Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Durva. :Y

De gondolom valami utókezelés kell, mert nagyon heges maradt. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Bexaras. :C :Y

En amugy Teged untalak mar meg, de mocskosul. :W :DDD :DDD

(#3) Eastman


Eastman
őstag

Egy nagy lottónyereményből tutter, hogy ilyen gépet vennék az MRI mellé. Lehetne keresni vele. :K A sok nagyi szedetné majd le a delfin családot a lapockáról. Ma láttam egy mackósajtos doboz méretű tetkót egy nagyi vállán. Csak azt nem tudtam eldönteni, hogy pit-bull vagy láma fejet ábrázolt a kép.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Nordic válasza Lauda (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor tűnés máshova te kutya :W

;] :DDD

(#5) Lauda válasza Nordic (#4) üzenetére


Lauda
félisten

nemnemnem es nem... :W :N

;] ;]

(#6) DeFranco válasza Eastman (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én csak ma három ember hátán láttam tenyérnyi méretű rózasfüzérrel körbetekert keresztet (és csak egy volt roma, a másik kettő szolis szindi). Igazad van, pár év múlva egy tetoválás eltávolító géppel tisztes egzisztenciát lehet teremteni a nulláról egy négyfős családnak. Ha ezek elindulnak leszedetni...

[ Szerkesztve ]

(#7) darál0w válasza Eastman (#3) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo ötlet.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) Eastman


Eastman
őstag

Szöszke:

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) Hieronymus válasza DeFranco (#6) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Akkor hajrá, alapíthatod az egzisztenciát.

A szikrát gondolom nem kell magyarázni.
A vendég "földre van ültetve". A szikra kis mélységbe behatol a bőrbe.

A másik "izé", egy oxigén forrás.

A legtöbb festék oxidálható. Erős kivételek az oxidok, például a vörös színek.

A szikra egyszerűen meggyújtja, a bőrbe szivárgó oxigén segítségével a festéket.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) Ми-8 válasza Eastman (#8) üzenetére


Ми-8
csendes tag

Nincs olyan facepalm kép, ami kifejezné azt amit érzek, mikor az ilyenekre nézek... A TVben is múltkor láttam egy csávót, az a nyakára tetováltatott egy nagy FUCK feliratot, ráadásul előre, ahogy azt kell... csoda szép volt. jó mondjuk az ipse börtönben ült évek óta, de akkor is...

[ Szerkesztve ]

(#11) DeFranco válasza Eastman (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ennek legalabb volt ertelme. ;]

(#12) Domxc válasza Lauda (#2) üzenetére


Domxc
senior tag

Kussoljál kutya! :W ;] :DDD

8: Azért az gázabb lett volna, ha valami hotyounggirls.com lenne a fején. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#13) #56573440


#56573440
törölt tag

jaja marha látványos a videó. egyetlen gond van vele. hogy pár óra után szépen visszanyeri a színét. egy kicsit fakóbb lesz, de ennyi. jópár kezelés kell, ezek árához képest a kokain filléres vacak ;]

(#14) Eastman válasza Ми-8 (#10) üzenetére


Eastman
őstag

Az első mondatod nagyon találó.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) Kephamos


Kephamos
addikt

Valószínűleg négyenergiájú elektromágneses sugárzással nyomatják a bőrét, aminek a javát a festék elnyeli és a pigmentek veszítenek pigmentségükből.

(#16) Eastman válasza #56573440 (#13) üzenetére


Eastman
őstag

[video]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Nordic válasza Eastman (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A de van picsaaaaaa ;]

Amúgy szépen eltűnt :K, nagyon szinte nem is látni .

(#18) #56573440 válasza Eastman (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

? 5 kezelést mond egy régi, kopott, halvány, fekete mintára. annyi még talán hihető is. világos bőr és fekete tinta főleg ha nem házi gagyi anyagokkal csinálták eltűntethető.

de tessék: ha nekem nem hiszel .

