Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Nagyon jó videó. :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Az első igazi multi élményem q1.Na jó talán a doom2 de ha jól rémlik azzal csak 4 játékos játszhatott egyszerre.Ide csináltam az első cfg-m :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3) Иван


Иван
őstag

Hja, egyetértek. Nem sírom vissza a grafikát meg a technológiát, de a játékélményt nagyon. De azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy akkor is készültek szar játékok, és most is készülnek jók.
Csak közben a játékgyártás egy iparággá nőtte ki magát, nem csak pár bennfentes szórakozása és kiváltsága. Minden nappaliba ott az ikszboksz meg a pées és a sok alkalmijátékos meg vérpistike is akar játszani. Hamarabb el lehet nekik adni a "press enter to win the stage" játékokat mint a rocketjumpot. Ez van.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rocket jump...Hm, régi szép idők. Na megyek Quake live-ozni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) Vladi válasza Иван (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként jah.

Nekem a mai napig ok a grafika. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

A Rage nekem kimaradt.
Jól gondolom, hogy van összefüggés? :))

(#7) Nordic válasza D1Rect (#6) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az nekem is kimaradt, lehetséges, hogy van. Sajnos azonban ez nem csak a RAge-re lehet igaz. :(((

Nem is tudom, mikor játszottam utoljára olyan fps-el, ami nem csőjáték volt(Crysis 1-2), nem volt telescriptelve(COD:MW1-2). Ha csak az elmúlt éveket nézem(kb. 4-5 év távlata) csak ilyen fps-ek ugranak be.

(#8) mzs718675


mzs718675
csendes tag

Hatalamas videó :D. Am a RAGE et próbáljátok ki nyugodtan nekem ebben az évben csak a witcher 2, crysis 2 meg a RAGE ami hoz egy elvárt szinvonalat. Ami kijött hozzá patch azzal mostmár ati kártyákon is simán megy.

(#9) zuzu000 válasza Nordic (#7) üzenetére


zuzu000
őstag

A krízis 1 még annyira nem volt rossz játékélményileg, nem volt csőjáték annyira, és sok megoldási lehetőség volt benne. Persze egy doom-hoz nem hasonlítható, de nem az volt a legvészesebb :K

(#10) Nordic válasza zuzu000 (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt csak azért említettem, mert sokan annak tartják, sőt kicsit én is. De a kettőt még nem is láttam élőben, és nem is akarom. Amúgy meg a felújítások a virágkorukat kezdik élni, Egy quake 1-re beruháznék azonnal egy UE3-as motorral szerelve, vagy akár az IDTech5-el. :K

(#11) jookomak válasza Nordic (#10) üzenetére


jookomak
őstag

Quake UE3 engine-nel? Te eretnek...10 évvel ezelőtt máglyán égetett volna mindkét tábor. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.