Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hááát... a Magyar Művészeti Akadémia és Fekete György már csak ilyen kemény...mint a vidia...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) Armahun


Armahun
addikt

És ne is akard kirabolni: [link] :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

Kínai negyedhez képest sokat ült a szoliban... Mondjuk korrekt szintidovel végzett vele a gyerek azt meg kell hagyni

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kéne pár ilyen figura a nyóckerbe is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ahogy az elő van írva. Kiemelés, nyakra vágni, majd két safety az állra, hogy tuti fel ne keljen. Szép volt. :R

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Minimum lesittelik erte es kitiltjak egy idore a sportbol is.

(#7) #56573440 válasza Lauda (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

Aha valószínűtlen . Bostonban történt eset.

[ Szerkesztve ]

(#8) Lauda válasza #56573440 (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Aha valószínűtlen

Micsoda?

(#9) #56573440 válasza Lauda (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

7 :U

(#10) Lauda válasza #56573440 (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Leirnad konkretan mirol van szo? Mivel a gyerek hozza sem ert az meg lezuzta es az uhaul-bol tudom hol tortent, ezert irtam, hogy lesittelik es eltiltjak.

(#11) #56573440 válasza Lauda (#10) üzenetére


#56573440
törölt tag

Te azt mondtad a gyereket lesittelik én azt hogy nem.

. Szerinted USA-ban bárhol lesittelnek egy embert aki ellen tamadolag lépnek fel és megvedi magát?

Szerintem ezért itthon se kapsz semmit se...

De ha van linked hogy lecsuktak mert osszecsomagolt egy balhezo majmot ne tartsd magadban, szomorú világ amikor ez így működik

(#12) Lauda válasza #56573440 (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Szerinted USA-ban bárhol lesittelnek egy embert aki ellen tamadolag lépnek fel és megvedi magát?

Igen, mivel nem tamadtak meg, hozza sem ertek. Az meg tonkreverte es raadasul kikepzett sportolo. Ki kellett volna hivni a rendort ilyen esetben. Egyetlen egyszer feleje sem utott, csak szoban provokalta.

[ Szerkesztve ]

(#13) #56573440 válasza Lauda (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hmm és amíg nem ér hozzád valaki addig nem tehetsz semmit. Mikor verik meg? Amikor elkezdi a kamionon a cuccot lokdosni. Addig hagyják.

A fenyegetés már fizikai. Felemeli a kezét ülésre. Látszik hogy bunyot akar. Innentől lehet nála kés vagy bármi. Texasban ilyenert lelonek. És jól is van így.

Itthon megrovast se kaptam mert belemkotottek és megvertem. Hozzám se értek. Volt vagy 5eve... Megérdemelték

[ Szerkesztve ]

(#14) Armahun


Armahun
addikt

Szemmel láthatóan kérte a pofon.
Megkapta amit akart.
Hol itt a gond?

Ha a tacskóparkolóban pakolok be a kocsimba és ez ehhez hasonló figura el kezd körülöttem ugrálni és ordibálni, akkor ez már velem szemben támadólag lép fel ha hozzám ér ha nem.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#15) bitpork válasza #56573440 (#13) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kb ennyire lépett fel fenyegetően. Pont mint itthon a terrorista meg illegális migráns reklámok, amikor csak menekültek vannak. Az ismeretlentől való félelem és a fejekben lévő mélysetétség a legveszélyesebb kombó ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16) Lauda válasza #56573440 (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinu tele volt az a rongyos rovidgatya kesekkel meg boxerekkel. Ez csak egy ideges nigga volt, valami duhitette. A rakodo meg gondolom mar ideges volt, mert akadalyozta a munkaban. Beulok az autoba es hivom a 911-et. Ez igy nagyon gaz lesz neki. Ja, texasban az ilyet leloheted. Persze hogy le, majd mesz 40 evre a bortonbe.

[ Szerkesztve ]

(#17) #56573440 válasza bitpork (#15) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ha valaki kezet emel rám és pattog ordibal fenyeget én nem húzom meg magam. Nem is kell. Ebben semmi sötétség nincs.

