Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hol van a tölzspajzs? :D

(#2) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Jézus f*sza... A közelébe nem mernék menni, hát még fel rá.

Nyugodj békében Integra!

(#3) saelin


saelin
veterán

Nem is olyan magas! :P

Viccet félretéve... Kész besz@rás. Nekem remegne minden porcikám. Lehet sírva mondtam volna fel. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nekem már úgy tériszonyom van, hogy csak a videót néztem :D ...
Nem szívesen mennék fel rá, főleg, hogy valószínű az a torony még csak nem is fix, hanem himbálózik a szélben (és tuti érezni).

Szerk.:
Még "szerfizik" is egyet a tetején? Na onnan egy droptesztet ... na-na? :D

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5) total90


total90
veterán

Allat, ki kellene probalni, kinek hol van a tureshatara :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Aszentsegit! Koszi! Meddig tarthat oda fel az ut? :DD Kozel 500 meter, ha az az 1500 az feet-et jelent.

[ Szerkesztve ]

(#7) buherton


buherton
őstag

Kalandpark után szerintem nem akkora nagy szám. Viszont felmászni, az nagyon megterhelő lenne. Én simán bevállalnám. Nem félek a magasban. No meg a kilátás. Az mindent megér.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#8) elektrotank


elektrotank
tag

Hm, nem ijedős a csávó, nem bírtam volna oda felmászni az tuti, van egy kis tériszonyom, így kihagyos a dolog :D A kilátás gyönyörű, de elég para lehet, ha elkezd fújni a szél :U

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9) Syl


Syl
nagyúr

Hmm, fincsííí :D Dolgoztam mint villanyszerelő 20-25 méter magas karókon. Csak az első nap necces, utána megszokja az ember.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) moha21 válasza Syl (#9) üzenetére


moha21
addikt

Felénk oszlopnak hívják őket, karó a szőlősben van. ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) KaiotEch válasza moha21 (#10) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Dehát Ő az Enterprise-on végezte :D

(#12) bambano válasza moha21 (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

betonvillanyfa.

a poszthoz: meg se nézem, nem akarok infarktust... van olyan kollégám, aki fiatalabb korában ejtőernyőzött, őt szoktuk felzavarni, ha magasabb oszlopon kell szerelni. a múltkor is azt mondta, élvezi... hát akkor száradjál a tetején, majd szólok, ha indulunk :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) adrian360


adrian360
őstag

felmegy kitekeri az izzót, és mikor betekerné az újat, az hopsz ... és akkor még egy kör :D :D :D

(#14) moha21 válasza bambano (#12) üzenetére


moha21
addikt

Devianciakúltusz= betonvillanyfa. Ezt dobta ki a guggli, nem értem.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) Szatyor95 válasza adrian360 (#13) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Akkor a videó utolsó két perce sípolás lenne. :) Egy honfitárs esetén pedig 30 perc. :D

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#16) bambano válasza adrian360 (#13) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

erre találták fel a gurtnit, amit felvisz magával összetekerve, és lelógatja, ha valami lent maradt.

az más kérdés, hogy lehet akkora szél, hogy a gurtni nem esik le, hanem vízszinteshez közeli helyzetben repül...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) Syl válasza KaiotEch (#11) üzenetére


Syl
nagyúr

A Voyageren ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.