Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Kereszt

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

sok sikert a továbbiakhoz.
figyelemre mélto! :R

én szombaton döntöttem el, hogy lerakom a cigit, de ma anyám ugy felcseszett, hogy a kocsit nem akartam széthajtani, a kezemet igy nyelvvizsga elött nem akartam szétverni, igy inkább elszivtam 1 szállal....

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) Nordic válasza .bableWes (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

kösz! :)

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

Most leteszed, holnap pedig nem ebben a valóságban élsz tovább, hanem teremtesz egy újat, cigi nélkül.
Gondolj bele milyen ártalmas az egészségedre(másokéra) és a pénztárcádra. Szükségtelen.
Ha feszkót akarsz levezetni, biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb meg tudod magadnak találni az egészségesebb módot rá.
Akkor meg minek kéne még?

(#4) Ijk


Ijk
nagyúr

Nagyon helyes hogy leteszed. Sajnos veled egyetemben az emberek akkor hajlandóak változtatni amikor már érzik, hogy baj van. Hiába tépem a számat barátomnak is, addig esze ágában nem lesz letenni míg meg nem jönnek az első "mellékhatások". Persze nem akarok most fellegbeszédet tartani.
Már csak a mozgásra kell ráhangolódnod. Heti háromszor 1,5 óra mozgás elegendő. Fuss, ússz, kondizz, amelyik szimpatikusabb. Lehetőleg valami ismerősöddel mert bizony kell a húzóerő főleg az elején. Persze először nem kell keményen, fő a fokozatosság. Végül ha kicsit odafigyelsz a diétádra is akkor hónapokon belül javul a közérzeted is. Egy idő után a bejáratot szervezet szinte kívánja a mozgást. Jót tesz az életmódváltoztatás, én pl. az alkoholt is méregnek érzem (kivéve a jó sört és bort, de csak mértékkel).

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5) Nordic válasza Ijk (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sajnos én már éreztem az első mellékhatásait, és szó szerint megijedtem. Sokakból szerintem ez hiányzik, azt hiszik hogy velük nem történhet semmi, elvégre nagyapjuk szomszédja már 90+ és 10+ óta bagózik és él mint hal a vízbe.

Egyenlőre a mozgást hanyagolom(beteg is vagyok, valami vírusos nyavalya), szeretném ha egy kicsit visszaállna a szervezetem, néha még mindig gyorsan ver a szívem, a vérnyomás nem magas csak a pulzus. Kb. 2 hetet akarok magamnak adni, azalatt megnyugszik a szervezetem, utána jöhet a futás, úszni utálok :D .

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Kereszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.