250 dollárral írja a kommenteknél az alját egy kezelésnek, lehet számolni, 5 kezeléssel 1250 dollár alsóhangon :K 1k-val már több egy picit, de itthon sincsenek szívbajos árak

[ Szerkesztve ]

(#19) Eastman válasza #56573440 (#18) üzenetére


Eastman
őstag

Teljesen mindegy az ár. Biztos vagyok benne, hogy sokan megszabadulnának egy-két szeretlekerzsihavervagyjános vagy egy-két atom részegen 17-20 éves korukban felpingált örökkésosefoglakelfelejteni vagy beerforever sztoritól. Gondolhatsz a legelképesztőbb történetekre is:

"A legemlékezetesebb tetkóátalakítás Freire Szilvi (27) nevéhez fűződik. A Miss World Hungary 2008-as győztese alig egy hónap ismeretség után tetováltatta magára párja, Sebestyén nevét. Mivel a szerelmük kihűlt, a bőrdísznek is mennie kellett, de a modell szerencsére megúszta a lézeres kezelést, mivel összeismerkedett Szabolcs nevű szerelmével.

Megcsinálta. Freire Szilvi a Sebestyén névből csinált „Szabi és én"-t

– A Sebestyén eleje Szabira, míg vége énre hasonlít, közéjük pedig egyik kedvenc állatomat, egy lepkét képzeltem. Szerintem gyönyörű lett az eredmény – mutatta akkor az átalakított tetkót Szilvi a Blikknek." :D

Amikor anno először hallottam, egész egyszerűen nem hittem le, de most már biztos, hogy Szabi is boldog ha épp' kutyulnak. Csak őrizni kell a lángot. ...vagy leszedetni, ha már nem aktuális. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20) Eastman válasza Eastman (#19) üzenetére


Eastman
őstag

...folyt.

Az biztos, hogy a #2 tattoo profi munka. Itt és most meghajlok a mester előtt. :R A legjobbat hozta ki a dologból.

Az más kérdés, hogy kell egy lóvagonnyi egó az én felirat viseléséhez.

én

Kinek szól? :D Neki, nem, mert a derekán nem látja. Szabinak? Ő meg azt is tudja, hogy ő Szabi és hogy ő - ha értitek. Logikai csavar. ...már amennyiben a logika itt megemlíthető. Szerintem Szabi, az én testem. a korrekt. Grétsy tanár urat kellene megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) #56573440 válasza Eastman (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez eddig sem volt vita. ahogy az sem hogy megoldható lefedni, átalakítani, vagy leszedni. pusztán arra hívtam fel a figyelmet, hogy amit a videóban láthattunk, az egy költséges kezeléssorozat első lépése, és kb egy év és 5+ kezelés kell ahhoz hogy "eltűnjön" (mert ahhoz lehet hogy másfélnél több is kellhet), meg egy talicska lóvé. ;)
mert a videóban azt látjuk hogy leküldi a lézer a tintát mint edzett szakmunkás a másfél liter tablettásat, és mindenki boldog.

(#22) xlife11 válasza EczkE (#1) üzenetére


xlife11
senior tag

Az nem hegy, hanem felhólyagosodott egy kicsit a bőre, amúgy pár hét alatt elmúlik és tökéletes lesz.

(#23) Nordic válasza xlife11 (#22) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szép is lenne, ha a leszedett tetkó helyén hegy maradna :W

;] :DDD

(#24) EczkE válasza Nordic (#23) üzenetére


EczkE
addikt

Én írtam rosszul... :U

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#25) Nordic válasza EczkE (#24) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Te heg-nek írtad, ő meg hegy-nek...nem ugyanaz te tehén :W

:P :DDD

(#26) EczkE válasza Nordic (#25) üzenetére


EczkE
addikt

Nem érted. :W

Az elsőben én írtam el, zslájf írta jól. :U

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#27) Nordic válasza EczkE (#26) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én heg-et látok(attól hogy hólyagos, nem heges) :U .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.