Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hát igen.

Ez a film(sorozat) tipikus példája annak, hogyan lehet rossz irányba elvinni az egészet. Már a legelső sem tetszett, és bár mindegyiket megnéztem, de csalódtam is bennük. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) moha21 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


moha21
addikt

Nekem az első az még tetszett / jó hát volt jobb is /. P.W. Anderson a lehető legszarabbul adaptál át mindent. Látvány van, de ez nem elég.

Amúgy Milla Jovovich elviszi a hátán az egész sorozatot kb. :>

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hát nem tudom, szerintem alapból nem kell sokat várni egy ilyen filmtől. Sokan mondják, hogy gyengébb volt, mint az eddigiek. Nálam kb. mint hasonló színvonalat hoztak (félreértés ne essék, nem jó színvonal, inkább az az egyszer nézős kategória). Ennek viszont tökéletesen megfelel.

(#4) r-chee


r-chee
őstag

Úgy látszik eddig egyedül vagyok: nekem az összes eddigi rész bejött. Szerintem ebben a részben sem fogok cslódni. Bírom a zombikat, némi high-tech beütéssel vegyítve pláne :D.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintem jó volt bár látszott hogy nem éppen drága költség vetésű! A fél filmet a resident evil 5 játékról másolták! Na meg a mátrix jelenetek :F A történet se volt a leg komolyabb de összességében nekem 10/7

(#6) joey04


joey04
titán

Hát tegnap megnéztem ezt a filmet. Ez egy rakás sz*r. Mondom ezt úgy, hogy az első rész nagy kedvencem volt, a 2. és 3. rész pedig nálam emészthető kategória. De ez... valami botrányosan gyenge eresztés lett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) keIdor


keIdor
titán

Követni kellett volna a játék hangulatát, nem mátrixot csinálni belőle... :W

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Móci


Móci
addikt

A kritika jó volt, jót röhögtem rajta így délelőtt! :D
Nekem az első film még tetszett, a többi viszont... eléggé szarul sikerült. Ezt inkább nem nézem meg, úgy döntöttem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.