Bár a saját magadért kiállás meg tarsai kimenetek a divatból tudom. Én már egy ilyen regivagasu vagyok. Sajnálom

(#18) #56573440 válasza Lauda (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

Elég egy bicska. Te hátat forditanal egy ilyen embernek? Én nem. És még egyszer. Az önvédelem egy kicsit normálisabb kint mint itt. És ilyenert itthon se vágnak meg.

És mondom ha valaki így viselkedik, az veszélyes a társadalomra. Elmegy és megver egy gyereket vagy osszeszurkal valakit? Agresszív állat akinek balhé kell. Ezt védeni kurvajo csak fölösleges.

Bár tőlem azt csinálsz amit akarsz, de olvasatomban ez egy tökéletesen megfelelő viselkedés volt, és erősen kétlem az amerikai jogban bármelyik államban azt írnak hogy a fenyegetés mértékével egyező erőt alkalmazhatsz. Az nálunk volt és akkor is elbaszott szar volt. Ha valaki a hazamban kolbaszol ne én merlegeljek hanem ő. Ha korrektül elverem egy golf utovel hirtelen felindulásból akkor szar ügy de így járt... Ahogy ha valaki az utcán kotekszik és bunyozni akár aztán pofán csapjak az szarul járt. Minden normális helyen ez így kéne kinezzen.

(#19) bitpork válasza #56573440 (#18) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajnálom azt aki csak ilyen feltételezések árnyékában tudja élni az életét. Remélem azért vakrandira nem boxerrel mész h a lány első számodra ismeretlen megnyilvánulására átrendezd a fogait mert lehetséges tömeg és gyerekgyilkos :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20) #56573440 válasza bitpork (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

A srác nyilván ismerkedett csak nem tetszett a vörös rózsa amit kapott és nem hagyta hogy a lovagja elokotorjon egy másikat a kocsiból.

Gondolom nem az agyonverlek gyerebzdmwg meghalszkocsog és társait tolta karlengetes közben mert az eletszerutlen lenne. És ilyenkor szépen felemeled a telefont és kíveri a kezedből beszallsz a kocsiba azt szetrugja... Aztán vasald be rajta...

Ill az a tömeg se egy perc alatt jött... Nem most kezdte a majom.

[ Szerkesztve ]

(#21) Lauda válasza #56573440 (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Jo akkor utoljara.

Nem, szerintem sem normalis a viselkedese. Ezert be kellett volna ulni az autoba es kihivni a rendort. Igy viszont eszmeletlenrevert egy olyan embert a sportoloi multjaval, aki legfokeppen egy kartondobozba kotott bele. Igen, az onvedelmet is maskepp jutalmazzak es az onbiraskodast is, mert szerintem ez az volt.

Te ugy latod en igy. Kesz.

[ Szerkesztve ]

(#22) #56573440 válasza Lauda (#21) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem gond ha éles szituációban te nem számíthatsz csak a rendőrség esetleges reakciojara. Nekem főleg

Jol gondolom hogy életedben nem próbáltak kirabolni megalazni lehuzni megverni ugye? Úgy mondjuk könnyű ilyen álláspontot felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#23) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Látom itt néhány ember legalább fejben Disneylandben él.

A nigga eggyértelműen agresszíven, támadóan lépett fel és bőven belépett a másik fél komfortzónájába. Nem mondom, hogy a betámadott félnek a reakciója teljesen arányos volt, de nem ő kezdte az agressztivitást ráadásul az elején még tett is kísérletet a kitérésre.

A videó jó volt, sosem láttam még olyan bunyót, ahol valakit annyira összevertek volna, hogy egyből egy egész kisteherautót szarna ki... :))

J.

(#24) m3tr0 válasza #56573440 (#22) üzenetére


m3tr0
senior tag

Az afro amerikai férfi a videó elején már elereszt egy utest, bár lehet csak karlenditesnek is nézni. De a mozgasabol látszik, egyértelműen verekedni akart.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.