Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

A legjobb videó amit eddig linkeltél! :C :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Varázsló a srác. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) total90


total90
veterán

Iszonyat jó a srác, de kb. meccsen ezeke soha nem tudod használni. 4-5 évig gyakoroltam ilyen freestyle trükköket, tudok is párat azt hiszem egész jól (persze messze nem ennyire, mint a srác a videón) és a fociban nem nagyon veszed hasznát. Én úgy vettem észre, hogy a labdakezelésem lett jobb a gyakorlástól.
A másik, hogy 1-2 olyan is odaléphetett volna a srác ellen, aki focizik évek óta, nem trükközött volna ennyit :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) kona005 válasza total90 (#3) üzenetére


kona005
senior tag

Azt a kutya meg a macska :Y

Igazad van abban hogy a freestyle trükköknek nem veszed hasznát a meccsen, mondjuk nem veszed fel így a labdát és nyomsz 3 világ kört de azért elég durván húzogat ami azért jól jön élesben is :)

(#5) EczkE válasza kona005 (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Az ilyennek max futsalban veszi hasznát. :K

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#6) kona005 válasza EczkE (#5) üzenetére


kona005
senior tag

Persze, de ott konkrétan jól kell cselezni a kis pálya miatt.
Fociztam én is elég sokat, 8-14 éves koromig egyesületbe de aztán a középsuli miatt abbamaradt :O
A húzogatást meg annyira nem is nevezném igazi cselezésnek, az inkább csak labdakontroll (persze nem ilyen szinten) , jól jön az nagy pályán is, adódhat olyan szituáció, amikor mondjuk a szélen ki kell vágni vagy két embert meg kell forgatni :)
Nem vitatkozni akarok, csak mondom :R

[ Szerkesztve ]

(#7) EczkE válasza kona005 (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Egyetértünk. :D

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.