Vagy egyéb ilyen cuccok nem is kellenek, mind szupermen :D

És valóban mind orral tompítja az ütést :D Jó na, nekem is tört már el bukó a fejemen de mázlim volt, hogy nem a fejem tört be :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5) EczkE válasza _seth_ (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Pont ezen gondolkodtam én is, hogy még minimális védelem sincs rajtuk... :U Úgy kell nekik.

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Domxc


Domxc
senior tag

Itt a párja ;] :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#7) beefjeez


beefjeez
senior tag

0:56 : erről hallottam, a srác egyik fülére megsüketült, és a másik pedig megsérült.

(#8) föccer válasza _seth_ (#4) üzenetére


föccer
nagyúr

Kb pont azért van a bukó, hogy rommá törjön. Ahhoz, hogy egy bukó tönkremenjen hatalmas energiát kell elnyelnie. Ha ez az energia mint a fejedre megy, tuti, hogy koponyatörés :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9) _seth_ válasza föccer (#8) üzenetére


_seth_
veterán

Én tudom, azért is volt mindig a fejemen bukó amikor tekertem :) (egészen addig amíg egyszer el nem ütöttek kerékpárúton majd totálkárosra nem törte egy csuklós ikarusz a autóm, ezután eladtam a bringám mert hiába fájt a térdem tekertem kosmodiskkel a lábamon is..., eladott bringa után ez a probléma már nem állt fent :D ).

Egyébként Longus bukó védte a fejem és nem volt sehol sem kő a környéken én pont megtaláltam azt az egy kb zsák cement méretűt, hogy beverjem a fejem esés közben :D Amúgy hasonló ugrabugri közben pedig olyat csak nagyon ritkán csináltam :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Biztosan egy élmények lehettek az emberkéknek ezek az esések... :DDD

(#11) xdx@


xdx@
aktív tag

Ügyesek...
Legalább egy bukó lehetne rajtuk.(Némelyiken volt.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.