Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

ez mennyire büntet. azért az orgona elég steampunk szinti. nem csodálom, hogy a középkor embere nem is nagyon kérdőjelezte meg hogy merre van arra, amikor egy ilyen megszólalt. lehet, hogy orgonák nélkül valami barbár törzsek lennénk. leültetném mondjuk a skrillexet, hogy akkor most tessék, legyél kedves hozzál létre valami dallamot rajta. bár ki tudja még akár érdekes is lenne.

de miért megy le a föld alá a végén? nyert a birodalom, vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

(#2) eddie17


eddie17
addikt

:Y Ez nagyon de nagyon odavág. :)

de miért megy le a föld alá a végén? nyert a birodalom, vagy hogy? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) DarkByte válasza lapa (#1) üzenetére


DarkByte
addikt

Én pont fordítva szoktam meglepődni mostanság hogy egy-két DJ igen is tud zenélni. Pl. Zedd metál zenén nőtt fel, egy rock zenekarban zenélt dobosként mielőtt elektronikus zenével kezdett foglalkozni, játszik gitáron, zongorán is, rendes zenei oktatást is kapott ha jól tudom. Pl. saját zenéjéhez csinált egy rendes dobon feljátszott verziót: [link]

Skrillex zenéjét kedvelni pedig nem nagyobb kiváltság mint bármelyik réteg metál zenekart. Mindkét műfaj extrémekben gondolkodik, amíg Skrillex a sarokcsiszolóval csinál zenét, addig a metálban gitárt torzítanak, hörögnek és gépfegyver ropogást hallatnak. Aztán ott van az industrial metál ami olyan mintha összedobnád a kettőt, lásd mondjuk Celldweller :) Ezek mind kellően furának hatnak elsőnek ha nem ehhez van szokva az ember, de a zenei elemek ugyanúgy megvannak mindegyikben: ritmus van, felismerhető szakaszok vannak, szöveg és vokál is sokszor van, és a dallamot is fel lehet fedezni. Az hogy kinek mi sérti jobban a zenei ízlését már egy más téma :) Szerintem az a fantasztikus a zenében hogy ilyen borzasztó sokszínű. Mindenki talál magának valami kedvelhetőt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.