Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A kólás rész kicsit vicc kategória, de a selfie-s... :Y

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2) creation válasza Petyyyyy (#1) üzenetére


creation
senior tag

A selfie az annyira nem... Lehet reális magyarázata, legalábbis én találtam rá...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#3) creation


creation
senior tag

Acer:

[link]

:R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#4) total90 válasza creation (#2) üzenetére


total90
veterán

Megosztanad... :F

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) creation válasza total90 (#4) üzenetére


creation
senior tag

Nem tudom, hogy ki mennyire nyitott és hajlandó elképzelni dolgokat. De induljunk ki abból a tényből, hogy 20 évvel ez előtti filmes technológiák a mai napra már hétköznapi tárgyak lettek.

Ezen a vonalon elindulva, miért ne lehetne magyarázata a trükknek?

De ragadjunk a hétköznapi dolgok szintjén.

A szifontab rendelkezik vezeték nélküli kommunikációval. Aminek bekapcsolása és egy eszközre hangolása, vagy a bekapcsolást követően arra való bejelentkezése nem lehet nagy feladat. Feltételezzük, hogy a képkeret egy digitális nyomtató. Hisz nem tudhatjuk hogy hogyan és minek került oda. Ki hozta és egyáltalán miért állna egy stúdióban egy fekete hátterű képkeret úgy csak magában... Ha így gondolkodunk, akkor lehet lehetőség arra, hogy a vezeték nélküli technológiát és egy a képkeretbe ültetett programot felhasználva a képernyőre tett 3x megrángatott kép kinyomtatásra kerüljön? Szerintem igen.

A tab egy elég erőteljes figyelem elterelő eszköz. Világít, mozog, mozgatja, beszél róla és hopp nézd csak csoda... :)

Szerintem ez logikus magyarázat lehet.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) Viktoár


Viktoár
addikt

Mekkora tré ez a fényképezős trükk.Nézzétek meg a két csaj feje között a hátteret amikor "elsüti" a fényképezőt.Látszódik a stúdió hátterében az "ellen" felirat egy része.A kép amit kivesz a képkeretből meg már teljesen más háttérrel van. Vicc ez a csóka de a többi trükkje is elég átlátszó. :)

Üdv:Viktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.