Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Öröm

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

azt hittem arconharapja ;] amúgy aranyos:)

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én valahogy nem tudok mulatni.
1., Idegen földön harcoló katona, aki lehet, hogy saját hazájában ölt meg néhány arabot.
2., Elsőként a kutya üdvözli? Miféle család ez?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) EczkE válasza Vakegérke (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Mért kell negatívnak lenni?

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Vakegérke válasza EczkE (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapásból az jut eszembe, hogy az afgánok nem kértek sem az oroszok, sem az amerikaiak hadseregéből. Egyáltalán milyen alapon gyilkolásszák a helyi lakosságot?
Ennyi.
Ez a tündibündi jelenet is csak arról szól, hogy valaki hazatért, és bár lehet, hogy vér tapad a kezéhez, a kutyája szereti.

Az is megérne egy misét, hogy miért nem a felesége, gyermeke(i), szülei üdvözlik elsőként.
Ja, persze, a legfontosabb a kutya...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Lauda válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Ennyi negativ frocsogest belekepzelni ebbe a pozitiv jelenetbe.....

Nagyon helyes kis video, az a kutya el-hal a gazdajaert es ez forditva is igaz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) Nova96


Nova96
őstag

De aranyos :)
Lehet hogy kutya fajta jelenség mert nekem goldim van (szerintem ez a kutya olyan) ö már egy hét múlva hasonló állapotba kerül.

(#7) Nordic válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem akarlak megbántani(távol álljon tőlem :( ), de most miért kell kiforgatni a videót? Bal lábbal kelt kend? Ha a katonán lenne a hangsúly, akkor ilyet linkeltem volna:[link].

(#8) Vakegérke válasza Nordic (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudtam nem túlnézni ezen az alapjában véve aranyos kis videón. Ennyi az egész.

Ha el is feledjük azt a tényt, hogy ez a katona lehet, hogy khm... sikeresen tört idegen földön idegenek életére, akkor is marad a második pont.

Miért a kutya üdvözli először, miért nem a családja?

Nem forgattam ki semmit. Az örömteli pillanat mögé nézve mondtam el véleményemet.
Vagy a mögöttes tartalom nem számít?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) DeFranco válasza Vakegérke (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Miért van az, hogy bárhol futok "beléd" mindig csak a fröcsögés és az utálat folyik? :F

(#10) sghc_toma válasza Vakegérke (#8) üzenetére


sghc_toma
senior tag

"Miért a kutya üdvözli először, miért nem a családja?"
ezt megis mire alapozod?? a felesege filmezett.. nyilvan nem udvozolte a ferjet, mielott bement a kameraert es kiengedte a kutyat..

in asm we trust

(#11) poczabence válasza Vakegérke (#8) üzenetére


poczabence
tag

A családjával találkozhatott a reptéren is, amikor hazaért.

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Feladom.

Éljen a hős katona, aki idegen földön fogott fegyvert a helyi lakosokra, akik nem veszélyeztették hazáját, és a cél érdekében talán árvákat is gyártott.
Éljen, éljen, éljen!

Éljen a hős katona, aki idegen földön kényszerítette rá hazája akaratát olyanokra, akik ebből nem kértek.
Éljen, éljen, éljen!

Éljen a hős katona, akire nem igaz a mondás, hogy még a kutya sem üdvözli.
Éljen, éljen, éljen!

Ennyi volt, vége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) EczkE válasza Vakegérke (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Ezt megint csak te hajtod, de minek? Ez a videó nem erről szól.

Asszem mindenféleképpen!

(#14) xdx@ válasza Vakegérke (#2) üzenetére


xdx@
aktív tag

Miért kell mindent belemagyarázni?
De most komolyan? :U

(#15) samfishR


samfishR
senior tag

Én is hasonló nézőponton vagyok, mint Vakegérke. Volt régebben itt egy videó, amiben összegyűjtötték az akkor éppen Irakból hazatért hősök találkozását családjukkal. Jajj milyen boldogok is voltak együtt, majd könny szökött a szemembe. Kérdés, hogy mit hagytak hátra maguk mögött Irakban.. Vajon hány családapát/anyát, vagy épp gyereket öltek meg? Az nem számít, mert nincs a nyakába akasztva a találkozásnál. Éljen tehát a hős amerikai. Nem jó az, ha csak az egyik oldalát nézzük a dolgoknak..

[ Szerkesztve ]

(#17) zH. válasza Vakegérke (#12) üzenetére


zH.
senior tag

csak én érzem, hogy az aláírásod ellentmond a hozzászólásaiddal?:DDakárhol látom a neved csak fröcsögés, de sosem tudod egy hsz-ből letudni, még befejezésként is ráteszel egy lapáttal és leírod ugyanazt, amit már amúgy is kétszer leírtál.

[ Szerkesztve ]

just be

(#19) DeFranco válasza samfishR (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Katonák. Semmi közük hozzá, oda mennek azt csinálni amit mondanak. Ez a dolguk. A vezetőik, politikusaik, az mást tészta, ott ül(het) a kritika, de ez most nem az a hely.

(#20) Z86


Z86
őstag

Aranyos videó, én végig vigyorogtam rajta :D

(#21) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Most láttam ezt a videót. Anyámék kutyája ennél 2x durvább, ha csak leugrik anyám a közértbe. Minden ismerősnek úgy örül, mintha 1 év telt volna el. Egyszer lehet feldobom youtube-ra... :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Öröm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.