Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

A Zanzibár rock lenne? :DDD Még fel sem tűnt... inkább kicsit rockosabb hangzású pop.

Amúgy milyen az a "műhang"? :F

(#2) negyedes


negyedes
addikt

Beszarok bazeeee, rola miert nem hallunk a tvben???

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) nike_


nike_
addikt

most akkor neked ez a Leander nem tetszik, vagy miért linkelted? :F

(#4) Szten Márs válasza nike_ (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem, épp az tetszik neki, és ehhez képest hulladék a Tankcsapda, meg a Zanzibár.

(#5) moha21


moha21
addikt

Téveszme - Az Utolsó Busz őket sem ismerik sokan szerintem nagyon jók. / ismerem is őket / :>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6) nike_ válasza Szten Márs (#4) üzenetére


nike_
addikt

jaa, értem

(#7) Janix14


Janix14
csendes tag

lájk

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#8) Иван


Иван
őstag

Azért a Tankcsapdára azt mondani, hogy hulladék.... Bocs, de így hogy vegyem komolyan zenei véleményed? :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Lenry


Lenry
félisten

bizony, ez egy hatalmas szám :K

akit érdekel, még pillantson rá erre is
(meg az itteni első kommentre is. koncert! :C )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) nem_tom


nem_tom
őstag

Ez tényleg nagyon jó. :)
A Tankcsapda sosem volt a kedvencem. Van néhány számuk amit szeretek, de amúgy nem. A Zanzibárt meg nem is nagyon ismerem.

(#11) madgie válasza Lenry (#9) üzenetére


madgie
titán

A Szomorú Vasárnap feldolgozása sem semmi ám.

(#12) Lenry válasza madgie (#11) üzenetére


Lenry
félisten

most fedeztem föl a weboldalát, ahonnan ingyen le lehet tölteni a zenéit, mindjárt sort kerítek arra a számra is :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Lenry válasza madgie (#11) üzenetére


Lenry
félisten

:Y

odabasz. nem kicsit. nagyon

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Samus


Samus
addikt

Hmm, hallgatható, sőt, jó, tetszik. Ez kellene a tehetségkutatókba, talán még nézném is. Megyek is számokat tölteni, ha már vannak olyan kedvesek, és megengedik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Lenry válasza Samus (#14) üzenetére


Lenry
félisten

ilyenkor jók még az együttesek/zenészek, amikor már jó zenét játszanak, de még ingyen adják :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) madgie válasza Lenry (#13) üzenetére


madgie
titán

Jaja. Egyébként érdekes, de a klipek alapján a dob kivételével ő játszik fel mindent. "Kicsit" tehetséges zenészként is és nem utolsósorban nagyon ért a hangzások kikeveréséhez is. Na ezt hívják tehetségnek, nem a mekegő hangú fiúcskákat/lánykákat, akiket a kertévék nyomnak.

(#17) nem_tom válasza Lenry (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Lehet rájöttek, hogy nincs értelme pénzért adni, mert úgy is letöltik. :D

(#18) Nordic válasza Иван (#8) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nézd, régen nagyon is szerettem a Tankcsapdát, de egy ideje átfordultak ilyen pop-os, vagy nevezzük divatos magyarországi majomkodásba, csak hogy jobban fogyjanak a lemezek. Nekem egyerűen ez nem gyere be.

(#1) Szten Márs: Csak azért mondtam annak, mert mindenki azt mondja, hogy rock zenét játszanak(volt egy interjú, csak nem emlékszem hol, de még maguk az előadók is azt mondták). most vagy én vagyok a hülye, vagy ők. :U Ja és számomra a megaszar és a társaiban fellépő egyének nálam mind műhangúak(nincs egyéniség, csak futószalagon gyártott előadók, egy olyan hang sincs amitől bizseregne a hátam - és nem az ijedtségtől). volt egy két kivétel de őket kiszavazta a vájtfülű nézősereg. Sajnos ez kell a magyar népnek, nem a tehetség.

[ Szerkesztve ]

(#19) Иван válasza Nordic (#18) üzenetére


Иван
őstag

"Nekem egyerűen ez nem gyere be."

Igen, ez egy vélemény, szubjektív dolog, ezt tiszteletben tartom. De hulladéknak nevezni más. Azt be kell ismerned, hogy profi zenét játszanak, össze vannak rakva a számaik a lemezeik és a koncertjeik, kiadják a kerek dolgot. Azt is tisztelni kell bennük, hogy ők a maguk erejéből lettek azok, akik, nem állt mögöttük semmiféle média óriás meg marketing gépezet (az, hogy mikor befutottak, szerepeltek itt-ott, az természetes). És nekem nem tűnik úgy, hogy többnek akarnak látszani, mint akik.

Neked nem tetszik, oké, nekem se favoritjaim, sok számukat szeretem az igaz. De nem hulladék.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) Nordic válasza Иван (#19) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

De nem is mindenki nevében beszéltem :U , a véleményem szubjektív. Valamint nem a bandát szidalmaztam, nem azt amit elértek, ahogy elérték, csak a jelenlegi zenéjüket. A régi zenéiket a mai napig hallgatom.

[ Szerkesztve ]

(#21) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Mikor még szinte csak ő zenélt tényleg jókat csinált, most már, hogy összeállt pár emberrel nekem annyira nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#22) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Meghallgattam. Mitől jobb ez, mint a Tankcsapda?

(#23) Anubiss


Anubiss
tag

Miért csak most hallok róluk? :F

Lazán megüti a Tankcsapdát, talán még rá is licitál... (szvsz)

(#24) nem_tom válasza potyautas (#22) üzenetére


nem_tom
őstag

Kinek mi. Nekem spec ez jobban tetszik. :)

(#25) Eastman


Eastman
őstag

Lehulladékozni egy több mint 20 éves zenekart akik úgy jutottak a csúcsra, hogy több mint 10 évig tv, rádió nem játszotta a dalaikat. Hm.

Érdekes.

Amelyik rockegyüttes !trióban! stadionokat tölt meg arra érdemes figyelni, hallgass az öregre! Jó olvasást!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#26) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Itthon nincs igazán a nyugathoz mérhető fiatal rockénekes+zeneszerzői együttműködés, pedig elkélne. Sajnos még ez sem világszínvonalú.

A népszerűség persze nem minden, ez a gyerek itthon a többihez viszonyítva megérdemelné, hogy kis nyilvánosságot kapjon, talán még fejlődőképes is. Vannak nagyon profi nyugat- és észak-európai metál-előadók, akik alig milla körüli lemezt adtak el eddig, pedig nem kisiskolás szinten nyomják. Tankcsapdához meg kár viszonyítgatni, az sem világszínvonalú, olyan... átlagos, néhány eltaláltabb számmal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.